Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá

vilmuska
2. jún 2008

Po nekonecnom patrani sa mi podarilo dostat sa ku knihe ktorá sa spomína v knihe o zaspavani a na ktorú sa už niektore z Vas pýtali.
Ma to vsak hacik !?
Kniha: Každé dieťa sa vie naučiť pravidlá - je v nemcine
Tak by som chcela spustit akciu - Mamicky mamickam.
Je treba prelozit cca 50A4. Ja po nemecky neviem ani ceknut - Ale tým z vás ktoré by sa chceli na preklade podielat rada knihu poslem. Kniha ma 6 kapitol - takze by sa to dalo rozdelit na 6 prekladov. (Mozno by to niektora z Vas sfukla aj sama - netusim) Komplet prelozenu knihu by som dala potom dokopy a samozrejme potom aj na tieto stranky.

Tie z Vas ktore by mali zaujem pomoct a podielat sa na prekladani (vo Worde) ozvite sa mi prosim na
vilmuska01@centrum.sk

PS: Chcem podakovat vsetkym ludom ktori takto prelozili knihu "Kazde dieta sa vie naucit spat". Len v daka ich ochote zverejnit ju "pre vsetkych" sme sa pri nasej malej konecne normalne vyspali. ☹

kadea
2. jún 2008

Skoda, ze neviem po nemecky, taka kniha by sa mi teda zisla.

vilmuska
autor
3. jún 2008

Dakujem vsetkym kockam, ktore reagovali na moju prosbu.
Momentalne ostavaju volne kapitoly 4 - 6. Formát stránky je A5.
Každá z kapitol má cca 25A5 čo je približne 17A4.
Tesim sa na vsetky dalsie baby ochtne pomoct.

bublinkajasminka
3. jún 2008

vilmuska - veľmi rada by som pomohla ale po nemecky viem len toľko že sa dohovorím základnou nemčinou takže na preklad si vôbec netrúfam ale si zlatá že takto to zverejňuješ a všetky maminky ktoré pomáhajú priamo pri preklade sú zlaté

denisocka
3. jún 2008

a bude zb toho slovenske vydanie?

veverica
3. jún 2008

tiez by som rada pomohla len bohuzial viem len zaklady. Ale vopred dakujem tym maminam co to budu prekladat 😵

chella
3. jún 2008

a aky je rozdiel medzi touto knihou a tou kazde dieta sa vie naucit spat?
hovorim plynule, takze sem s tym...

vilmuska
autor
9. jún 2008

Chela
poslala som Ti to internou postou tejto stranky. Skus sa prosim pozriet na kapitolu c.4
Dakujem.
V.

vilmuska
autor
9. jún 2008

Dakujem vsetkym kockam, ktore reagovali na moju prosbu.
Momentalne ostavaju volne kapitoly 5 - 6. Formát stránky je A5.
Každá z kapitol má cca 25A5 čo je približne 17A4.
Tesim sa na vsetky dalsie baby ochtne pomoct.

PS: mozete sa ozvat aj cez internu postu tejto stranky.

vroni
9. jún 2008

Ak to veľmi neponáhľa, možeš mi niečo hodiť. Len mi to bude nejaký ten týždeň trvať......

bublinkajasminka
9. jún 2008

BABY ste zlaté že takto pomáhate...... 😉 dakujeeeemeee

bibinka
9. jún 2008

babule, ja sa na ten preklad už tak veľmi teším. Veľmi, veľmi, veľmi nám treba takúto knihu- 😉 😉 , aby som sa dokázala orientovať v mojom dieťati, lebo si stále myslím, že je z inej planéty a nič na neho neplatí.

prasiatko30
9. jún 2008

bbaby - prepacte ze sa vam tu tak vtriem ale ma vcelku zaujima ta knizka - bohuzial s prekladom vam moc nepomozem - z nj viem akurat tak jedinu vetu co ma naucil brat - ani ju neviem napisat ale viem ze v preklade znamena moja mila ty si svina 😅 - takze s tym by som vam asi nepomohla. ale rada by som si prelozenu prirucku precitala budete ju potom aj nejako posielat zaujemcom alebo ako to vymyslite? diki za kazdu infosku 🙂

petrulla
10. jún 2008

Baby, kedze knizka "Kazde dieta sa vie naucit spat" sa dostala aj ku mne a amyslim, ze je to super kniha, strasne by mi pomohla aj tato o pravidlach.
Velmi rada by som Vam pomohla, ale moja nemcina postaci tak v restauracii 😖 😝

