Kde kupujete oblečenie pre psíkov?

zajo79
27. mar 2009

Ahojte. Odkial kupujete oblecenie pre domacich milacikov? Pripadne viete o niekom kto za lacny peniaz usije ci ustrikuje?

saska.t
27. mar 2009

kupujem normalne v psacich obchodoch alebo salonoch 😉 a akeho mas psika ked ho chces obliekat?? ja mam teda 2 terrierky a nahaca a obliekam len jeho a terrierky len v zime na lyzovacke ked su vonku dlho a je -15 inak nie zbytocne mu imunitu posramotis 😉

zajo79
autor
27. mar 2009

tento tyzden ideme kupit yorksirku, rodicia maju do 2kg takze bude to stuplik, zda sa mi ze teraz na jar by nebolo zle ju troska obliect...ale co som pozerala ceny...uf...nato ze z toho vyrastie. Uz som rozmyslala,ze skusim vystrihnut ponozku... 😀 na tu chvilu na von...

ci netreba ju rozmaznavat? uz by malo byt teplo, tak nech si zvyka... 😕

zacinam lutovat,ze ked mama strikovala,ze som nemala zaujem sa to naucit... 😠

saska.t
27. mar 2009

zajo - urcite neobliekaj zbytocne bude nachylna a akurat potom pri troske zimy aj chora, som chovatelka a viem to z vlastnej skusenosti. Yorky maju dost chlpov a nevidim dovod ju obliekat nech je akokolvek mala a lahka 😀 keby si mala nahaca je to nieco ine 😉

zuzpolka
27. mar 2009

ahojte 🙂

zajo mi mame tiež yorkshirika 😅 ma 2 kilečka 😀 🙂 no a v zime ho obliekame,,,ale trase sa aj tak 😝
nejake oblečko sme mu kupili v chovproduktoch, ale ma take 3 paradne vesty čo sme dali ušiť na mieru cez internet 😉 take šuštakove na vrchu čo nepremoknu a maju aj reflexny pasik, a kapucnu 😀 😵

penelope2066
27. mar 2009

zajo,uz sa nevies dockat co?ja mam pre mojho dva svetriky,predala mi ich suseda.ale ked vidim tie ceny v obchodoch tak padam na zadok

zajo79
autor
27. mar 2009

penelopka, veru, uz sa tesim ako male decko 😀 Ako sa vola tvoj hafan? A uz je to lepsie s cikanim? Ja budem mat teraz cikanice dvojmo..aj maly, aj pes...

budeme chodit na prechadzky...ja, kocarik, v kocariku matko a lindusa... 😀 😵

uz som rozmyslala ze dam niekomu usit, aj som cez mimibazar, nasla jednu kocku co jej usije taky kabatik, ak bude moooc kosa a tak aby to mala aj na jesen ked bude moc kosa, a jasne...moc to neprehanat s obliekanim, nech je otuzila.

saska - a kedy odporucis strihat yorkov? mne sa pacia ked su taky vystrihany a je to aj lepsie na udrzbu...

trosku chlpaty sa mi pacia ale uz ked to je moc dlhe tak co je moc,to je moc...

zuzpolka
27. mar 2009

zajo , my sme našho davali včera srihať 😅 tiež sa mi nepačia taky chlpači moc 😒 😀
a skus stranku www.fesakafesanda.sk
tam sme davali šiť tie vestičky 😉

zuzpolka
27. mar 2009

zajo,,, pardon 😲 iba do googlu si daj fešak a fešanda 😅 😵

zajo79
autor
27. mar 2009

a neskusali ste dat odstrihnutu ponozku,nejaku peknu samozrejme 😀 ako taky svetrik...vystrihnem otvori na predne labky a odsmiknem spicku....na chvilu ak bude este kosa... i ked ocakavam ze na buduci tt uz pride jar...

zuzpolka, dik za tip, idem pozriet.

