Kde kúpim náhradný poťah na stoličku Baby Design?

amikka
27. nov 2009

Prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, kde by sa dal dostať dokúpiť náhradný poťah do detskej stoličky Baby Design? Prípadne do nejakej inej, myslím, že všetky stoličky, čo teraz vyrábajú, majú rovnakú konštrukciu. Nikde som sa na internete nedopátrala k týmto poťahom, dokonca ani v detskom obchode. Budem vďačná za akékoľvek info.

lienka0078
14. nov 2013

@silva7 dobry den, kludne si pozrite moj fotoblog, mam tam usite potahy 🙂

taya4
12. júl 2015

Vidim, ze tato diskusia je uz starsia, ale aj tak sa opytam. Dostali sme stolicku Chicco mamma a ma po celej sirke roztrhnuty potah pod kolenami, a popruhy su na tom tiez len nejake aby sa nepovedalo. Je tu niekto, kto take potahy sije? A dalo by sa zohnat aj tie popruhy (mozno na nejaky novsi model ak by sedeli aj na tento stary)?
Dakujem

evaslavo
17. jan 2016

@lienka0078 Dobrý deň prosím vás šijete ešte náhradné poťahy na detské jedálenské stoličky?mala by som záujem ďakujem s pozdravom Eva.

petite81
11. mar 2016

Dobrý deň, žienky! Chcem sa opýtať, neviete, kde by som zohnala pultík na jedálenskú stoličku CAM smarty 2014? Ďakujem pekne.
Petite81

dadmilka
13. apr 2016

Dobrý deň, prosim pomôžte. Potrebujem zohnať poťah aj popruhy na stoličku Peg Perego Prima Pappa Diner. Dostali sme ju bez toho. V obchode Babymarket v Avione vedia zohnať originálne náhradné diely, ale odbili ma tým že iba ak dolozim, že som stoličku kúpila u nich :( Netuším či na tú stoličku pasuje aj iná značka. Som vďačná za každú radu. Ďakujem.

evaslavo
13. apr 2016

@dadmilka objednávala som potah z aliexpresu vhodný na každý tip jed.stoliciek ,cena smiesna okolo 3€ a som veľmi spokojna

zoemichaela
20. apr 2016

@lienka0078 dobry den este je vasa ponuka na šitie podaní v aktualna ☹ poslala by som aj typ stoličky dakujem Michaela

zuzanka99
22. aug 2016

@evaslavo a nevedeli by ste mi poslat link aj ja by som potrebovala potah. Dakujem

dadmilka
22. aug 2016

@zuzanka99 ja som kúpila original nový v Brendone v BA.

evaslavo
23. aug 2016

Ja na aliexprese za 3€ a je bombova

zuzanka99
23. aug 2016

@evaslavo a ako ju tam najdem?

sojkovalucia
29. aug 2016

@amikka Dobry den.ked raz pridete nato kde to kupim poprosim info aj ja by som potrebovala novy.dakujem

evaslavo
29. aug 2016

@zuzanka99
@sojkovalucia Dievčence nech sa páči 😉 naozaj super vec za perfektnú cenu,ja som max spokojná http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&ini...

zuzanka99
30. aug 2016

@evaslavo dakujem prave som to objednala 😉

sojkovalucia
30. aug 2016

@evaslavo Dakujem 🙂

jannad
25. nov 2016

@zuzanka99 ako si spokojna s tym potahom? Pasoval a je pogumovany ci aky?

zuzanka99
25. nov 2016

@jannad ako keby bol sity na mieru... nie je pogumovany je to latka no mam dva a vzdy si ich vymienam ked treba 😊

zuzanka99
25. nov 2016

@jannad posielam foto

viva13
11. jún 2018

Kde kúpim prosím náhradný potah TIMA stolicka

basska_b
17. feb 2019

Vlakno síce staré ako svet, uvedené mamičky už určite poťah nepotrebujú, ale keby toto ešte niekto hľadal (ako ja), tak tu som našla
https://www.sashe.sk/lenntillka/detail/do-stoli...
Majú aj na Brendone, ale tam sú iné značky stoličiek, Touragoo a Peg Perego, ponúkajú aj s popruhmi, aj bez
https://www.brendon.sk/potahy-na-stolicku-na-kr...

Baby design je proste "kvalita", máme od nich kočík, čo od ôsmej prechádzky škrípe

ann222
15. okt 2020

@evaslavo ako to nájdem v alieexpres?co tam msm napísať?

evaslavo
15. okt 2020

Fuuu nepamätám si ako som to hľadala... Skúsim pozrieť link v archíve

speci_rodinka
25. jan 2021

@bianca zohnali ste?