Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá

vilmuska
2. jún 2008

Po nekonecnom patrani sa mi podarilo dostat sa ku knihe ktorá sa spomína v knihe o zaspavani a na ktorú sa už niektore z Vas pýtali.
Ma to vsak hacik !?
Kniha: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá - je v nemcine
Tak by som chcela spustit akciu - Mamicky mamickam.
Je treba prelozit cca 50A4. Ja po nemecky neviem ani ceknut - Ale tým z vás ktoré by sa chceli na preklade podielat rada knihu poslem. Kniha ma 6 kapitol - takze by sa to dalo rozdelit na 6 prekladov. (Mozno by to niektora z Vas sfukla aj sama - netusim) Komplet prelozenu knihu by som dala potom dokopy a samozrejme potom aj na tieto stranky.

Tie z Vas ktore by mali zaujem pomoct a podielat sa na prekladani (vo Worde) ozvite sa mi prosim na
vilmuska01@centrum.sk

PS: Chcem podakovat vsetkym ludom ktori takto prelozili knihu "Kazde dieta sa vie naucit spat". Len v daka ich ochote zverejnit ju "pre vsetkych" sme sa pri nasej malej konecne normalne vyspali. ☹

farenka
24. jan 2011

ja mam tu knihu. aj o spani aj o pravidlach. ktora ju este chcete, napiste mi svoj mail do IP. poslem

yvonn
26. jan 2011

@farenka ahoj, poslala som ti moj mail na IP, vopred dik:o)

maminam
26. jan 2011

chcem sa velmi podakovat slahacke, ze mi tu knihu poslala, naozaj mi to otvoril oci, mnohe veci su tam take jasne. Je uzasna, maminy vrelo odporucam

kalifa28
29. jan 2011

@farenka ked ta pekne poprosím, posles mi tu knihu? mail: michaldatko@gmail.com dakujem

matkas
29. jan 2011

@farenka
poslala som ti IP

dzudka
11. feb 2011

@farenka ahoj velmi by som ta chcela poprosit o tu knihu o pravidlach dakujem

diduska777
11. feb 2011

Ahojte maminky, ja by som vas tiež rada poprosila ak mate nejake linky alebo pdf knihy o vychove deticiek (tu o spani, pravidlach a tiez Jak mluvit aby nas deti poslouchaly-Jak naslouchat, aby nam deti duverovaly). Dakujem pekne 🙂

lumarque
14. feb 2011

@farenka
Ahoj, mohla by si mi, prosim ta, poslat tu knizku o pravidlach. Dakujem velmi pekne 🙂
timasiska@yahoo.com

radovica
23. feb 2011

Ahoj, neviem ci je to este aktualne. Ja som az teraz zacala hladat tuto knihu a nikde po nej ani stopy. Prosim ta ak ju este mas, mozes mi ju poslat? Dakujem Denisa

123kika
16. mar 2011

Dobry, ja zacinam mozno dalsiu diskusiu, mam knihu o spani, vyssie uvedenym mamickam som napisala o poslani knihy o pravidlach, dufam, ze ju este maju .... uvidime, ak chce niekto mozem pomoct

zanuska
29. apr 2011

@123kika mozem aj ja poprosit o tu kniho kazde dieta sa vie naucit spat moja mala ma buduci tyzden dva mesiace a cez den nie a nie spat aj ked zspi tak za pat minut max za pol hodinku je hore ☹ uz neviem ako dalej uspavam ju na rukach no jak ju polozim v momente je hore zaburienkah@centrum.sk velmi pekne dakujem 😉

zuzulik
29. apr 2011

@123kika
prosim posli aj mne ...zgajdosova@seznam.cz ........ dakujem 😉

bubatkom
30. apr 2011

aj ja si prosiiim tu knizku... bubatkom@azet.sk

ciernavila
2. máj 2011

@123kika
@farenka
prosiiim, mozte aj mne poslat do posty knihu? alebo na lhydia@gmail.com Dakujeeeeeem moc!!!

juliett7
10. máj 2011

ahojte, mozem aj ja poprosit o knihu na julianaondrejov@yahoo.com Dakujem velmi pekne

raa2
10. máj 2011

@farenka mozem ta aj ja poprosit o tu knizku? moja adresa je raddka@centrum.sk dakujem

eunomia
10. máj 2011

@farenka ahoj, aj ja poprosim o zaslanie. dakujem lcunderlikova@yahoo.ca

yojka11
12. máj 2011

@farenka
mozem poprosit tu knihu o spani ?dakujem moj mail je jozefina.bohovicova@gmail.com este raz dakujem

yojka11
12. máj 2011

@123kika
ahoj mozem poprosit aj ja ?moj mail je jozefina.bohovicova@gmail.com vopred dakujem

neposedna
18. máj 2011

ahojky babenky!!!
aj ja vas chcem poprosit o knihu kazde dieta sa vie naucit pravidla...... chcem ju prectat, kym ju budeme potrebovat, aby som sa vyvarovala chybam. moj mail: marika.hamzova@gmail.com vopred dakujem!!!!

ivk
18. máj 2011

@neposedna ahoj, poslala som Ti ju mailom.

neposedna
18. máj 2011

@ivk dakujem, si skvela!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

tanula84
6. jún 2011

maminy aké je to kniha?je pre väčšie detičky???ako sa k nej dostanem???dakujem 😉

daniela85
7. jún 2011

ahojte mozete nieco popisat o tej knihe v skratke o com je.aj ta o spani aj o pravidlach?dakujem.

sasena033
7. jún 2011

ahojt emy tu knihu mame doma...a nevyuzili sme ju maly nie ani epri nej zaspal....od kolkych mesiacov treab ucit skusim to pri drzuhom...Risko ma 2 a pol roka a et ev noci sa budi 😖

matulienkaj
29. jún 2011

ahojte, ak je to stále aktuálne, môžem poprosiť o knižku každé dieťa sa vie naučiť pravidlá. Veľmiiii ďakuuuujem -
matulienkaj@gmail.com

bibap
30. jún 2011

ahojte, ak je to ina kniha ako Kazde dieta sa vie naucit spat (tu mam) prosim poslite mi ju na opatrovanieDL@yahoo.com
dakujem!!!

renatkas
11. júl 2011

@ivk prosim ta mozem ta poprosit aj ja o knizku kazde dieta sa vie naucit pravidla? moj mail renattka@centrum.sk dakujem

renatkas
11. júl 2011

baby nasla som to na nete a dala som to sem, da sa to stiahnut: http://www.ulozto.sk/9641369/pravidla-preklad-pdf

bibap
11. júl 2011

@renatkas ahoj, ta linka je pekna blbost, poslala par smsiek prisla tak o pekne peniazky a knihu mi aj tak nestiahlo..
Co je to za kniha? kazde dieta sa vie naucit spat? alebo nejaka ina?