Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim cenovo výhodný nábytok?

orchidea79
16. okt 2014

Ahojte maminky!
Prosím Vás pekne o radu, kde by som našla pekný a cenovo výhodný moderný nábytok? Kupili sme si dom a chceme ho zariadiť moderne 🙂 nejaké typy? aké máte skúsenosti s Ikeou alebo Kikou? ďakujem.

gladiola
16. okt 2014

Ja mam celý dom zariadený Ikeou A Kikou. Niektoré veci mám už aj dlhšie. Nábytok, postele gauče mám vyše 6 rokov a pohoda. Vyzerajú a fungujú dobre

natuska87
17. okt 2014

@gladiola Ak môzem, poprosim Ta...Postel pre dvoch, taku, ktoru mam v obyvacej izbe aj na "povalovanie", taku zhanam, nevies poradit? V Cesku predavaju postel Alpha ,ktora je presne podla nasich predstav, ale dlho by sme cakali na dovoz a bolo by to aj drahe...Dakujem

gladiola
17. okt 2014

@natuska87 fuuu, tak to neviem. Ja len K tej Ikei a Kike. Že je to fajn. Ale V posteliach ako takých sa nevyznám

natuska87
17. okt 2014

@gladiola To nic, dufala som, ze sa napichne niekto, kto tam taku postel kupil...Dakujem

lussinda85
7. jan 2015

A chces kpovaať iba v tých dvoch obchodoch? Alebo aj cez net cez e-shopy? Lebo ja som prednedávnom hľadala tiž cenovo výhodný nábytok, ale zároveň moderný a som porovnávala ceny v internetových obchodoch a celkom ma zaujala stránka www.ahanabytok.sk...mali tam zaujímavy nábytok a dostupné ceny...a co sa tyka posteli, mali tam pekne kusky a k nim aj stoliky, ci komody...skus pozriet... 🙂

babi3
26. apr 2015

Ahoj! Ja ti môžem s absolútnou istotou odporučiť český www.vysnenýnábytek.cz! sú úplne super, nábytok je z nemecka a ja si to nemôžem vynachváliť! 🙂

klikahaka
21. sep 2015

Ahoj, ja mám dobrú skúsenosť s nábytkom z e-shopu www.furniture-nabytok.sk. Ikea a Kika sú síce o niečo lacnejšie, ale tá kvalita... radšej drevo, čo ti vydrží. Navyše v BA majú kamennú predajňu tak pokiaľ si typ človeka čo si radšej veci obzrie osobne tak je to možné, navyše tam majú bezplatné parkovisko čo sme ocenili pri odvoze.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli