Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

orinka
16. sep 2008

A nemamičky sa nemôžu pridať? 😀 len tak z nudy....

mexx
16. sep 2008

Milujem kaviarne. 😉

nobody
16. sep 2008

já jsem taky nemamička 😀
ale dobrý nápad pro něžný pohlaví

gangulienka
16. sep 2008

aj ja milujem kaviarne....a hlavne kavu 😵

lindda
16. sep 2008

Ja tiez milujem kavicku a kaviarne len keby v kazdej bol detsky kutik aby som si ju mohla vychutnat v pohodicke 😉

liliandax
16. sep 2008

lindda - veru tak, u nas v meste nie je ziadna taka 😖

a tak by sa zisla 😔

martina.d.
16. sep 2008

ahojte, ja kávu nepijem ale milujem jej vôňu. Vyvoláva vo mne veľmi pekné pocity. 🙂

rikarr
autor
16. sep 2008

jasné aj nemamičky ...ved som písala hned .....

ja som kávu v klude nepila ani nepamätám ---- ale ja pijem iba takú falošnú meltovú čo varia v pôrodniciach .....

toto počasie je hrozné .... idem uvariť čaj rodinke asi aaaa priložiť do krbu ....večer my ide ordinácia tak si vychutnám hodinku pohodičky bez otázky"co to je? kde je? " a podobne .....

rikarr
autor
16. sep 2008

linda tvoj malý je podarený ...pozrela som albumy (dúfam,že som mohla) 😕 a má krásne meno -zaujimavé

mata.mata
16. sep 2008

jedno laté, prosím 😉 😀

schwarzovka
16. sep 2008

u nás se už chrní, tak bych si taky na tu kávu zašla 😉

bubba
16. sep 2008

nobody 😀 😀
ja si dam klasiku preso s mliekom 😀

orinka
16. sep 2008

bubba kde máš fotku? 😀

maruschka
16. sep 2008

Dnes sme boli 2x na prechádzke a malá nie a nie vydržať pod igelitovým krytom v kočíku.Lenže riskovať,že sa ihneď vrhne do prvej blatovej kaluže-tak to teda dnes nie.Neznášam takéto jesenné počasie..Ešte nedávno sme behali po parku s loptou,hrali sa v piesku a teraz len prší a prší..Také usmoklené počasie. 😒 ´

A inak,ja mám rada ľadovú kávu na tisíc spôsobov-hlavne Frank Sinatra-karamelovú s ľadom-mňam 🙂

monkula
16. sep 2008

čo je to ísť si sadnúť do kaviarne? 😀 😀 😀

ja kávu milujem, aj MM, u nás sa vypije kilo mesačne... 😅 😀 😀

duskaf
16. sep 2008

Ahojte, ja pijem len bielu kávu, ale milujem ju na hektolitre.

monkula
16. sep 2008

rikarr, aj mne sa páči Ninove meno... 😵

alibernet
16. sep 2008

tak toto je po dlhej dobe jedna veľmi dobrá téma... ešte aj bezkofeinove kafe existuje, alebo melta, horúca s mliečkom a cukrom... našťastie na našom pieskovisku prezieravo otvorili hneď tri a jedna z nich dokonca urobí kafe do takého hrubého pohára, aby sme mohli strážiť aj vychutnávať

rikarr
autor
17. sep 2008

aliberet tak to je super ..... to sa u nás stať nemôže .... máme tu len 2 krčmy a jedno detské ihrisko ktoré je vysypané štrkom a kedže malá je vo veku že kamienky sú mňam .... sme rdšej doma---mm jej urobil pieskovisko a tam sme celý deň ----teda bývali sme tam celý deň 😖 teraz sa motkáme doma alebo sa max. pol hodku motá v pršiplášti po dvore .....

ano ano melta ....stará klasika ešte je medzi živými .....mňam ....

ja mám tiež rada ľadovú kávu s vanilkovou zmrzlinou a karamelouvou polevou 😝 😀

titkovamiriam
17. sep 2008

ahojte-ja som tiezkavickova-rano silna nesca bez cukru a poobede na aku mam chut vacsinou nesca s mliakom,alebo ked som v kaviarni ci cukrarni milujem latte,alebo ladovu kavu 😀

meltu varievala babicka kazde rano a neskor aj mama no odkedy su intstantne kavy tak som vonu melty necitila ani nepamatam ☹ -konvicku este mame na varenie zeby som zacala ja-tak v nedelu rano ked je klud a pohodicka,bude sychrave pocasie a zima-dobry napad 😀

duskaf
17. sep 2008

Ja som vždy varila klasickú Meltu, ale keď prišlo to Caro, tak som v tomto spohodlnela, áno vôňa klasickej Melty je nádherná, len už sa mi nechce cediť to a prelievať. á konvička je nejaká špeci na tento účel? A dá sa to kúpiť?

titkovamiriam
17. sep 2008

no ja mam taku asi 100 rocnu plechovu vrsok sa da nadvihnut aby si kukla ci uz ide hore pena 😀 -casto potvora kava utecie-inak nieje nicim vynimocna tiez sa musi cedit,ale je to taka stara klasika 😀

duskaf
17. sep 2008

Ja by som potrebovala niečo také, že dovnútra by som dala meltu, zaliala, trochu nechala a neviem ako by sa to cez tú kanvicu jedným zliatím precedilo.

rikarr
autor
17. sep 2008

a nepredáva sa melta aj sáčkovaná???????????

titkovamiriam
17. sep 2008

mozno je nieco take na trhu trba zistit 🙂 ,inak mozem ti teraz ponuknut matovy caj-v praci ma poriadnu kosu tak si tu cajikujem-ty odvaznesi aj rumikuju ale to nemusim. 😉

majka35
17. sep 2008

jeeeej ... ono sa to zvrtlo na debatu o káve ... 😅
ahojte, pridávam sá k vám ... ale nevidím tu barmana ... 🙄 kto mi urobí moju rannú káaaaaaaaaavu???
piccolo presso bez mlieka a bez cukru prosím ... 😝

majka35
17. sep 2008

jaaaj melta, to mi robievala moja babička ... mňam, mňam

duskaf
17. sep 2008

No s tou sáčkovanou dobrý nápad, ale neviem, či také niečo je.
Miriam - ďakujem -ja mám strašnú chuť na mätový čaj, ale vraj tlmí tvorbu mlieka a to by sa asi mojej malej nepáčilo. A práve mám doma v kvetináči takú perfektnú mätu- nejakú brazílsku, alebo takú nejakú, neviem presne názov, ale je taká hrubolistá a nádherne vonia a je to izbová mäta, kúpila som si ju na záhradkárskej výstave, lebo ja som taký bylinkár- ale pre návštevy varím, ja zatiaľ nepijem, tohto roku mám bylinky výlučne z našej záhradky.

titkovamiriam
17. sep 2008

kavicky by nam mohol robit moj svagor-je casnik a kavu robi svetovu a este aj rozne koktaily 😀

rikarr
autor
17. sep 2008

dala by som si koktail