Kde je nejaký veľkosklad s drobným tovarom?

miska456
1. okt 2009

ahojte otvaram novy obchod a potrebujem nejaky velkosklad kde by som si isla tovar nakupit,chcem tam mat take drobnosti ako su stipce do vlasov,gumicky,sponky ale aj nejake drobne darceky treba sviecky dakujem a ked mate napad co by som tam este mohla mat tak kludne napiste diky moc

molnarovak
1. okt 2009

Neviem odkiaľ si, ale v BA na Starej Vajnorskej nájdeš veľkosklady so všetkým. Treba len trochu času a plnú peňaženku. 😉

sisinka5
1. okt 2009

No mne napriklad robil problem zohnat synovi na narodeniny papierove pistalky a tie spicate ciapky ci ako to nazvat
a take drobnosti na narodeninovu party pre drobca a to som fakt chcela len tie ciapky a pistalky balony a nejake hluposti ...ani som nezohnala...a ked v Hypernove som tusim videla tak cena ako za zimnu ciapku 😀
mozno ta to zaujme mozno nie

maruschka
1. okt 2009

miska, určite by si tam mala mať také ako hovoríš-darčeky za rozumnú cenu, hrnčeky, sviečky, rámiky,svietniky, veselé doplnky do bytu-napr.flip-flop kvetiny, ťažítka,je toho vééľmi veľa ,,,,teraz letí Hannah Montana-všetko od nalepovacích fólií cez zápisníky, perá, magnetky, obrazy, taštičky, kabelky, náramky,...taktiež Macko Pu,Mickey Mouse, Fifi, High School, Thomas, Cars...atď skrátka také darčeky zasa pre dievčatá a chlpcov-a dá sa to kúpiť za lepšiu cenu ako na internete.

U nás máme taký obchod, tam nájdeš všetko-od ihly, cez drobné doplnky,obrazy,bytové doplnky, blbosti pre malé parádnice, pre chlapcov, cez prachovky, rohožky sasanky, sušené kvety,kytice,sviece a svietniky, školské potreby, formy,hrnčeky,dosky do kuchyne-teda riad,,rúže,tiene,lesky,náušnice, náramky,,,zasa blikačky,svetlá, reflexné pásy,vesty,,,,obúvaky, rôzne pomôcky, vešiaky,vákuové obaly....

Tam je tisíc vecí v tom obchode...Ale viem, že keď doňho vleziem, tak nakúpim pre každého niečo a za rozumnú cenu..Je to vlastne taký čínsky výpredaj, ale bez oblečenia...

A hlavne-kúpim tam všetko od výmyslu sveta Hannah Montana-napr. na internete sú na tieto výrobky hrozné sumy a pritom viem, že tie kočky to kupujú v týchto veľkoskladoch za pár šupov a ony to predávajú x krát drahšie..Tak to fakt na internete nikdy nekúpim, radšej v takomto obchode... 😉 😉 😉 😉

Dúfam, že som podala dostatočnú informáciu..A tie veľkosklady sú v BA, ako píše molnarovak... 😉 😉 A skús si to hodiť do googla..

deborah1
2. okt 2009

Babky,neviete,či sa dá z nejakých veľkoskladov objednávať aj cez internet?/pri živnosti/.Či treba byť priamo tam? 😕

buffinko
2. okt 2009

deborah, niektoré veľkosklady posielajú aj poštou resp. kuriérom, treba zavolať 🙂

beep
10. feb 2011

Ahojte neviete ci je niekde na slovensku veľkosklad s kojeneckým tovarom, kočíky, stoličky, aj nejaké oblečenie,
mala by som záujem aj o použitý tovar.

Ďakujem

liliki
16. aug 2011

Ahoj, ja mam typ na velkoobchod cez internet ak mate zaujem, napiste..)

