Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

yasminelle
10. okt 2008

Mne to dnes nehrozí, poobede mám kopec vybavovačiek, tak to nebudem mať čas sa zamýšlať nad únavou. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

matullienka
10. okt 2008

a co ides vybavovat?

yasminelle
10. okt 2008

Utekám si do školy vybrať tému na diplomovku a potom hodina cesty domov, zobrat auto a hodina cesty na poštu do iného mesta, medzitým nejako stihnúť obed.
Ale v pohode, to už sú také súkromné povinnosti, tak to sa dá.

yasminelle
10. okt 2008

No a mala by som autíčko zobrať do umyvárky, lebo stojí pri stavbe a je celé zaprášené od drevených pilín 😝
Pomaly sa lúčim, idem teda víkendovať, pekný víkend prajem, v pondelok nakuknem.

matullienka
10. okt 2008

tak ti prajem pekny vikendik
😅

rikarr
autor
10. okt 2008

ja som chorááááá a aj malá ....bože a zrovna je tak pekne 😠

yasminelle
13. okt 2008

Ahojte, aký bol víkend?
Rikarr už ste zdravé?

matullienka
13. okt 2008

no vikend bol hlavne kratky :o(

yasminelle
13. okt 2008

No to teda hej....Moj bol super oddychovy.
Vybrala som si tému na diplomovku. Je to o súčasnej finančnej kríze, mám z toho veľký rešpekt a úplne som vyklepaná...ach jo... To som si zase zavarila

matullienka
13. okt 2008

no jo aj ja som oddychovala ale este take dva dni by bodli 😉

titkovamiriam
13. okt 2008

ahojte a pekny hmlovy dnicek 😀
kavu mam uz za sebou a aj celkom pekny vikend 😀 ,boli sme sice nakoniec doma v nedelu nas odradila hmla,no aspon som uz konecne zazimovala jazierko.

matullienka
13. okt 2008

no to asi viacerych ta hmla odradila od vikendu v prirode 🙂

titkovamiriam
13. okt 2008

v sobotu som chcela postihat upratovanie a varenie a v nedelu som to aj olutovala,tak sme vegetili na zahradke a vecer grilovali 😀

yasminelle
13. okt 2008

Nas neodradila ani hmla. Nebola zima, tak sme boli na tých hríboch, ale úroda nič moc. Asi preto, že sme tam prišli vtedy, keď už všetci odchádzali s plnými košíkmi 😀. Poobede už krasne svietilo slniečko.

matullienka
13. okt 2008

yasminelle: to si trebalo asi viac privstat a kde ste boli na hriby? 🙂

titkovamiriam
13. okt 2008

bracho bol na hriboch niekde pri modre a doniesol kopec bedli a niake drobne hribky z nich babka spravi omacku 🙂

yasminelle
13. okt 2008

No ja viem, že si treba privstat, no ale nedalo sa 🙂. Boli sme vo Veľkých Levároch, tam v nejakom lese, to je na Záhorí. Ale sranda, že v BA bolo od rána slnečno a ako sme sa blížili k tomu lesu, tak čoraz väčšia hmla bola a bolo tam o 6 stupňov chladnejšie ako v BA.
A tam nešlo o nejaké veľké zbieranie, hlavne som sa chcela prejsť po lese. A naši tie hríby ani moc nepoznajú, takže sme mohli zbierať len asi 2 druhy... 😎

titkovamiriam
13. okt 2008

ja by som tal isla na oravu tam by sa zbieralo,mam odtial kolegu a uz par rokov chodime k nemu na chalupu 😀

matullienka
13. okt 2008

baby a vy to viete hladat? lebo ja ked sa o ten hrib aj potknem tak ja ho nevidim 🙂 🙂

yasminelle
13. okt 2008

Ale hej, dalo sa to hladat, ale nebavilo ma to, lebo musis len stale pozerat do zeme. Ja som sa celý čas bála, že sa stratím, lebo som pozerala do zeme a zrazu som zdvihla hlavu a nikde nikto. No a moj orientacný (ne)zmysel nula bodov. Ja som si ani nevšimla, že už ideme naspäť a že tadiaľ sme už išli. 😕
Takže ja som skaut profesionál... 😵

matullienka
13. okt 2008

neboj takych nas je viac

titkovamiriam
13. okt 2008

viem ked mi je po kolena 😀 ,kamoska vie na poli najst podzemne sampiony,neviem ako sa to inak vola/vynikajuci hrib na vsetko/ a ja ked som s nou tak nemam sancu,ona snad tusi pod ktorym kopcom hliny ma zacat kopat aby ho nasla 😀

matullienka
13. okt 2008

titkovamiriam: tak to ju udivujem sak ja ho nevidim ani keby sa na mna usmieval 🙂

titkovamiriam
13. okt 2008

ona to v genoch 😀 jej otec je hubar aj rybar a mam s nou taky zazitok ze sme isli do tenisoveho centra,vsade sama doprava,hluk par stromov v tych,,klietkach a ona ze kukaj sampion 😀 -pri pniku vykukal z betonu

matullienka
13. okt 2008

tak to by som chcela mat aj ja taky talent

titkovamiriam
13. okt 2008

mne staci ked mi da hribky 😀

matullienka
13. okt 2008

no tak to verim

rikarr
autor
13. okt 2008

ahojte....
tušim je reč o hríbikoch...
tak ja beezpečne poznám len bedlu a šampion -ten len preto že ho máme na dvore ...a možno nejaká muchotrávka.....

matullienka
13. okt 2008

rikarr: tak ale tu by nebolo dobre konzumovat 😉

emily333
13. okt 2008

no matulienka moze sa jest ale iba raz 😀 aj moji chalpi boli na hriby tak som cistila a dala potom do mrazaku