Kde a ako nájsť toho správneho chlapa?

modravila
1. máj 2009

Ahojte dievčatá.
Som par mesiacov po rozvode. Z manželstva mi ostal jeden synček. Dakedy rozmýšľam, či správni chlapi ešte existuju. Ak áno....kde a ako sa takí chlapi hľadajú? Resp. aj tak si myslím, že čo má príst, príde samo....ale šťastiu možno dakedy treba pomocť...

kikaamajko
1. máj 2009

Ahoj modravila, ja som sa rozvádzala v 24 so 4 ročnou dcérkou. Bolo to ťažké, asi po roku som stretla chlapa o ktorom som si myslela že je ten pravý a presťahovala som sa s ním na ddruhý koniec republiky. Bol to však tiež omyl, ale ja som ticho trpela a nedávala pred nikým najavo. Zrazu však prišla láska ako hrom ktorej som sa veľmi bránila, nechcela som znova meniť život, a boli sme predsa zadaný obaja. Bolo to veľmi ťažké nerada na to spomínam, všetci mi bránili a hlavne moje svedomie ale dneska som najšťastnejšia žena na svete, máme 10 mes synčeka a žijeme krásny život.Som hrdá že som nakoniec našla odvahu a nemyslela na to čo povedia iný. Držím palce aj tebe aby si svoje šťastie spoznala ked príde a bojovala oň. 🙂

janulka7
1. máj 2009

ahoj modravila. tak ja som sa v 20 rozvadzala.hned po necelom roku manzelstva. som z dediny tak si to vies asi predstavit. hruza. bola som vsetko len nie slusna zena.
ale vedela som ze to nema zmysel a sla som do toho. deti sme nemali. ved naco aj. ked od zaciatku bolo vidiet ze to nikam nevedie. vratila soms a k mojej prvejlaske a nelutujem. vsetci boli proti moja aj jeho rodina. a tak sme usli za hranice a vzali sa a dnes mam 6 rocnu ddcerku a cakame dalsie miminko a poviem ti ja som od zaciatku vedela ze on je ten pravy. ale potrebovala som so aj vsetkym dokazat. moja vina a blbost.
nehlaj nasilu toho praveho on dojde aj sam. ale to neznamena ze teraz mas zit ako izolovana. jednoducho si uzivaj zivot a okrem toho ak je tvoj rozvod cerstvy co si aj myslim, tak to trosku potrva kym sa budes na veci pozerat inak. ale pojde to. drzim ti palce aby to prislo velmi skoro. 🙂

modravila
autor
1. máj 2009

Dakujem dievčatá za príspevky.
Ja mám teraz 26 rokov, syn má 10mesiacov. Manžel nás opustil, keď mal malý 3 mesiace. To najhoršie som prežila. Mám však dojem, že mamičku s kočíkom si naozaj nikto nevšimne. Možno musí prejsť istý čas, aby malý trošku povyrástol, lebo teraz aj tak inde ako na prechádzky a do obchodu na nákup naozaj nikde nechodím. Coskoro sa síce vraciam do práce, tak sa trosku ten stereotyp zmení, uvidíme.

lenulka1982
2. máj 2009

ahoj modravila, držím palce, ale ako píšu baby ono to musí prísť samo, verím, že teraz máš také pocity, ale pricháda jar, leto bude to iné a aj v parku sa dá nadviazať kontat 🙂 ale tiež radím nič nesiliť ... venuj sa synčekovi a materstvu a šťastie si ťa nájde 🙂

mikalove
2. máj 2009

modravila,moja kamaratka má naopak pocit,že odkedy chodí s kočiarom chlapi si ju viac všímajú...myslí si,že radšej sa prihovoria cez dieťa,majú zamienku a vraj by sme neverili kolko rozvedenych oteckov travi čas s deťmi na ihriskach a v parkoch...neboj sa,ten pravy sa určite objaví,možno v nečakanej chvíli,situacii...držím palce

modravila
autor
2. máj 2009

Ved ja sa nebojim, zase nie som taka zufalkyna. Mam svoju hrdost. A naozaj sa chcem venovat svojmu syncekovi. Len ja nie som daky barovy typ,takze moc do barov nechodim,a pochybujem, ze v parku sa najde nejaky chlap pre mna. Veru, ze som si ziadneho chlapa este na ihrisku s detmi ani nevsimla. A ked aj, su spolu s manzelkou a detmi. Kde ste vy nasli toho spravneho chlapa?

