Kde by som kúpila červené gumenné náramky?

rencica
27. aug 2009

viem,ze dost od veci tema,ale potrebujem poradit..nevie niektora z vas maminiek,kde by som kupila cervene gumene naramky??uz fakt dlho ich zhaname a ani na nete som nic nenasla..dakujem za odpovede.. 😉

lul
27. aug 2009

skusala si u cinana?

inak aky je vyznam takychto "ozdob"?

miroslava89
27. aug 2009

cervene naramky sa nosia asi aj pokial urieknutiu 😕 pokial ja viem 😅

kikatko
27. aug 2009

kludne stačí len červaná stužka či par bavlniek pospletaných do vrkoča ako naramok. a skus v dračiku či v inom hračkárstve

rencica
autor
27. aug 2009

LUL u cinana nemaju ani v sportovych obchodoch..bracho si taky kupil a nam s manzelom sa to paci,lenze on ma zeleny a cerveny tam v tom obchode nemaju..a anoi chceme to aj koli tomu urieknutiu,ale na prvom mieste je to,ze sa nam to paci..a pobehali sme celu zilinu a nikde nic..tak som chcela vediet ci niekto nevie kde by to mohlo byt

bibula
27. aug 2009

no pokial ja viem tak su podla farieb a kazda nieco znamena-boj proti tomu,ci ,ze je fanusik toho a hentoho.... 😉 napr naramok bielej farby je proti chudobe atd..
LIVESTRONG je to zlty gumeny naramok na ktorom je napis LIVESTRONG jeho kupov prispievate na boj proti rakovine
no,tak narychlo aspon tieto som nasla. 😀

bibula
27. aug 2009

aaaaaa nasla som 😎
zlta-proti rakovine
biela-proti chudobe
modra-proti sikanovaniu a Bushovi
black&white-proti rasizmu
zelena- ano ekologii
ruzova-proti rakovine prsnika
cierna-proti rakovine koze
cervena-proti srdcovym ochoreniam,HIV a cigaretam

😀 😀 😀
takze cervene???? hmmmm 😵

rencica
autor
27. aug 2009

hmmmm...tak sa oplati ta cervena aj koli tomu.. 😎 aspon budem zdrava,ako tak.. 😀

bibula
27. aug 2009

http://www.naramky.com/index.php

tu su prave,nezavadna guma a ma zmysel ich kupit,lebo peniaze idu na to urcenu vec.

rencica
autor
27. aug 2009

jemine diky,tak to si ma potesila..snad ma aj chlop pochvali ako som to rychlo nasla 😝 😀 😀 ked on stravil vecer pri pc a nist 😎

rencica
autor
27. aug 2009

este mi vysvetli ako zistim akej farby su tie naramky,ak vies..uz som zaregistrovana

bibula
27. aug 2009

no to neviem. 😀 ale kludne tam pisni tym "fanatikom" maju tam mail,urcite radi poradia 😵

rencica
autor
27. aug 2009

uz som zistila,maju len biele.,cierne a zlte

bibula
27. aug 2009

asi to su iba originaly....
neviem odkial si,ale vraj maju take gumy aj v auparku,poluse...
a jeden chalan napisal,ze odstrihnut z gumakov,ked som citala ine fora 😀

bibula
27. aug 2009

aha tato ho ma, 😀 vraj od cinanov za 5 eu
http://zuzablog.blog.cz/0606/naramky

jonatanka
27. aug 2009

rencica na zeleznicnej stanici v podchode je stanok, tam zozenies vselico skus pozriet tam 😉

rencica
autor
27. aug 2009

tak ja potom neviem..ale v cinaku to nemali co som bola..no asi musim viac pobehat..ale diky za tipy..

lul
27. aug 2009

tak bizutky, skusala si?

vyznam to moze mat fajn, ale preco je to take "gycove" gumene, mne sa to teda nepaci, skoda, ze to nie je z ineho materialu...

bibula
28. aug 2009

lul,lebo je to lacny material a peniaze nemaju ist na vyrobok ,ale na vec,za ktoru bojuju 😵

ikke
28. aug 2009

modra proti bushovi - skoro som zo stolicky spadla 😀 (pardon...)

nadhera
28. aug 2009

mam origos z anglicka - zlty /amstrongov,boj proti rakovine/ a cierny /proti chudobe v afrike/

nadhera
28. aug 2009

rencica, kamosky mali z cervenych nitiek /zeby muliniek?/urobene. neviem, ci hruba umelina by nespatila male rucky.

rencica
autor
28. aug 2009

nadhera..to chcem len ja a moj chlop.. 😎

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rimmel
17. sep 2009

moje nervy 😀 😀 😀 😀 😀

kasami
26. sep 2009

Ahojte babulky,
ak zhanate gumene naramky, rada by som vam odporucila tieto
http://www.cyklistidetom.sk/naramky.php
my ich mame cela rodina 😉

adulikka
26. sep 2009

dcéra si ho kúpila teraz u nás na jarmoku po 1 €

relis007
4. máj 2010

ja mám tie náramky z Anglicka... všetky farby mám :D ... a nosim ich stáále .. nikdy ich nedávam dole..ale večšinou nosim čierne ... a viete že to sa nema nosiť len tak po jednom .. ale to sa ma prepliesť.. zobrať dva náramky .. a prepliesť ich :D

relis007
4. máj 2010

take mám :D

rencica
autor
30. máj 2010

@relis007 a ake su hrube??vyzeraju take tensie 🙂

nikusqa000
29. sep 2010

relis007 -to su tvoje tie naramky :D