Kde kúpim šmýkľavku do záhrady, takú akú mám v albume?

mirka414
9. dec 2008

prosim poradte neviete kde by som v okoli Trnavy nasla smyklavku taku ako mam v albume??je to surne.z nemecka mi pisali ze momentalne ju nemaju.poradte,prosim.

mirka414
autor
9. dec 2008

prosiiim nevideli ste ju niekde v obchode??

danuska24
9. dec 2008

IP

mirka414
autor
9. dec 2008

jupiiiiiiiiii danuska24,budeme mat vianoce to je ona... 😵 😵 😵 si poklad.

sirinka
9. dec 2008

mozem aj ja dostat na nu odkaz??? dakujem...

mirka414
autor
9. dec 2008
sirinka
9. dec 2008

super diky...tiez nad nejakou rozmyslame a tato vyzera dobre...

mirka414
autor
9. dec 2008

ano presne tato je super da sa knej aj pripevnit hadica na vodu 😵 😵 a co je vyhoda,ze klzacka je az pozem a nekonci par cm nad zemov,ked pri pristavani si dieta moze udriet chrbat...par x sa to dcerke stalo na verejnych ihriskach...

mirka414
autor
10. dec 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bohuzial momentalne vypredana...

titkovamiriam
10. dec 2008

mirka je krasne no nebude uz na rok mala 🙂 ,lebo suseda ma podobnu a pre mareka uz bola teraz nezaujimava lebo je zvyknuty na ihriskovu

mirka414
autor
10. dec 2008

titkovamiriam,nie je az do 6rokov a dcerka ma z velkej strach a tuto uz pozna a staram sa o par deti,takze sa pred domom v lete zide,chcem aj domcek...a potom snad sa zide pre druhe babo,ci nie??ved ja som este len zacala chcem ta dobehnut 😀 😵 ...

titkovamiriam
10. dec 2008

jasne - supeer 😀 ,na tej foto vyzera taka malinka 🙂

mirka414
autor
10. dec 2008

nie mame ju oskusanu je super...

sirinka
10. jún 2009

ahojte, nemate niekto skusenost s vyrobkami firmy worker?

maruschka
10. jún 2009

mirka, určite si daj www.mimibazar.sk a do vyhľadávača fotografie napíš SMOBY..tam ich majúúú, veľa a rôzne veľkosti,presne takú akú chceš... 😉 😉

www.prenasedeti.sk aj tu ju majú, ja mám odtiaľto veľikánsky FALK traktor s vlečkou za super cenu..A majú tu aj záhradné domčeky...Sa mi zdá, že tu majú najlepšie ceny, čo som porovnávala.. 🙂 😉

mywiel
28. apr 2010

Tu je smykacka na kaskadovy terén do zahrady v dvoch dlzkach... 😉 http://www.paysdesjouets.ch/toboggan-ondule-jau...

mirka414
autor
28. apr 2010

dakujem za tipy uz sme nasli a aj kupili.

majula28
26. máj 2011

ahojte 🙂
obnovujem túto tému 😉 chcela by som malému kúpiť šmykľavku 🙂 len neviem ktorú 😲
jedna sa mi páči pridám aj foto, len som ju nevidela naživo, takže neviem či nebude malá, lebo takú nechcem, chcem niečo väčšie 🙂
poradte prosím čo máte takú ako je na obr, alebo aj niečo iné podobné,, ďakujem za každú radu

traktor
26. máj 2011

@majula28 mame ju, je krasna velka, ..mame ju uz davno, este pri dievcatach sme kupili..

majula28
26. máj 2011

@traktor jééj, a to máš tú 150cm, alebo 230cm?

traktor
26. máj 2011

@majula28 mame 230 cm..na fotke chyba este ten plast na spodku..cize je este dlhsia..

majula28
26. máj 2011

@traktor a prosím ťa akú to má nosnosť? pýtam sa preto, že či by sa mohla na nej šmýkať aj moja 10 ročná dcéra 😀 pretože určite neodolá 🙂
a si teda s nou spokojná, že??? nebanuješ kúpu??? skúšala si aj vodu zapojiť???
a mohla by si mi odmerať (ak to neni problém 😀 ) výšku schodíkov?
díky moc

traktor
26. máj 2011

@majula28 ja mam skoro 14 rocnu a ta sa tiez smyka...a poviem, vôbec ju nesetria..cizeuz vydrzala toho dost...a v lete ju strepem aj ku bazenu a smykaju sa rovno do vody + napojim hadicu a voda im strieka rovno na zadky..tak je vreskotu u nas , ze az 😀 ..kupu urcite nelutujem... 😉 ...pomeram ti ju a potom napisem 🙂

mirka414
autor
26. máj 2011

@majula28 ja som mala aj tu tvoju kratku a minule leto sme kupili tu vacsiu.odporucam kupit tu vacsiu lebo z tej malinkej hned vyrastie oplati sa investovat do vacsej
http://tageskinder.blogspot.com/2010/04/blog-po...

smailinka
4. júl 2011

Ahojte 🙂
Chcem sa spýtať, či náhodou nemáte niektorá doma túto šmýkalu:
http://www.toyfactory.sk/hracky/hracky-do-zahra...
U nás v ZV ten obchod nedávno zrušili a bojím sa skočiť do niečoho, čo som ani nevidela 😖
Za odpoveď ďakujem 😉

euphoria
15. júl 2011

Neviete mi niekto odporucit smykacku do vody??? Teda taku co sa da vyuzit aj k bazenu.Alebo sa daju vsetky??

mirka414
autor
15. júl 2011

@euphoria ja doporucujem tu co mame my od smoby tu vacsiu moje baby maju normalny klasicky nafukovaci bazen troj kruhovy a niekedy ked niesu moc oplasene im pritiahnem do bazena aj smyklavku ale hrozi riziko treba byt stale na blizku lebo ak je smyklavka mokra ide to rychlo.

euphoria
15. júl 2011

@mirka414 a mas tu 230cm?
ja som ju akurat objednala.Zvazovala som 150cm, ale som si povedala, nech sa deti vysantia.Vzdy je niekto pri nich,nikdy sa nekupu same.

mirka414
autor
15. júl 2011

@euphoria najprv som mala tu 150 ale potom som ju dala synovcovi a kupila tu 230cm a nelutujem.

len.petra
15. júl 2011

@euphoria ahoj- smoby vyrába šmyklavky, ku ktorým sa dá pripojiť hadica a sú teda vhodné aj na šmýkanie do bazéna. Link Ti pošlem do IP. 🙂

len.petra
15. júl 2011