asitka
2. máj 2009

modravila...a myslíš...že v bare sa nájde pre teba ten pravý??? 😉

a ja som sa s mojim mužom zoznámila na chate...a sme spolu už na 10ty rok nám ťahá.... 😀 a vobec....si samostantá, inteligentná, mladá žena...tak hlavu hore....a pomaličky dalej zájdeš 😀

zuzanockamt
2. máj 2009

modravila ... ja som toho spravneho nasla na internetovej zoznamke asi pred vyse piatmi rokmi ... a uz sme dva roky manzelia 😵

bibula
2. máj 2009

ja tiez cez net, nahodnou icq 😀

mami.sk
2. máj 2009

no veru, ja som si manzela nasla v bare 😀 😀 😀
a nemohla som si vybrat lepsie 😉 sme spolu 8 rokov a manzelia sme skoro 3 roky 😉

teodorka
2. máj 2009

mna si moj nasiel v obchode kde som pracovala ,vraj som bola velmi milaaaa 🙂

linddi
2. máj 2009

jééj to je super otázka 😀 , túto si kladiem vždy, keď ma môj manžel totálne vytočí 😅

mňa si našiel on na lavičke v parku, keď sme boli 14 roční pubiši 😎

kiva23
2. máj 2009

Jeeej. My sme sa nasli tak, ze sme boli spoluziaci 4 a pol roka a ani by mi na um nezisli, zeb y daco my dvaja a tak.. No a posledny pol rok na VS sa to vsetko zvrtlo. Ukoncila som 8 - rocny vztah a davaj. No a teraz sme manzelia 5 mesiacov, sme spolu viac ako 3 roky a o dva tyzdne cakame babiku. Len neviem ci je to dobry vztah. Ale nic nie je idealne. to som uz pochopila. Clovek sa niekedy musi vzdat idealov. Dokelu!! Ale znova sa k tym svojim vedome, aj nepreik vsetkemu, vraciam a teraz mi ich uz nic nevezme :D

martao
2. máj 2009

My spolu už 10 rokov. A práve sme sa zoznámili, keď som z nikým chodiť nechcela. Vtedy sa chlapi lepili ako osi na med. Všetko príde v čase keď to človek najmenej čaká. Za pol roka po zoznámení sme sa zasnúbili a za ďalšieho pol roka bola svadba.

kiva23
2. máj 2009

pekne pekne. Celkom ako v rozpravke. Este ze to vyslo. Je fajn ked to ludom vyjde a su stastni. Aspon trochu.. 🙂

kisska
2. máj 2009

Ahojte, no neviem, ci po svojom prispevku nebudem musiet zmenit nick 😉 😎 (citaju to aj moje kamosky a rodina). Ja som svojho draheho tiez nasla v bare a tiez vo chvili, ked som vazny vztah nehladala. Ale ked som ho zbadala (prisiel so svojou partiou za nasou, kde mal nastastie len kamaratku 😉 ), tak som kamoskam vravela, nech toho chrumkavca ku mne nepustaju.... oni pustili. Dnes sme spolu 8 rokov, teraz 29. sme mali 7. vyrocie svadby a mame 14. mesacneho synatora, zijeme spolu v jednej domacnosti od prveho dna a je to pre mna ten najuzasnejsi chlap na svete... Niekedy jednoducho treba pocuvat srdce, alebo nechat zafungovat chemiu... ci laska na prvy pohlad sa to vola? 😉 Ale pre rodicov a deti si musime vymysliet nejaky "slusny" pribeh 😅

maca793
3. máj 2009

ahojte ja sa tiež pridávam do tejto skupiny rozviedla som sa keď dvojčatá mali 7 mesiacov. bola som dlho sama a keď som konečne našla po 4 rokoch muža, tak ma sklamal. potom som si po čase našla ďalšieho ale vykľul sa z neho hajzel, spravil dieťa a odišiel. takže ideálny muž podľa mňa neexistuje a ak predsa, tak len vo veľmi malom množstve. takže teraz si chlapa nehľadám a ani nemám potrebu si ho hladať.možno časom ale teraz určite nie.

kikaamajko
3. máj 2009

Modravila, ja si tiež myslím že chlap príde ked to nečakáš a neočakávaš. Ja som svoje šťastie našla v takej malej dedinke, asi tak 30 dommov. Človek by ani náhodou nečakal že by tam okrem starých stríg a opilcov mohol žiť aj ten pravý 😀 😀 😀 😀
A vyhliadol si ma on , ako sme sa sem tam náhodne stretli 🙂

modravila
autor
3. máj 2009

Dievčatá, niektoré príbehy ako z rozprávky!
Je sila, koľkí ľudia sa stretnú vďaka internetu, alebo zoznamke, pokecu....
Asitka: chlapa z baru urcite nechcem, teda myslím, takého chlapa - krčmového typu. Ved aj slušný ľudia idú dakedy do baru len tak na jedno pivko s priateľmi....
Maca793: mala si to veľmi ťažké, rozviesť sa s tak malými dvojčatkami....zvládla si to, klobúk dole a to máš aj tretie dieťatko. Snáď čoskoro nájdeš toho pravého, zaslúžiš si ho a srdečne ti ho prajem.
kiva 23:aj tak ste super, keď ste vydržali byť spolu tak dlho a až potom sa vzali. Prajem úspešný pôrod, vidím, že sa ti to blíži...
Co sa týka toho zoznamovania sa cez internetovu zoznamku ci pokec, ja sa toho akosi bojím, nikdy neviem, kto je na druhej strane.Môžem hlúpo veriť, dôverovať a nakoniec sa z toho vykľuje niekto uplne iný.

