Kde kúpim náhradný poťah na stoličku Baby Design?

amikka
27. nov 2009

Prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, kde by sa dal dostať dokúpiť náhradný poťah do detskej stoličky Baby Design? Prípadne do nejakej inej, myslím, že všetky stoličky, čo teraz vyrábajú, majú rovnakú konštrukciu. Nikde som sa na internete nedopátrala k týmto poťahom, dokonca ani v detskom obchode. Budem vďačná za akékoľvek info.

murcos
27. nov 2009

neviem sice o aku stolicku sa jedna. viem len to, ze zena mojeho byvaleho sefa si dala u krajcira usit nahradne - latkove sedadlo na autosedacku a vyzeralo to ako z obchodu.

amikka
autor
27. nov 2009

My sme mali na tej stoličke originálne taký umyvateľný poťah, len sa to celé potrhalo... Jedná sa o tento typ stoličky http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

lenca13
27. nov 2009

Amikka,nasla som ti toto len neviem co to bude pasovat na tu vasu stolicku,my sme od nich tiez objednavali ale ja som mala stolicku znacky cam
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

luci
27. nov 2009

ahoj amikka...skus sa na ten tvoj potah opytat predajcov kde si kupovala stolicku....

napr. my sme mali tuto

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

a v tejto internetovej predajni sa da nan kupit aj nahradny potah.....🙂)
myslim ze by mohla sediet....lebo kamaratka ju davala na podobny typ a pasovala.... 🙂

amikka
autor
27. nov 2009

Dievčatá, ste zlaté, díky moc za pomoc. 🙂
Lenca13, pozerala som, čo si mi našla, ale to mi pasovať určite nebude, ja som sa presne k tomuto poťahu tiež dopátrala. Ale aj tak dík.
Luci, ja myslím, že by to mohlo pasovať aj z tej Fabuly, asi sa tam bude treba popýtať mailom, lebo som to na stránke nenašla. Ešte raz díky!!! 😉

ludka111
27. nov 2009

Amikka: My máme podobnú stoličku od Baby Point (Fabula) a náhradný poťah sme teraz objednávali v obchode kde sme ju kúpili. Tieto poťahy v obchode bežne nepredávajú, ale dajú sa objednať. Tak nám povedala tá pani v obchode.
Len neviem, ak si to kupovala v internetovom obchode Brouček, z ktorého si uviedla tú fotku, či ti to objednajú, lebo ja som z Broučka kupovala kočík a povedala som, že už nikdy viac. Len som s nimi mala problémy. Z mojich skúseností sú absolúte neseriózni.
Ale však skús a uvidíš.

amikka
autor
27. nov 2009

Ludka111, ja som sa už bola popýtať presne v tom obchode, kde sme ju kupovali, avšak nevedia nám ho zohnať, ponúkala mi nejaký prateľný poťah, čo zohnala niekde v skladoch, kam chodia po tovar. Ale nebolo to ono. Nekupovala som z Broučka, len som od tiaľ stiahla fotku, aby sa vedelo, čo myslím. 🙂

ludka111
27. nov 2009

Tak sa skús opýtať aj v nejakom inom obchode, kde tieto stoličky predávajú. Veď sa hádam nájde nejaký predajca, ktorý ho dokáže zohnať. 😉

amikka
autor
27. nov 2009

Jasné, skúsim, len to mám trošku od ruky, nebývam v meste, tak to mám trošku zložitejšie s dopravou... Tak preto skúšam skôr cez net.

bianca
28. júl 2010

ozivujem tuto temu.Cele pogumovane polstrovanie nam prasklo a nemozem to nikde zohnat.

bianca
28. aug 2010

nikto nic?

