Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá

vilmuska
2. jún 2008

Po nekonecnom patrani sa mi podarilo dostat sa ku knihe ktorá sa spomína v knihe o zaspavani a na ktorú sa už niektore z Vas pýtali.
Ma to vsak hacik !?
Kniha: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá - je v nemcine
Tak by som chcela spustit akciu - Mamicky mamickam.
Je treba prelozit cca 50A4. Ja po nemecky neviem ani ceknut - Ale tým z vás ktoré by sa chceli na preklade podielat rada knihu poslem. Kniha ma 6 kapitol - takze by sa to dalo rozdelit na 6 prekladov. (Mozno by to niektora z Vas sfukla aj sama - netusim) Komplet prelozenu knihu by som dala potom dokopy a samozrejme potom aj na tieto stranky.

Tie z Vas ktore by mali zaujem pomoct a podielat sa na prekladani (vo Worde) ozvite sa mi prosim na
vilmuska01@centrum.sk

PS: Chcem podakovat vsetkym ludom ktori takto prelozili knihu "Kazde dieta sa vie naucit spat". Len v daka ich ochote zverejnit ju "pre vsetkych" sme sa pri nasej malej konecne normalne vyspali. ☹

strihalka
8. nov 2012

@zayla da se stahnout na ulozto.sk

strihalka
8. nov 2012

A ja halsim, zcali jsme v utery a to sunula do 17minut, druhy den do 10minut a dnes do 6minut....-)

memajka
29. dec 2012

Ahojte, mozte mi niekto poslat tu knihu: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá? Vrela vdaka.

susanebi
5. jan 2013

Ahojte mamicky,
prosim vas, mohli by ste mi niektora z vás poslať knižku "Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá"?
veľmi by som ju potrebovala na mojho maleho nezbednika.

Moja email. adresa je: bicanovazuzana@gmail.com

Pripadne neviete mi, pls. poslat link, kde sa da stiahnut "v PDF formate" dakujem velmi pekne!

kathynka
6. jan 2013

@susanebi ahoj, prave som ti ju poslala 😉

tinesa
6. jan 2013

@kathynka mozes ta poprosit o poslanie knihy na mail adazo@centrum.sk
dakujem

kathynka
6. jan 2013

@tinesa mozes, mas to 🙂

tinesa
6. jan 2013

@kathynka dakujem 🙂

majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majanik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka199011
17. dec 2018

@nancy1974 prosím mate ešte tu knihu Každe dieťa sa vie naučiť pravidlá? Dakujem

nancy1974
17. dec 2018

@lenka199011 áno, mám, keď chcete pošlem vám to na mail

lenka199011
17. dec 2018

@nancy1974 ďakujem krásne meciarovale@gmail.com

gabrielazuberova
21. nov 2019

@nancy1974 mohla by som aj ja poprosit o poslatie knizky? DAKUJEM