Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

yasminelle
17. okt 2008

Veď jasne v pohode. Veruže som pekne v robote ako vy. Akurát včera sa ma pýtala kamoška, či som už bola tento rok chorá a ja že pár dní v septembri, tak dúfam, že som si to už vyčerpala... no a dnes bum... Asi vážne začnem veriť na zákon schválnosti.
No a ten šál bol môj najoblúbenejší 😝 ...
Aké máte plány na víkend? Ja sa chystám do divadla....

titkovamiriam
17. okt 2008

když se dari da se dari 😠

vikend zalezi od pocka,ale mame v dedine vystavu zvierat tak urcite zbehnem tam 😀

matullienka
17. okt 2008

no ja idem zajtra na pohreb a v nedelu este netusim asi len vegetit doma a na ake predstavenie ides?

titkovamiriam
17. okt 2008

inak chystam sa producentov 😀 -ak bude cas

matullienka
17. okt 2008

miriam: tak budem drzat prsty 😀

yasminelle
17. okt 2008

Miriam, ja idem zajtra na Producentov 😀
Len dúfam, že to nebude nejaké trápne, keď to tak ospevujú. A v nedelu tiež domáca pohoda, nejaké to upratovanie a oddych.

matullienka
17. okt 2008

yas: a liecit sa nezabudni 😀

yasminelle
17. okt 2008

matu: no ja dúfam,že ako rýchlo to prišlo, tak rýchlo to odíde.
Ako ja sa cítim inak úplne normálne, len to hrdlo ma škrábe 😉

matullienka
17. okt 2008

yas: nie si sama a este mi je aj zima v praci ☹

yasminelle
17. okt 2008

Júúúúj, to ja najviac neznášam, keď mi je zima, aj mne často býva... Môj šéf tu chodí v krátkom tričku, ja dva svetre a aj tak mám ľadové nohy a ruky...
A ešte som aj bez šááálu 😢 😢 😢

matullienka
17. okt 2008

no aj tu je tak a to som na mieste kolegne na sekretariate brrr

titkovamiriam
17. okt 2008

super tak potom daj vediet ake to bolo 😀 zima uz nieje kurime no zaciatky boli krute

matullienka
17. okt 2008

tak to je asi len mne dnes ☹

yasminelle
17. okt 2008

Ja mám v robote pohotovostný sveter. Skús si tam aj ty nejaký univerzálny nechať, hm? 😉

matullienka
17. okt 2008

no mam ale u seba v kancli a tam teraz nie som vies?

yasminelle
17. okt 2008

A to je taký problém tam zbehnúť???
Alebo môžeš skočiť cez obednú prestávku na nákupy 😵 😵 😵

matullienka
17. okt 2008

no pojdem na obed a sa tam stavim

duskaf
17. okt 2008

Ahojte kočky, aj ja som dnes začala super deň- manžel mi kúpil ráno Margot, tak sme si ho po raňajkách išli s malým rozdeliť a len som ho otvorila a a húsenica sa mi smeje do očí.
A potom som pár špinavých kúskov riadu dala do myčky k čistým, tak ju môžem zapnúť odznova, ale nevadí, hlavne, že sme zdraví, už len pekný a kľudný deň Vám prajem, my s Filipkom si tvoríme window art- obrázky na sklo z farieb na sklo.

matullienka
17. okt 2008

duskaf: nechcela by som toho cervika fuuuuj 😀 😝

yasminelle
17. okt 2008

Ahoj duskaf: no to tiež poteší živý tvor v čokoládke.... 😝
Aj tebe prajem kľudný deň bez podobných zážitkov...

titkovamiriam
17. okt 2008

na ten margot zavolaj jojku 😀 urcite by sa dohrnuli 😀

matullienka
17. okt 2008

miriam: mas skusenosti? 😀

titkovamiriam
17. okt 2008

nie ale ked pozeram spravy tak vecne su pri niecom pokazenom,cervavom....

matullienka
17. okt 2008

trebalo by to vyskusat 😀

kocurik16
20. okt 2008

tá margot vám vzala chuť na kávu na celý víkend,že tu nikto nebol?čo dobré ste robili cez víkend?

yasminelle
20. okt 2008

Tak ja som bola v škole a v divadle ako som písala a včera som sa snažila vyliečiť z mojej choroby, ale zatiaľ sa mi to nepodarilo...

kocurik16
20. okt 2008

tak to neni dobre.asi bolo treba ležať cez víkend a dobre sa vypotiť. ☹ prajem skoré uzdravenie. 😅

matullienka
21. okt 2008

ahojte pri rannej kavicke:
yas: tak teba skrabalo v piatok hrdlo a ja uz mam antibiotika ☹

kocurik16
21. okt 2008

ahojte, 😀 ja som sa dala včera zaočkovať proti chrípke 😅 a dnes ráno ma škriabe v krku ☹ dúfam,že nebolo pozde.Ja idem teraz variť môj drahý cestuje domov z brna,budeme na týždeň rodina škoda že to ľahko prejde.

matullienka
21. okt 2008

kocurik: vykloktaj si hrdlo slanou vodou alebo cistou alpou je to hnusne ale zabera to 😉