asitka
3. máj 2009

😀 modra vila...ved hej...idú s priatelmi...ako si dobre poznamenala... 😀 ale prajem, aby si ta našiel nejaký normálny....šarmantný inteligent...a lúúúbil ta....až och 😀

kiva23
3. máj 2009

NO JA TIEZ TOMU NETU VELMI NEVERIM. je to take cudne,ni? kTO STE TO TAKTO MALI?

blau
3. máj 2009

inak to by aj mna zaujimalo, niezeby som potrebovala ja uz jedneho mam a nikdy som problem nemala, ale mam kopu dobrych kamaratok a tie su nekonecne same a stale hladaju 😉

mozno si to tu nejaky spravny muz precita a ozve sa 😉

zuzanockamt
3. máj 2009

kiva ... ja som sa s MM zoznamila na internetovej zoznamke, odpisala som mu na inzerat, on bol vtedy po rozchode, rozisli sa skoro po 6-tich rokoch, pisali sme si asi tri mesiace a potom sme sa stretli, no a potom uz to pokracovalo ako kazdy iny vztah, skoncila som VS, zacali sme spolu byvat a potom svadba 😵
a nechapem preco by to bolo cudne 😕 😅

kili
3. máj 2009

ja si tiež myslím, že je to v pohode. však aj keď človek stretne niekoho osobne, tak sa z neho môže vykľubať ktokoľvek, jediné s čím si môžeš byť vtedy istá je výzorom. kamarátka sa zosnámila cez chat, a konečne si nevyberala típkov podľa vzhladu, tak konečne natrafila na niekoho normálneho 😀 . ale napokon sa aj tak po 2 či 3 r. rozišli, ale to už nemá nič spoločné s tým, ako sa zoznámili.

zuzanockamt
3. máj 2009

kili ... presne tak, je jedno ako sa zoznamis, lebo vzdy je tam riziko, co sa nakoniec z toho cloveka vykluje a rozist sa moze clovek aj vtedy, ked sa zoznamia "normalne"

kiva23
3. máj 2009

Jasne baby. Mate pravdu. Tiez som trosku prekvapena z mm a to sme mali vacsinou osobny kontakt. Niekedy nad tym tiez uvazujem. Al eteraz nechcem riesit nikoho. Iba svoje malinkate mojatko :D

zajo79
3. máj 2009

pravidlo cislo jedna: ked chlapa hladas, vtedy ho nenajdes. Oni asi citia ze si "na love"...
Chlap lovec chce lovit,nie byt loveny. Je to otrepane, ale funguje to. A pritahuje ich vyrovnana a spokojna zena sama zo sebou - a potom to pride ako blesk z cisteho neba.

drzim vsetkym palceky,nech stretnu toho praveho ci skor alebo neskor... niekedy ma vsetko svoje dovody. A nepisem len prazdne reci. Tiez som lamentovala ked som sa rozviedla ze zostanem sama...s peciatkou na cele rozvedena.. ked sme sa rozvadzali, stretla som terajsieho priatela, vtedy ked som ani nedufala a ani len nemyslela nato zeby som niekoho mohla stretnut.najskor sme nic neriesili, mali sme toho na upratovanie kazdy vo svojom zivote viacej ako dost a mali sme vo vztahu vela prekazok, vsetko sme prekonali, teraz mame uzasneho syna, svadbu sme z rodinnych dovodov nestihli, mali sme smutok v rodine, ale nic nemame zameskane, svadba bude,ked nie tento,tak buduci rok urcite. 😉

ajala
3. máj 2009

no baby aj mne sa zdali ze cez net a pod zoznamky je to divne..ze su tam len uchylaci,zakomplexovany ludia kt. maju sami zo sebou problem ze nechcu radsej von ale sedia pred monotorom,tv....aaaaaaaaalleeee....ked som raz citala spravy na teletexte a odrazu tam naskocilo ze chatuj sms tak som tam nakukla ze co sa to tam pise a veru my nedalo sa tam pridat az ma to pohltilo ale ked prisla faktura za mobil tak ma dobre slak netrafil 😠 tak som si povedala ze konec uz nepisem!a veru posledna sms my bola osudna 😀 😀 prisiel po3tyzdnoch a vratil sa domov akurat po veci kedze ja som s tadeto nechcela odist a este som dokoncovala skolu 😀 sice sme spolu len 2roky ale zasnubeny a nevyzera to na koniec ale naopak kvitne to do krasy.......

modravila
autor
3. máj 2009

Zajo79-asi na tom daco bude.

Ved sa vraví, že láska je ako motýľ. Čím viac ho chceš chytiť, tým viac ti uniká. Ale keď ostaneš pokojne stáť, motýľ na teba sadne sám.

waitinka7
15. máj 2009

Zajo79: s tym vyrokom, že chlap lovec, chce lovit, nie byt loveny...to je svata pravda.