Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
29. okt 2008

dievčatá taký dážd prší,prúdom tečie po oknách,nedávno svietilo slnko

emily333
29. okt 2008

uz aj u nas trosku sprchlo este ze som si umyla auto 😀

kocurik16
29. okt 2008

tu by bol stačil šampon umytie by zvládol dážd

matullienka
30. okt 2008

bre ranko prajem tak ja som dnes uz opät v praci 😠

blau
30. okt 2008

Bre ranko, Vam co ste v praci sa praje pekny den a Vam co nie ste v praci tiez 😝
Kavicka uz vypita?
Ja cakam na kamosku ako si pri tej nasej vonavej pokecame 😅

matullienka
30. okt 2008

blau: prave sa pije a chuti velmi 😀 tak co kamoska uz dorazila?

emily333
30. okt 2008

ahojte ja uz som od siestej hore jak trafena 😠 no aspon som urobila kopec robotky a idem si dat 3v jednom 🙂

matullienka
30. okt 2008

emily ja od pol tak aspon nie si sama a co si robila?

blau
30. okt 2008

kamoska teraz napisala ze sa len teraz zobudila, boli sme vcera na pohrebe ☹ a asi jej ani nieje na kavickovanie, ale slubila sa na poobedne kafco 😵

blau
30. okt 2008

emily aj ja som od 6TEJ hore lebo moj synko sa akosi nevie na ten posun casu preorientovat 😖
a najhorsie, ze pri nom sa vela spravit neda esteze ho bola teraz babina vyvencit a musim ist ....lebo ma spapa od hladu 😅

emily333
30. okt 2008

no u mna to nie je zvykom vsatvat tak skoro sa ma polka pytala ci som chora 😀

matullienka
30. okt 2008

emily a inokedy o ktorej vstavas?

emily333
30. okt 2008

cez tyzden o pol siedmej vyprovadim maleho do skoly a este potom spim do deviatej 🙂

matullienka
30. okt 2008

a do prace kedy?

blau
30. okt 2008

tak uz zas pijem poobedne kafco sama, s kamoskou sme to dohodli na neskor na prechadzku..Ale poviem vam vobec mi dnesna poobedna nechutila 😔 dnes nie je moj den
Teraz som si spomenula tymto vyrokom na mojho muza , ked poviem , ze dnes nieje moj den on povie : to nie je moj den to nie je moj zivot 😒

blau
30. okt 2008

Ako riesite den blbec? Ked uz ani kavicka nepomaha?

matullienka
30. okt 2008

blau: vtedy najradsej zaleziem do postele a lenosim ale nie vzdy sa to da a najhorsie ked musim byt v praci a tesne pred koncom pracovnej doby nieco surne potrebuju a musim tu zostat este o 3 hodiny dlsie a to sa im nestava zriedkakedy ale pomerne casto 😠 potom mam chut si hrknut nieco ostrejsie to sem tam pomaha 😀

blau
30. okt 2008

hm aj ja by som si ale pri malom sa to neda a s tym hrknutim som to tiez sem tam riesila ale ked som este nemala maleho
a teraz kojim , tak nepijem ☹

kocurik16
30. okt 2008

myslim,že najlepšie by bolo trochu si schrupnúť,v tomto daždi by sa aj dobre spalo.

matullienka
30. okt 2008

blau: no tak to ani nemozes co uz skus aspon dobry cajik na upokojenie ten neublizi ani tebe ani malemu 🙂

blau
30. okt 2008

nie zeby mi to bolo luto,

matullienka
30. okt 2008

blau: tak to ani netvrdim ale niekedy to naozaj pomaha a cloveku je hned lepsie 🙂

matullienka
31. okt 2008

dobre ranko: kavicka uz rozvoniava baby nejak to tu flakate 😀

emily333
31. okt 2008

ahoj matullienka prave dopijam 😉 a rozmyslam co s nacatym dnom 😀

matullienka
31. okt 2008

emily: a co mas v plane? ci este nic?

emily333
31. okt 2008

joj mam toho kopec a neviem co skor ale uz sa rozbehujem 😀 tak prijemne kavickovanie
🙂

matullienka
31. okt 2008

emily: dakujem 😉

blau
31. okt 2008

Ahojte kocky ja mam kavu vypitu, myslim alebo mam taky dojem , ze den blbec pokracuje. Dnes mame stretavku zo ZS po 14rokoch a vobec nemam chut ist a tom som kvoli tomu prisla domov 🙄
Maly je vo veku ked volako vymysla a ja som z toho otravena, tak neviem ako sa s tym mam vysporiadat. Chyba mi moj muz a vobec ... 😖
Ach jaj esteze ta kavicka je uz sa tesim na tu poobednu 😉
Prajem Vam krasny den 🙂

matullienka
31. okt 2008

blau: ale neobj bude dobre aj na stretavke 😉

blau
31. okt 2008

no matullienka uz si tretia co mi to dnes povedala, ale ja to necitim tak. Ono je pravda, ze kam sa netesis ,tak bude potom dobre, ale ja neviem.... 🙄 Neviem sa z toho nejako dostat ta depka je potvora esteze je pekne pocasie inak by to bolo fakt huste... 😔
No ozvem sa neskor ako som sa rozhodla 😒