Kde by som kúpila červené gumenné náramky?

rencica
27. aug 2009

viem,ze dost od veci tema,ale potrebujem poradit..nevie niektora z vas maminiek,kde by som kupila cervene gumene naramky??uz fakt dlho ich zhaname a ani na nete som nic nenasla..dakujem za odpovede.. 😉

nikusqa000
29. sep 2010

@relis007 mas este a tie na obrazku mas ty 🙂 to su tvje vlastne

nikusqa000
15. okt 2010

prosim vas vy to predawate :D tie naramky

dulda
7. dec 2010

Jamám tie náramky ale trblietavé...V číňňáku som kpila 🙂 14 ks za 30 centov....... 😀 Niektorý ich volajú aj sexnáramky napr.až ti niektoroztrhne modrý naramok -orál

ema001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinqa123
31. máj 2011

ja mam tie naramky z kosic ale nechcem sa vichvalovat ale poctatov je ze ich mam stale na ruke

ketrinka29
2. jún 2011

...pozri si www.powerbalance.sk náramky, sú v rôznych farbách a majú aj zmysel. Ja mám priesvitný, kamoška červený a biely a chlapi čierny. 🙂

linddi
2. jún 2011

@ketrinka29 ahoj, aj Ti tie magické náramky nejako pomáhajú? 😕

ketrinka29
2. jún 2011

@linddi ...no to ti teraz neporadím veľmi, zázraky to nie sú, ale mne to asi skôr pomáha upravovať spánok. Vždy som mala problém zaspať, a teraz len ľahnem a už som tuhá 😉 A možno je to len tehotenstvom, že dokážem spať, neviem. Môj priateľ mi ukázal ten test, kde sa postavíš s rovnými nohami a snažíš sa dotknúť dlaňami na zem a bez náramku dočiahol po kolená a s náramkom asi o 10cm viac, tak určite to pomáha rozložiť energiu v tele. Ja to dokážem aj bez náramku, tak podľa seba neviem posúdiť.
Nosím ho stále, nedávam ho nikdy dole, cítim sa v pohodičke. Asi je to aj o psychike, či tomu chceš veriť. Nebudem tu tomu robiť reklamu, nech si každý kúpi, čo chce,len si myslím, že keď náramok, tak nech spĺňa nejaký účel a sú fakt pekné, šmrncovné. 😀 Asi som ti moc nepomohla. 😒

linddi
2. jún 2011

@ketrinka29 , tak nech ti dobre slúži 🙂

inuska2002
27. jan 2012

ja mam ten live stron ked chcete kupit mam aj cerveni kto chce nech povie za 2,50