Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
15. jan 2009

ja chodím raz za mesiac k ortopedovi objednaná na istú hodinu a čakám niekedy aj2-2,5 hod.pred dverami. To ani nehovorím o kontrolách na chirurgii a na internom.A všade iba platiť.Tento mesiac som zvedavá koľko budem platiť aj v lekárni zase sú nové ceny.

titkovamiriam
16. jan 2009

dobre ranko!konecne piatok-tak rada som zalievala kavicku 🙂

kocurik16
16. jan 2009

dobré ránko!Aj ja tak hovorím.Pred včerom som menila mobil a dnes ráno skôr ako som urobila raňajky a kávu som študovala ako upraviť budík,aby zvonil iba 5 dní a cez víkend nie. 😀
Dodo bol včera na akcii,jedna pani oslavovala u nich 50. tak išiel na 15.00.Bola to jeho prvá akcia a taký prišiel natešený,že ide aj inokedy,že oveľa viac samostatne robil ako bežne na praxi,a ešte aj dostal na doma zákusky. Majsterka sa smiala,lebo volal ešte z praxe,aby nahlásil čo všetko nesie domov. 😅

titkovamiriam
16. jan 2009

😀 😀 😀 - zlate

aj milan sokoval mna cez vianoce,uz sme mali vsetci darceky a milan ze ci tam este nieco nieje-kedze som darceky chystala ja nevsimla som si krabicku pod stromcekom a za peniaze co zarobil na brigadach mi kupil krasny privesok na retazku 😀 ,tak ma dojal ze som sa rozrevala 😅

kocurik16
16. jan 2009

akoby nie,ved od detí to môže byť čokolvek,všetko čo dajú sami od seba veľmi poteší. 😅

titkovamiriam
16. jan 2009

ved prave 😀

kocurik16
16. jan 2009

toto bolo len pár zákuskov,ale s takou hrdosťou uch doniesol ako keby to bol nejký poklad.

titkovamiriam
16. jan 2009

ved hej ked sa nieco podari tak su nato hrdi 😀

kocurik16
16. jan 2009

😀 😀

titkovamiriam
16. jan 2009

no a kde je matulienka 🙂

kocurik16
16. jan 2009

neviem,aj ja som už na ňu myslela. 😅

titkovamiriam
16. jan 2009

a co teraz robis,moji kolegovia su na porade ,vo vyrobe je skolenie vozickarov tak si len tak brazdim chvilu na nete 😅

kocurik16
16. jan 2009

aj ja od rána.Fakt si už pripadám ako závisláčka.Dneska mám meškanie ,ešta som nič nerobila okrem koníka. 😀

titkovamiriam
16. jan 2009

akurat mi volal priatel ze bol s marekom kupit cizmy 😀 ,aj jemu aj sebe-ked uz je ta zima 😖

kocurik16
16. jan 2009

tu asi pred hodinou padal taký hustý sneh,teploty hlásia nad nulou,iba mláky budú

titkovamiriam
16. jan 2009

u nas svieti slniecko a vsetko sa topi ,rano z toho bude klzisko ako dnes 😠

kocurik16
16. jan 2009

u nás je zamračené,teraz nič nepadá ale vypadá tak,že bude.Ked príde Marek musím isť do Orangu prišiel mu mobil z opravy,ale ani kus sa mi nechce.

matullienka
16. jan 2009

ahojte kocky tak sa sem dostavam az teraz a to som este stale v praci tak vam aspon pekny vikend zazelam

kocurik16
17. jan 2009

matull,ahoj!Chýbala si nám prajem všetkým pekný víkend 😀 😀

titkovamiriam
19. jan 2009

ahojte dobre ranko!

titkovamiriam
19. jan 2009

halooo baby kavickarky kde ste?????

kocurik16
19. jan 2009

ahojte! Mám meškanie,bola som s Dodom u lekárky má chytené hrdlo,večer chytil 40 teploty,ráno ked sme vstali mal 38,6. ☹ Teraz ležká a buvinká má lieky,piatok kontrola.

titkovamiriam
19. jan 2009

tak nech je rychle zdravy 🙂

kocurik16
19. jan 2009

dúfam,že bude,lebo iba druhý deň je v posteli(včera iba poldeň) a už cerý zuby.čo bude ešte do piatku?

titkovamiriam
19. jan 2009

a tak keby bol doma miso ten by sa nudil uz na druhy den,no ale zasa milan by to pri telke vyleziaval aj cely tyzden 😀

kocurik16
19. jan 2009

aj tento leží pri telke,ale vadí mu to že musí 😀 inak tam trávi väčšinu voľného času,ale to je vraj iné. Nechápem v čom je to iné,ale ked to vraví 😀 😀

kocurik16
20. jan 2009

Halooooooooooooooooooo kde ste? Dobré ráno! 😀

titkovamiriam
20. jan 2009

ja som bola do 11 bez netu a mala som aj pracu a aj som na tuto temu zabudla 😅 tak dobre rano

kocurik16
20. jan 2009

tebe už skôr fajront pomaly ako ráno 😀
idem si vypiť kávu,tak ma tlačí nejako tento čas,tak je zamračené,ani von sa mi nechce,ale musím isť zistiť drahému kurz,kde má meniť euro,ráno cestuje domov.Iba dúfam,že bude mať dobrú cestu.

titkovamiriam
20. jan 2009

no fakt uz pojdem domov,tak tu bolo dnes krasne a aj robotka sa ok rozbehla 😀