ivka566
21. sep 2013

ahoj liliki !nevies nahodou kde je velkosklad s talianskym textilom aj v BA aj v Madarsku?ak ano prosim ta napis na igordulicova@centrum.sk ja som sa uz pytala baby co chodi na nakup do takych obchodov ale ako je o nas Slovakoch zname ze kazdy je tajnostkar a za ziadnu cenu neporadi.uz som skusala aj cez taketo forum ale ziadna odpoved.ked budes taka zlata a mozes poradit tak prosim ta porad.DIK

marjanna
6. jan 2014

@liliki Dobry vecer..Rada by som vedela kontakt na tento velkosklad

11jarka
18. jan 2014

ahojte vsetci,hladam kontakt na velkosklady ,alebo zahranicne stranky na nakup detskeho oblecenia pre maly obchodik ,hladam kvalitu ,prosim poradte mi .dakujeeeeeeem jarka

laurinka29
31. jan 2014

Ahojte! Neviete niekto nejaky kontakt na velkosklady? Presne tak ivka566 ako si napisala, ze my "Slovaci" sme tajnostkari. Bola by som rada, ak by mi niekto napisal a dal nejaky typ. Hlavne by som chcela znackove veci...

melany2309
19. mar 2014

Ahojte.. Chcem Vas poprosit, ci by ste mi vedeli poradit nejaky velkosklad s malymi vecickami alebo so znackovymi vecami v Madarsku, najlepsie v Salgotariane.. Ale aj ked nejde inde, tak nevadi. Ak by som mohla poprosit, piste mi spravy.. Dakujem 🙂 a pekny den...

tibor29
20. máj 2014

pozrite si eshop www.wowslovakia.sk, alebo osobne zimna 54, spiska nova ves, bomba veci za drobne

tibor

stosekoval
24. jún 2014

Ahojte, ruším prevádzku s pánskym oblečením, ak by ste mal niekto záujem rada ich posuniem ďalej. Veci sú úplne nové. Prevážne talianske, francúzske, americké značky. Pre viac info ma kontaktujte do emailu l.savaryova@gmail.com
Krásny deň

alenka008
13. feb 2016
angelika0108
15. mar 2016

Dobry vecer. Viete poradit niake velkosklady v Madarsku ? Prosim pisat na email
tomanovicova2226@gmail.com

petrinka19
18. apr 2016

@marjanna zdravim, rada by som kontakt na velkosklad. dakujem

petrinka19
18. apr 2016

@liliki zdravim rada by som vedela kontakt , www adresu na velkosklad. dakujem

hudanek
22. apr 2016

Dobry vecer.Rad bi som vedel ci su este v Budapesti tie velkosklady, lebo som pocul ze boly prestahovane.Ak to vie niekto prosim ozvyte sa na mail easycaffe33@gmail.com Vopred Vam Dakujem

sabad
27. apr 2016

@liliki ešte je aktualna ponuka na velkosklad?

gabika2021987
10. aug 2016

Viete mi prosim poradit veľkoskladu v Maďarsku kúsok od BA kde su decke ale aj pre dospelých veci ďakujem krasne

patka698
9. okt 2016

Dobry večer chcela by som sa spitat o niejakych trhoch alebo velkosklad kdé je v budapešty z oblecenim dakujem.

anna2012
24. nov 2016

@liliki ahoj 🙂 mam záujem 🙂 môžeš mi to poslať ? 🙂

any8686
7. dec 2016

Dobrý deň prosím vás mohli by ste mi tiež poslať adresu tých velkosladov v Budapešti? A Bratislave ? Ďakujem veľmi pekne...any25@centrum.sk 🙂

22janka12
29. jan 2017

Ahojte môžete aj mne poslať tie adresy veľkoskladov v BA a Maďarsku? Bola by som Vám veľmi vďačná.Ďakujem 🙂 jankakaderkova@gmail.com

makda
9. feb 2017

ja som nasla tieto. osobne som tam nebola, ale snad niekomu pomoze http://www.monoricenter.hu/about/?lang=slo

miuska13
20. feb 2017

ahojte, poslete aj mne prosim vas tie adresy velkoskladov v BA a v madarsku? a v tom madarsku ste aj boli niekto? oplati sa to?
moj mail:m.hrnek@gmail.com dakujem 🙂

kkbaska
6. mar 2017

Ahojte prosim poslete aj mne adresy na velkosklady s drobnostami? Moj mail kkbaska@gmail.com. dakujeeeeem 🙂

awgifts
8. aug 2017

Ahoj, práve sme na Slovensku spustili Veľkoobchod s darčekovými predmetmi https://www.awgifts.sk Je to najobľúbenejší veľkoobchod v Anglicku s vyše 20 ročnou tradíciu a originálnymi a kvalitnými predmetmi, aj s drobnými predmetmi, takže s ním budete určite spokojná 😉 🙂