Kde kúpim šmýkľavku do záhrady, takú akú mám v albume?

mirka414
9. dec 2008

prosim poradte neviete kde by som v okoli Trnavy nasla smyklavku taku ako mam v albume??je to surne.z nemecka mi pisali ze momentalne ju nemaju.poradte,prosim.

euphoria
15. júl 2011

@len.petra
dakujem.prave taku som dnes objednala, v pondelok ju mame dufam doma🙂

len.petra
15. júl 2011

@euphoria supiš, krpci budú určite spokojní 😵

elenka.k
20. júl 2011

Presne túto mame aj my, v piatok nám došla a malá sa veľmi potešila!!

poleva
15. feb 2012

@mirka414 prosím ťa si spokojná s tou šmýkačkou smoby? vdaka

mirka414
autor
16. feb 2012

@poleva ja som sice pritazka na smykanie 😀 ale moje deti su velmi spokojne.ja strazim deti vo veku 5mesiacov do 8rokov,takze denne mam 2-3 deti a smyklavka je v kurze aj cez leto a dokonca aj v zime ked sa spustaju na nej po snehu.u nas sa urcite osvedcila a nelutujem ani cent co nas stala.

spajky
6. mar 2012

@mirka414 ahoj myslis ze ta smyklavka smoby by bola vhodna aj pre 2rocnu babu ta 230cm zavzujem kupu dcerka za chvilu narodky dik za odpoved

traktor
6. mar 2012

@spajky je super, urcite neolutujes, je vhodna aj pre 2 rocne dieta..ja som kupila Maťkovi aj malu smykalku macko pu..ze tato smoby bude este velka..a nakoniec som tu mackovu hned aj predala, spustal sa len na tej velkej, uz teraz ma *otravuje*, kedy ju zas vylozime 😉

spajky
6. mar 2012

@traktor dik to som rada ja zvazujem kupu ale uz asi neodolam bala som sa ci nieje moc strma pre moj drobisk ale zasa nechcela som moc tu 150cm ta by nam bola do 2 rokov mala a co potom zasa vacsiu diiik za radu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
6. mar 2012

@spajky ked uz , urcite väcsiu..vyuzijete dlho, ja uz mam velke baby a v lete sa este spustali..som ju dala ku bazenu..no parada 😀

spajky
6. mar 2012

@traktor uz sa neviem dokat este sa poradim s mm a objednavame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len ci vydrzim do 21.3 kym ma dcera narodky nedat jej ju 😀 😀 😀 😀 😀 vceera som bola u kamosky kukat kupila malemu little tikes 180cm ta je ale hruza strma a ten dojazd keby som malu na konci nechytala letela by meter od smykacky tu urcite neodporucam ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀

lenkafarkas
11. jún 2013

@mywiel chcem sa opytat, ci nepoznate iny link na smykalky napojitelne rovno na kaskady, lebo uz ten vas je uz neaktualny. Velka vdaka 🙂

domi54321
14. mar 2017

ja som kupila na http://www.garden-life.sk/kategoria/smykacky/ takú špirálovú 🙂

floranse
12. apr 2017

Ahoj, my máme tiež tú špirálovú z garden-life a aj trampolínu sme tam kúpili. Inak konkrétne táto šmýkačka je farebná aj zvnútra, takže keď sa nejak náhodou poškriabe, nie je to vidieť 🙂

pomerangate
16. apr 2017

Ahoj. Pozerala som na tie stránky garden-life a asi si tam aj ja vyberiem 🙂 zaujalo ma, že nevidno keď sa poškriabe... Potom napíšem po prvom mesiaci používania, ako som spokojná 😉

orgovanik1
21. apr 2017

Budeš spokojná 🙂 máme od nich detské ihrisko, ktoré bez najmenšej ujmy stojí na záhrade už tri roky 🙂

floranse
30. apr 2017

Určite budeš spokojná 🙂 majú tam super vecičky na záhradu pre deti

miselads
7. máj 2017

@traktor dobry a kolko stala ta smykalka?

traktor
7. máj 2017

@miselads uz nepamätam, pisala som to pred 5 rokmi