Kde majú dobrú husacinu v Slovenskom grobe?

vikusjk
10. sep 2011

Ahojte babulky,
viem, že táto téma je dosť mimo bežných tém tu na MK, ale keďže je toto kategória voľnej diskusie, tak skúšam...

Potrebovala by som poradiť, kde v Slov. grobe majú naozaj dobrú husacinu? Máte osobné skúsenosti, alebo doporučenia od známych?
Chceme ísť s rodinou z východu teraz v spet. - okt., ale radi by sme šli niekam, kde nebudeme nemilo prekvapení 😉
Za každú dobrú radu vopred ďakujem!

marlenka1404
10. sep 2011

@vikusjk ahoj my sme tam chodievali pravidelne z roboty každy rok. Môžem vrelo odporúčať, tam to proste husacinou žije. Ja moc hus nemusím, ale nevedela som sa dojesť pečienky a lokšíí. Len skrz tejto husaciny by som sa vedela do mojej byvalej roboty vratiť 😉 Tak naštartujte auto alebo ešte lepšie odvezte sa tam taxikom, lebo k husacine patri aj nejake dobre vinko alebo palenka a prajem "Dobru chut!"

vikusjk
autor
11. sep 2011

@marlenka1404 Jej tak som rada, ze mas pozitivne skusenosti, a vedela by si doporucit aj konkretny podnik? Lebo ich je tam strasne vela a nevieme, kde robia naozaj dobru hus, nie vysusenu, ale makkucku a stavnatu 😉

kuwait
12. sep 2011

Ahoj,my sme tam bol v auguste,mozno este nebol spravny cas,neviem ale okrem Galika ktory tam prave vtedy mal uzavretu spolocnost sme nasli vsetko ostatne pozatvarane a niektori mali vyvesenu cedulku ze len na objednavku vopred minimalne 24 hodin dopredu.Tie restauracie su vsetky v sukromnych domoch,takze my sme tam isli uplne zbytocne a ziadnu husacinu sme nemali 😖

blondo
12. sep 2011
vikusjk
autor
12. sep 2011

@blondo Vazne? Dnes mi prave znama povedala, ze k Jajcajovcom nemam ist, vraj maju suche lokse a presolenu pecienku ☹ Mas s nimi osobne skusenosti?

marlenka1404
13. sep 2011

@vikusjk ach moja ked ja si už nepamätám, kde sme to presne chodili, pozrela som fotky od Blondo tu Zlatu hus a mam pocit, že tam sme chodili. Viem že sme vyskušali ešte 2 dalsie restauracie v Grobe a tu sa nam najviac páčilo, ale odvtedy sa mohlo vela pomeniť. Predsa len som už 4 roky preč z firmy.
Našla som tuto stranku tam to máš pekne povypisovane, tak vyberaj
http://www.slovensky-grob.sk/index.php?option=c...

vikusjk
autor
13. sep 2011

@marlenka1404 Jeej, dakujem za stranku, urcite popozeram 🙂 zatial sa mi pozdava Grobsky dvor, no s tou kvalitou jedla to bude asi vsade hop, alebo trop... hlavne, ze spolocnost bude dobra 😉

titkovamiriam
13. sep 2011

tiež sa priklanam husacina u Galika 🙂

blondo
13. sep 2011

@vikusjk boli sme u Zlatej husi, ale tiez je to uz 2-3roky dozadu a mohlo sa vela zmenit, mne vyhovovalo aj to, ze mala sa mohla hrat na dvore pokial sme my jedli

vikusjk
autor
13. sep 2011

@titkovamiriam Ale ten Grobsky dvor, co sa mi zatial pozdava, nie je u Galika, ci? Lebo sa mi tiez dostalo, ze Galikovi sa mam z daleka vyhnut... Kokso toto je dilema, doporucujete mi prave to, na co som dostala aj negativne reakcie... Asi fakt plati, ze kolko ludi, tolko chuti 😉

maruska24
26. aug 2013

obnovujem tému, kde teda ísť? Galik má stále nnejaké zlavy, ale v minulosti nebol nejako extra dobrý, husacina u Milana sa vraj tiež zopsula, tak teda neviem...

