Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá

vilmuska
2. jún 2008

Po nekonecnom patrani sa mi podarilo dostat sa ku knihe ktorá sa spomína v knihe o zaspavani a na ktorú sa už niektore z Vas pýtali.
Ma to vsak hacik !?
Kniha: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá - je v nemcine
Tak by som chcela spustit akciu - Mamicky mamickam.
Je treba prelozit cca 50A4. Ja po nemecky neviem ani ceknut - Ale tým z vás ktoré by sa chceli na preklade podielat rada knihu poslem. Kniha ma 6 kapitol - takze by sa to dalo rozdelit na 6 prekladov. (Mozno by to niektora z Vas sfukla aj sama - netusim) Komplet prelozenu knihu by som dala potom dokopy a samozrejme potom aj na tieto stranky.

Tie z Vas ktore by mali zaujem pomoct a podielat sa na prekladani (vo Worde) ozvite sa mi prosim na
vilmuska01@centrum.sk

PS: Chcem podakovat vsetkym ludom ktori takto prelozili knihu "Kazde dieta sa vie naucit spat". Len v daka ich ochote zverejnit ju "pre vsetkych" sme sa pri nasej malej konecne normalne vyspali. ☹

nobave
5. dec 2008

Každé dieťa sa vie naučiť spať
http://www.subory.sk/download/172231/Spanok.pdf#

zuzula20
1. okt 2009

Cavte baby, tiez zhanam knihu kazde dieta sa vie naucit pravidla, len sa k nej neviem dopracovat, poradi mi niekto?
Vdaka.

maruska22
1. okt 2009

aj ja by som si rada tu knihu precitala, tak by bolo super, keby sem niekto dal link, kde sa dá ta kniha sithnut...diky moc 🙂

krokodiil
8. okt 2009

A co s dospelymi, ktori sa nevedia naucit prvidla? Napriklad nieco o autorskych pravach, hm? O tom kniha nebude?

maruska22
8. okt 2009

krokodiil...skús takú knihu napísať, vyzerá že sa v tom vyznás najlepsie 😝

kristinka.s
8. okt 2009

ahojte maminky, tiez by ma zaujimala ta knizka. Viete mi s tym niektora pomoct? dakujem pekne

segricka
8. okt 2009

aj ja mám záujem 😎

ladybirdie
9. okt 2009

Aj ja by som mala zaujem 😅

mama.wolfka
10. okt 2009

vyzerá to zaujímavo, a vyzerá to tak, že by sa nám aj zišla 😉

... takže, ak sa dá, tak mám záujem aj ja 🙂 vopred ďakujem

egyptanka
10. okt 2009

zial z ani jedneho linku mi to nejde stiahnut, moze mi to niekto poslat na mail? Mailovu adresu poslem do IP.
Dakujeeeeem. 😅

zuza.m
11. okt 2009

no asi musite poprosit zakladatelku tejto temy,ona knihu mala ale v nemčine,možno to už dokopy dala 😅
a inak aj ja by som si prečitala taku knihu 😀

cessy
11. okt 2009

link na tuto knihu je v teme KDSVNS ale neviem na ktorej strane.poslite mi IP ja vam ju poslem

cessy
11. okt 2009

jejda musim ist pozriet ci to vobec mam....ja tu slubujem ze vam to poslem a neviem, neviem. idem pohladat😉

cessy
11. okt 2009

mam to, staci mi poslat mail 🙂

cessy
11. okt 2009

nasla som to aj v teme KDSVNS ale odkaz sa neda otvorit 😒

cessy
11. okt 2009

babulky az zajtra vam to poposielam, tie co ste mi poslali IP, teraz uz idem spat 😉

cessy
12. okt 2009

dievcata ktore ste mi pisali o knizku a nedosla vam, tak mi este raz napiste IP s mailom, inak vsetkym som vam to poposielala.
ale mozno ze to nedoslo, tak sa mi ozvite 😅

zuzana.zup
12. okt 2009

ahoj. prosím aj mne to posli. dakujem..

mama.wolfka
12. okt 2009

🙂 veľká vďaka vilmuske za to, že dala dokopy preklad tejto knižky a aj cessy, ktorá mi ju poslala za ochotu 🙂

... preštudujem a verím, že mi dá niečo do života ...

... tak ešte raz vďaka 😉

alexandrah
13. okt 2009

krokodil - knih o autorskych pravach je kopec, najnovsie Telec a Tuma - komentar k autorskemu zakonu, su fakt dobrí 😀

cessy
13. okt 2009

mama.wolfka nemas za co, rado sa stalo 😵

xxveronikaxx
13. okt 2009

No naše dieťatko nám doma riadne dava pravidlá 🙂

katkapekar
26. okt 2009

ahojte mamicky prosim vas zaslite mi tu knihu kazde dieta sa vie naucit spat. prosim som zufala ☹ neviem si ju nijako stahnut cez internet. maja mal adresa: katarinakacirova@pobox.sk

kika210
16. nov 2010

Kočky našla by sa niektorá ochotná, čo by mi poslala knihu Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá? My máme doma malého agresívneho tyrana a už sme celá rodina v total koncoch. Ďakujem za ochotu. Papa

jana776
16. nov 2010

Ahojte, mohi by ste ju poslat aj mne prosim? Dakujem.

evamarcel
16. nov 2010

Ahojte aj ja by som si prosila tu knihu kazde dieta sa vie naucit pravidla, cim skor clovek prestuduje tym lepsie presne ako kazde dieta sa vie naucit spat keby som to citala este v tehotenstve nebol by problem so spanim

sweetangel20
16. nov 2010

tú knihu som našla v SK preklade a stiahla som ju. kto chce, nech mi napíše do IP, pošlem mailom 😉

sweetangel20
16. nov 2010

tým, ktoré mi napísali, som ju už poslala, ok? nemáte za čo, rado sa stalo 🙂

stella231
16. nov 2010

@cessy tak aj mne 😀 dakujem ... moj prvy synator je zlatičko ! ale pssst az to nezarieknem lebo ked ho pochvalim , najust urobi niečo čo nemá 🙂 ale druhe .... hlavne s tym spankom to sme boli rozhadzany... aj pri prvom ale aj ja som trochu rozhadzana 😀 takze sa to v tom chaose nejak dalo 🙂 ale s dvomi nech je poriadok ... to uz by som asi nezvladla 😀

dena69
17. nov 2010

@sweetangel20 ešte raz dakujem.. 😎