bea1971
28. aug 2010

dievcata aj ja sa pridam k vam,tak isto zhanam potah na tu jedalensku stolicku a chybaju mi tam aj popruhy,totiz mi ju darovali bez potahu a popruhov a tiez by som to surne potrebovala ☹

bianca
28. aug 2010

@bea1971 hm no to mas este veselsie.My sme popruhy nepouzili vela krat.Malu tam nenechavam bez dozoru

bea1971
28. aug 2010

@bianca no a kde to teraz zohnat? 😕

bianca
28. aug 2010

@bea1971 no neviem.Ja musim dat turu po obchodoch a mozno sa bude dat zohnat.Alebo na MMB skusim otravovat

traktor
28. aug 2010

...inak v nesej teme jedna maminka pouzila ako nahradny potah na stolicku 2 podsedaky klasicke spojila a to dala na stolicku a prichytila...a krasne to posluzilo a vyjde to aj na menej penazi 😉

leusao
30. aug 2010

Ja by som tiez potrebovala nove popruhy. Mam stolicku chicco a kedze sa popruhy dali dat dole tak sa tam uz nedali spat a pri stahovani sa bud zapatrosili alebo stratili ☹ Teraz ale ked strazim sestre maleho by som ich potrebovala a planujeme druhe tak ich aj tak budem potrebovat. Kde by sa dali zohnat alebo aspon ta pracka na ne, mohla by byt aj pradka na kocik na 5bodove zapinanie 😉

sana15
3. feb 2011

Ozivujem temu, prosim o radu,kde zohnat nahradne popruhy na jedalensku stolicku. Mame znacku booboo,ale viac-menej su prevazne vsetky na rovnaky sposob. Prala som vcera popruhy a maly ten najdolezitejsi,spodny,ktory je medzi nozickami s tym "zamkom" niekde odpratal.ked som to dnes zhanala,tak mi ukazoval na smetny kos a hovori "ba".na 99% to hodil vcera do kosa,jasne,smeti sa vyniesli.bola som ochotna ist este vyberat sacok zo smetiaka na dvore,co cert nechcel,akurat dnes skoro rano vyvazali smeti 😠 Budem povdacna za akykolvek tip.

petra1303
20. júl 2011

Prosim Vas nahodou nahradny potah na stolicku peg perego neviete ci sa da kupi??? Dakujem...

matka196
21. dec 2011

@sana15
@petra1303 ak este hladate, skuste mrknut na cesky MMB
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=175388

sana15
21. dec 2011

@matka196 Dakujem za link. ja som potrebovala nahradne popruhy,kedze syn mi ten hlavny co je medzi nozkami vyhodil 😀 Ale odvtedy sa nam na tom mieste kde je otvor na chybajuci popruh natrhol ten potah,takze nie je na skodu veci vediet o tej predavajucej. Dakujem za tip.mozno vyuzijeme,lebo stolicka ma pred sebou este minimalne 2 roky sluzby 😉

petra1303
22. dec 2011

@matka196 Dakujem...aktualne to je a budem to potrebovat asi o pol roka kedze babo je este len na ceste 😉

lienka0078
20. apr 2012

asi uz je neskoro, ale keby ste chceli, urobim vam taky doma... 😉

palmarmj
13. sep 2012

@lienka0078 dobry den ja by som mala zaujem o taky nahradny potah...kolko by to u vas stalo?

lienka0078
13. sep 2012

zdravim, ak chcete urobim vam za 12€ aj s postou aky chcete...farbu a tvar si mozete vybrat 🙂 len potrebujem nejake rozmery. napiste mi prosim na lienka0078@gmail.com a ja vam poslem fotky a vyberiete si farbu aku chcete a napiste mi tam prosim akej znacky mate stolicku. mam jeden strih na potah a ten pasuje na chicco a fabula. mozno aj na ine, len musime premerat 🙂 pa Lenka

janka2307
27. sep 2013

@lienka0078 dobrý deň, mám záujem o poťah na chicco polly,ešte je Vaša ponuka aktuálna?

renata20591
3. okt 2013

@lienka0078
Dobrý den chcem sa opýtat či ešte šijete tie poťahy písala som vám na mail no neprišla mi odpoved.... Dakujem

lusiel
12. nov 2013

ahojte,mam tu PRO,tam mam aj ja ponuku,ak mate zaujem,poslem IP adresu

silva7
14. nov 2013

@lienka0078 Dobry den,mam zaujem o potah na solicku Baby Design...je ponuka este aktualna?..viem si pozriet nejake vase foto potahov? Ďakujem Silvia