Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
20. jan 2009

to zato bolo u nás tak smutne,lebo vy ste si nechali krajší čas a sem na juh ste poslali iba to čo ostalo. 😀 😀

titkovamiriam
20. jan 2009

Tak aj u nas sa to kazi bude asi prsat ☹

kocurik16
21. jan 2009

Dobré ráno! Už mám kávu vypitú,idem s Marekom ku psychologičke nechce sa mi do tej hmly,lepšie sa to pozerá z okna.Dúfam,že sa nešmýka,aby som nelietala 😀

titkovamiriam
21. jan 2009

ahoj ja som si akurat na kave spalila jazyk 😝 ,taku mam na nu chut,lebo mam nervy 😲 -na mojom pc sa mi stahuju fotky a kolegov je na figu ☹

matullienka
21. jan 2009

ahojte kocky: tak tehtotna nie som co ma sklamalo ☹ a aj ja si uz pochutnavam na kavicke

kocurik16
21. jan 2009

matull,to mi je ľúto ☹
aj ja by som si teraz dala ale už počkám kým príde drahý a po troch týždňoch si dáme spolu kávu.Boli sme u tej doktorky a mladý povedal,že sa mu nechce do školy,že ho bolí hlava,tak sa ho spýtala,či mu stačia tri dni alebo chce byť doma týždeň.Ja spm mslela,že ma klepne

kocurik16
22. jan 2009

Ahojte!Dnes prišli detské prídavky,ale žiadne zvýšenie a mali zvyšovať od januára...Idem variť kávu,lebo táto mrákava všade okolo iba uspáva.

titkovamiriam
22. jan 2009

prve zvysene budu vo februari 😀

inak prepacte ze vas zanedbavam no mame problemi s tym serverom ☹

matu tak drzim palce nabuduce 😀

matullienka
22. jan 2009

baby ja sa tu zblaznim nic nestiham a to tu byvam do osmej pol deviatej vecer

titkovamiriam
22. jan 2009

dala som nove foto ked bude cas kuknite 😀

kocurik16
22. jan 2009

Tak tí Marekovia sú asi na jedno kopyto,lebo aj u nás to tak vypadá,ked už po pečení zostane iba pekáč. 😀

titkovamiriam
22. jan 2009

😀 -asi hej lebo starsi pecene kolace nemusia-oni tak rafaelo 😀

kocurik16
22. jan 2009

našim je to jedno,ale hned mi zišiel náš Marek na um,lebo dobreže nevylíže pekáč.Tie kone sú tiež pekná záľuba ale vyžaduje aj veľa času.

titkovamiriam
23. jan 2009

dobre ranko-kava sa vari net ide a michal ma14 😀 😀

matullienka
23. jan 2009

bre ranko kava uz aj vypita

titkovamiriam
23. jan 2009

aj u mna vypita a aj cervene vinko 😲 -kolegina ma 29,narodila sa v ten isty den ako michal len trosku skor 😀

kocurik16
23. jan 2009

miškovi prajem za nás všetkých len to najlepšie k narodeninám 😀

titkovamiriam
23. jan 2009

diky 😀

kocurik16
23. jan 2009

ozaj,prajem pekný víkend 😀

matullienka
23. jan 2009

aj ja prajem vsetkym pekny vikendik

kocurik16
23. jan 2009

dík 😀 😀 😀

titkovamiriam
26. jan 2009

ahojte-ved som nas skoro nenasla!!!!kava sa vari-vikend bol u nas fajn slnieckovy 😀

kocurik16
26. jan 2009

ahojte,káva vypitá.aj u nás bol pekný víkend,len škoda,že zase hlásia dážd 😅

titkovamiriam
26. jan 2009

a hlasia aj poriadnu zimu a to som sa vytesovala ze mi visli snezienky tak na 0,5cm 😠 a teraz zmrznu.

matullienka
26. jan 2009

ahojte kocky mys sme boli v sobotu na plese a dnes som uplne mrtva v praci mam ledva oci otvorene

titkovamiriam
26. jan 2009

ticha zavist oj ako by som si zatancovala 😀 ,no priatel na to nieje 😖

matullienka
26. jan 2009

no ten moj zas ano rady mu tam nebolo baby ale ako by som strasne spala

titkovamiriam
26. jan 2009

😀 🙂

matullienka
26. jan 2009

baby ja uz pijem dnes tretiu kavu a stale to nezabera

titkovamiriam
26. jan 2009

ja idem obedovat-daj dalsiu kavu a flasu kofoli 🙂 a plechovku red bullu a srdce ti vyskoci z hrude 😀