Dufam, ze tie "mudrejsie" mamicky pomozu .... aj ked chapem, ze moc casu pri deckach nie je.
Ak tak - mnohe z nas Vam za to budu vdacne 😀

chromozom
11. jún 2008

baby prekladatelky, ste uzasne, viem, ake tazke je najast si cas popri detoch... Klobuk dolu!

vilmuska
autor
4. júl 2008

Zdravim vsetky mamicky cakajuce na knizku, ktore sa mi postupne ozyvaju. Momentalne nam chyba preklad druhej polovice piatej kapitoly a tretia kapitola. Tu sa to zatial trosku spomalilo. Dufam, ze sa aj tieto kapitoly nakoniec podari "dotiahnut". Potom prelozenu knihu zverejnim na tychto strankach tak, ako som slubila (Maicky-mamickam).
Zatial Vas prosim o strpenie.

kili
4. júl 2008

a nie je to porušenie autorských práv 😅

zvolovci
4. júl 2008

ahojte, chcem Vas poprosit o radu, kde by som nasla na nete tu knizku "kazde dieta sa vie naucit spat"? a samozrejme, tiez sa tesim, ze su mamicky, ktore sa podujali prelozit tuto dalsiu knizku, je to od vas ozaj velmi mile a je krasne, ze este v dnesnej dobe si dokazu ludia pomahat.

pravdenka
16. sep 2008

spravny odkaz:

http://rapidshare.com/files/145430419/Pravidla....

toto by uz malo fungovat

dadulik
16. sep 2008

baby, ste uuuuplne neskutocne super, ze takto pomahate nam vsetkym vlastne. Moja nemcina tiez nie je nic moc,asi by mi to aj rok trvalo, nez by som sa z toho vysomarila s pomocou slovnika. Klobuk dole pred vami prekladatelkami, budeme vam neskutocne zaviazane, vsak mamicky 😉

bublinkajasminka
16. sep 2008

kočky a koľko chýba teraz preložiť???

trixi
17. sep 2008

ahojte, ta kniha vysla aj v cestine pod nazvom "Jak naucit deti pravidlum", rady pro rodice deti od 1 roku do 14 let. Vydalo to vydavatelstvo cpress.
Okrem toho maju v ponuke dalsie velmi zaujimave knihy napr. "Aby deti spravne jedly", "Jak spolecne zvladat vychovne krize" alebo "Jak mluvit aby nas deti poslouchaly-Jak naslouchat, aby nam deti duverovaly" a pod. Mam par knih a velmi dobre sa citaju a su tam skutocne uzitocne rady.

zuzka1.
17. sep 2008

kocky ak bude hocijaka uzitocna kniha pre nas maminy v anglictine ochotne ju prelozim!!!!!

vilmuska
autor
6. okt 2008

Ešte sú zaujímavé a v anglických fórach aj dosť odporúcané knihy od autorky Tracy Hogg:

http://www.amazon.co.uk/Books/s?ie=UTF8&rh=n%3A...

Bohuzial ziadnu z nich nemam, mozno niekto ano.

3558
10. okt 2008

baby ktora chcete tu knihu http://www.web-share.net/download/file/item/pra..., tak to je ona.

lyongirl
11. okt 2008

díky zuzi, už to mám stiahnuté...
mám doma 3 knihy o "výchove", ale ani v jednej nie je to, čo potrebujem riešiť, tak snáď v tejto to nájdem... 😉

segricka
12. okt 2008

babenky, vdaka za knizku 😉

slavka00
15. nov 2008

Ahojte kocky....velmi zasluznu cinnost ste tym prekladom urobili, fakt klobuk dolu za ochotu a cas, ktoreho pri detickach nikdy nie je nazvys.
Velmi ma zaujala ta kniha '' Ako naucit dieta pravidlam''....no neviem, akym sposobom si ju mam cez ten link stiahnut.
Kliknutim na Download sa mi stale vygeneruje ta ista stranka.....prosim poradte. Budem vam velmi povdacna.

zuz11
5. dec 2008

tucniacik • 1d • Dnes o 16:46
ahojte, prepacte ze zakladam kvoli tomu temu,ale zhanam tuto knihu, viete mi niekto poradit???
prosiiiim!!!
vdaka...

kili • 2d • Dnes o 16:49
tucniacik, taká téma tu už je, skús vyhľadať

tucniacik • 1d • Dnes o 16:54
hladala som, ale ku knihe som sa nedostala, nasla som sice jeden link, ale nejde to odtial stiahnut... kazde dieta sa vie naucit spat, to mam, to som si stiahla, ale toto neviem zohnat...a potrebujeeeeeem....