Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá

vilmuska
2. jún 2008

Po nekonecnom patrani sa mi podarilo dostat sa ku knihe ktorá sa spomína v knihe o zaspavani a na ktorú sa už niektore z Vas pýtali.
Ma to vsak hacik !?
Kniha: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá - je v nemcine
Tak by som chcela spustit akciu - Mamicky mamickam.
Je treba prelozit cca 50A4. Ja po nemecky neviem ani ceknut - Ale tým z vás ktoré by sa chceli na preklade podielat rada knihu poslem. Kniha ma 6 kapitol - takze by sa to dalo rozdelit na 6 prekladov. (Mozno by to niektora z Vas sfukla aj sama - netusim) Komplet prelozenu knihu by som dala potom dokopy a samozrejme potom aj na tieto stranky.

Tie z Vas ktore by mali zaujem pomoct a podielat sa na prekladani (vo Worde) ozvite sa mi prosim na
vilmuska01@centrum.sk

PS: Chcem podakovat vsetkym ludom ktori takto prelozili knihu "Kazde dieta sa vie naucit spat". Len v daka ich ochote zverejnit ju "pre vsetkych" sme sa pri nasej malej konecne normalne vyspali. ☹

emmaelzer
17. nov 2010

baby nikde ta kniha o tom spani nie je, ked sa ju snazim stiahnut, vzdy vypise, ze sa tam nenaslo nic...

Inak ked je treba nejaky anglicky preklad, tak rada pomozem

sweetangel20
17. nov 2010

@emmaelzer mám aj tú o spaní, ak chceš, tak ti ju pošlem mailom 🙂
@dena69 za málo, snáď nám pomôže 😀 😀 😀 alebo sa stretneme všetci na psychiatrii 😀

dena69
17. nov 2010

@sweetangel20 no snád ano ved človek sa učí celý život.... 😀 alebo ,že by ..... 😵

cessy
17. nov 2010

dievcata ja tu knizku uz nemam, pri preinstalovani som si ju zabudla ulozit. ak ju niektora mate bola by som rada keby mi ju poslete.

jana776
17. nov 2010

@cessy ahoj, posli mi mejl do IP a zajtra ti poslem, mam tu o pravidlach...

sisi10
20. nov 2010

@jana776 Ahoj Janka. Mohla by si ju poslať aj mne? Ďakujem

vodnarky
20. nov 2010

@jana776 -mohla by si aj mne???dakujem.. 🙂

babatko37
11. dec 2010

Ahojte, prosím Vás, ktorá máte túto knihu a nepotrebujete, nechcete ju predať? Hľadám tiež knihu Každé dieťa sa vie naučiť spať. Ďakujem.

emanka
11. dec 2010

@jana776 , prosím ťa, môžeš aj mne poslať tú knižku o pravidlách? Posielam do IP môj mail, ak sa ti bude dať, tak mi to, prosím, pošli. Ďakujem 🙂

75janka
11. dec 2010

@jana776 prosím prosím aj ja by som mala záujem o tú knihu, pošlem svoj mail ak sa ti bude dať....ďakujem

ica9
18. dec 2010

@jana776 Ahoj aj ja by som mala zaujem. Vopred dakujem za ochotu 🙂

mayka
5. jan 2011

@jana776 ahoj tiez by som si rada precitala tu knizku Kazde dieta sa vie naucit pravidlam. Mozes mi ju poslat na mail? Poslem ti IP.
Dakujem moooooc.

tucina2
5. jan 2011

@jana776 -ahoj aj ja by so mala záujem o tú knihu.bola by si taká láskavá a poslala ju aj mne?Ďakujem.mail posielam do IP

didil
8. jan 2011

@janka776ahoj Janka, mohla by som ťa aj ja poprosiť o knihu, bola by si taká láskavá a poslala mi ju na mail ak sa bude dať...veľmi pekne ďakujem

didil
10. jan 2011

@janka776 - veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň 🙂

resetka
11. jan 2011

ahoj, baby poslete tu knihu niektora aj mne prosim? mam knihu o spani, ak by ste niektora chceli, ozvite sa na IP

katka1981
11. jan 2011

Prosim vas ak ma niekto link, kde sa da stiahnut kniha, kazde dieta sa vie naucit pravidlam, ozvite sa mi prosim cez IP, ziadny link mi nejde, co je uvedeny, dakujem pekne.

monatko13
11. jan 2011

@janka 776 -mohla by som ta aj ja poprosit o tu knihu, bola by si taka zlata, vopred dakujem. Mail posielam do ip

zuzula81
14. jan 2011

khjk

zuzula81
14. jan 2011

Maminky, poprosim velmi pekne o knizocku o pravidlach..uz som snazila napisat aj do ip janke 776 ale vypisuje mi ze je ip nedostupna, tak neviem ci nahodou nerobim ja nejaku chybu...dakujemmm

lg1
14. jan 2011

mohla by som aj ja poprosit o knizocku o pravidlach?

emkab
15. jan 2011

Mozem poprosit aj ja? Vdaka.

cloviecka
16. jan 2011

aj ja, aj ja si prosiiim

maryanna
16. jan 2011

aj ja chcem tú knihu, komu mám napísať??

mbrazd
16. jan 2011

zdravim, mozem aj ja poprosit ? dakujem

maminam
16. jan 2011

Ahojte maminy, tiez by sa mi zisla ta knizka o pravidlach. Uz som v koncoch. Mam pocit, ze moja mala si robi co chce a pravidla si urcuje sama. Ak ma dobru naladu, tak pohoda, no ak nie tak hotova pohroma. Posledne dni vsak prevazuje zla nalada a tie nervy ...Skusala som vsetko mozne, no nic nepomohlo na dlhsie. Nemam uz energiu neustale nieco vymyslat. Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim poslite mi tu knihu niekto na mail burcakova.m@gmail.com VOPRED DAKUJEM

aduskatt
16. jan 2011

zasluzna cinnost🙂 super, ze si takto pomahate, ale ktosi tu uz raz spominal nieco take....pozor na autorský zákon baby, aby ste si nevyrobili pruser
a inak prajem vsetkym mamickam poslusne deticky🙂

majjka0806
17. jan 2011

Baby prosim poslete mi niektora tu knihu na mail ak ju mate????

majjka0806
17. jan 2011

mail: majka.kurjakova@zoznam.sk
vopred vam dakujem

sharka17
17. jan 2011

Poprosila by som, kto má tú knihu o pravidlách a spánku. Či by bola niektorá mamička mi ju poslať na mail.
Sharka17@azet.sk
Veľmí prosím
Dakujem