Kde a ako nájsť toho správneho chlapa?

modravila
1. máj 2009

Ahojte dievčatá.
Som par mesiacov po rozvode. Z manželstva mi ostal jeden synček. Dakedy rozmýšľam, či správni chlapi ešte existuju. Ak áno....kde a ako sa takí chlapi hľadajú? Resp. aj tak si myslím, že čo má príst, príde samo....ale šťastiu možno dakedy treba pomocť...

briketa
15. máj 2009

Waitinka7, praveze je velmi vela muzov, ktori ten prvy krocik od zeny potrebuju, lebo sami by si netrufli...

Modra vila, v prvom rade nesediet doma. Na diskotekach by som toho praveho osobne tiez nezhanala.
Ake mas zaujmy?
Teraz budem pisat len teoreticke priklady - nahlas sa na vojejbal alebo tenis, nakontaktuj sa na fotograficke zdruzenie,zisti si kedy je nejaka vystava. Alebo turisticku skupinu, skalolezecku. Zacni chodit na plavaren. Chod do tanecnej....je velmi vela moznosti, len treba sa rozbehnut.
Su veci kam mozes aj s dietatom, alebo popros aby Ti ho zatial postrazili.
Bud k ludom otvorena a priatelska, prirodzena. A hlavne pri komunikacii s muzom si ho hned nepremeriavaj ako potencialneho partnera, ak to ma prist, mozno to pride postupne, ani nebudes vediet ako...

lucaska
15. máj 2009

modra vila, ja si myslim ze ked pride ten pravy urcite to spoznas, netreba to nejako silit, myslim si ze dietatko neni vobec ziadnou prekazkou, zucastnuj sa nejakych spolocenskych detskych podujati, ihriska. atd..a ver jedneho dna budes v spravny cas na spravnom mieste so spravnym muzom................. 😉 😉 😉

gabii83
15. máj 2009

ahojte modravila urcite to pride, moja prvá najvacsia laska ma stretla na ulici presnejsie na moste som isla s bicyklom a zastavila som sa pri nom lebo oproti isiel jeden opity muz tak som sa bala a on tak akurat pozeral na vodu ci co robil a tak sa to zacalo mala som 16

terajsiu este nie manzela som si nasla u kamaratky na oslave.....

ale prva bola prva ....

zzuzana254
22. máj 2012

Ak hľadáš toho správneho a pravého pre teba tak ho nájdeš na zoznamke ako napr. www.stretni.sk ! Pomohlo to už veľa mojím priateľom a mne. Zoznámiť sa tu môžeš buď na profesnej, záujmovej či partnerskej úrovni medziľudského vzťahu, a nadovšetko ti odporučia partnera ktorý sa hodí práve k tebe 🙂! Buď aj ty na zozname ktorý čakajú na lásku.

omnia23
22. máj 2012

Haha ja som toho svojho stretla na nete,a to som si nikdy nemyslela ze sa take nieco moze stat 😉 On bol v nocnej sluzbe,pacienti spali tak nemal asi co robit 😀 Ja som nevedela spat a nahoda urobila svoje 😀

Nikdy nevies kde ta laska najde 😀