zajo79
autor
27. mar 2009

ved preto ...mi to neslo 😀

zajo79
autor
27. mar 2009

nefunguje to...no nic, skusim neskor

zuzpolka
27. mar 2009

zajo,,,, asi treba dať fesakfesanda takto spolu do googlu,,,inak mi to nejde 😒 tak sorry 😵

zajo79
autor
27. mar 2009

som to nasla, len im to nechodi... diik za tip, ja to pozriem neskor, asi maju nejaku chybu

zuzpolka
27. mar 2009

hej,,,ani mne to nejde 😠 😒
no nič,,,možno neskor,,,,ale určite to bolo to, lebo na tej bundičke ma napisane na štitku fešakfešanda 😀

zajo79
autor
27. mar 2009

nasla som kontakt na nic, tak si to ukladam a skusim im poslat mail.

ale ved uz je jar, tak to netreba moc prehanat, nech je slecna otuzila.

zuzpolka
27. mar 2009

zajo,,,ved ano to až na zimu 😀 teraz netreba oblečko, už bude teplučko,,,teda dufam 😵
a odkial budete brať psika???

kubaka
27. mar 2009

šatičky pro pejsky šije Aniel , v tématu Podnikání a děti - nebo nevim, jak ji najít jako uživatele?

zajo79
autor
27. mar 2009

u nas v dedine maju jedny znamy, je bez PP, ale staci...i ked rodicov ma papierovych ma ukazkovych, no to je jedno...nejake vystavne a slachtitelske umysly nemam. I ked mozno na steniatka aspon jeden krat sa dam nahovorit. teda nie ja,ale ju... 😀

zuzpolka
27. mar 2009

aj mi mame bez PP 🙂 a vobec mi to nevadi 😵
takže bude mať kratky chvostik??? no ja som počula že papierovy maju dlhy a bez PP kratky 😲 😲 😲
Naš ma kratky tak to by sedelo 😀

zuzpolka
27. mar 2009

jeeeej a keby ste chceli šteniatka daj vedieť 😀 😀 😀

zajo79
autor
27. mar 2009

kedy je to vhodne? po roku veku fenky? aspon raz by som chcela aby mala.... nech si to herecka vyskusa 😀

zajo79
autor
27. mar 2009

xixi, dam vediet 😀

zuzpolka
27. mar 2009

joooj to ja neviem prave 😕 ved sa spytaj ked ho budete brať domov 😵
jeej to je take zlate,,,ked je ešte take šteniatko čo stale niečo vymyšla 😀 my už mame velkeho chlapa 😀 😝

zajo79
autor
27. mar 2009

a este neviete mi poradit...kedy sa prvy krat dava yorkshire strihat?

zuzpolka
27. mar 2009

zajo 😖 ja ani neviem kedy sme dali našho prvy krat strihať 😒 ale to tiež určite poradia ti terajši majitelia , že kedy je to vhodne 😉 🙂

zajo79
autor
27. mar 2009

asi vtedy, ked mu nebudem vediet vycesat bodliace ktore nachyta vonku 😀

este raz diiik za rady.

alami
28. mar 2009

nečítam, tak sa možno budem opakovať, ale na MMB je toho dosť, kuk sem: http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?cat...

saska.t
28. mar 2009

zajo, strihat az na leto, potom uz mozes pravidelne 😀 steniatka najskor po 2 harani ale ja odporucam medzi 2-3 rokom, pozor taketo male yorky maju velke problemy s porodom a uhynom steniat pri porode takze treba uvazovat ci to za to stoji ☹ (najlepsie za asistencie veta) je povera ze fena musi mat raz za zivot steniatka nie je to pravda aj v smeckach sa rozmnozuje len alfa fena 😉
Este nejake otazky??? 😀

zajo79
autor
28. mar 2009

saska, diik za info. 😉

dalsie otazky zatial nemam...asi budu,ked uz bude slecna doma.

Chvost sa kupiruje ci nie? A usi mam ako holit? Nechty strihat nebudem, nato nemam odvahu, to sa bude chodit davat strihavat do salonu..a asi aj usi nech jej tam urobia.

saska.t
28. mar 2009

normalne je kupirovanie zakazane takze by nemala mat nic kupirovane usi sa holia z vnutra aby usko nepadalo a nechty su tiez jednoducha zalezitost ale ak bude chodit dostatocne von sama si ich obrusy a nemusi sa nic strihat 😉