alienka000
26. aug 2013

@maruska24 Boli sme u Galika pred mesiacom, velmi pekne to maju vnutri urobene, mohli sme byt v takej sukromnej izbicke, kde boli aj kolovratok a tak 🙂 Husacina bola dobra, najlepsie bolo predjedlo - husacia pecen. Sklamala jedine kapusta, ta nebola nic moc 😅
Zlavy davaju asi kvoli tomu, ze malo ludi tam chodi. My sme boli v piatok podvecer a asi jeden stol hosti bol okrem nas 😀

maruska24
26. aug 2013

@alienka000 bolo na nich vela sťažností tak asi preto 😀

kuwait
26. aug 2013

Mate niektora skusenosti s restauraciami Grobsky dvor a Zeleny dvor v Chorvatskom Grobe?Ake su?Ktora je lepsia?

bejly
14. sep 2013

Ahojte baby ja rozhodne odporúčam Husacinu Stoček prestri sa 🙂
Chodievame tam už 4 rok a na túto reštauráciu nedám dopustiť.
Krásne rozpravkové prostredie, super jedlo a veľmi milá obsluha 🙂
Skúste a neoľutujete 🙂 Pozrite web 🙂
www.stolcekprestrisa.sk

mirage
14. sep 2013

@bejly reklama?

nene153
29. sep 2013

Ahojte,dve skusenosti s husacinou u Galika: raz sme tam boli osobne a bolo to strasne predrazene. Druhy raz predavali na nasich firemnych hrach husacinu a bola zo spodu plesniva!!! Galik nikdy viac!!☹

dankaav
5. okt 2013

Odporúčam,stala sa z toho každoročná tradícia,už piaty rok nechodíme do iného podniku - http://www.husacina.eu/index.php/sk/ 🙂

miskap2111
6. okt 2013

@dankaav fakt sú dobrí? Ja mám zatiaľ najlepšie skúsenosti so zlatou husou - bola som tam asi 10x a nikdy nesklamali. Ale sú strašne predražení a hlavne úplne obsadení až do konca roka. Takže uvažujem, že vyskúšam niečo iné. Galika nechcem- nemám dobrú skúsenosť a aj recenzie o tom svedčia.

dankaav
6. okt 2013

@miskap2111 Naozaj,pred dvoma týždňami sme boli naposledy a super 🙂 Noo pozerám,že ceny majú skoro všade rovnako vysoké. My si tu vždy rezervujeme stôl asi mesiac dopredu. Predtým sme párkrát skúsili nejaké iné podniky,dva,tri,nepamätám si ktoré,ale tento sa nám osvedčil,tak už inam nechodíme.

dankadina
27. okt 2013

Husacina u zapraznych v slovenskim grobe

xenaprincess
21. okt 2014

Ahojte, o galikovy som pocula vela zlého, slane,suche, stare. Zevraj je to uz prezitok z cias minulých. je tam vela iných restauracii kde sa da ist chutne najest. No my sme skocili k www.gurmanskygrob.sk, boli sme tam teraz nedavno a deti sa tam vyhrali trampoline a vseobecne posedenie bolo velmi prijemne. Jedlo bolo tiez velmi chutne a pipravovali ho priamo vonku v peci. Ako rodinny zaziotk super. My sa tam urcite este vratime.... 😀 😀 😀

1erika3
5. jan 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

Ahoj chcela by som pripravit k vyrociu svadby manzelovi veceru nejaku hus a tak ale neviem ake vínko k tomu poradte 🙂

meluela
5. jan 2015

@vikusjk ja mam dobru skusenost so stolcek prestri sa .. malicky rodinny podnik, pekne priestory a mnamkove jedlo 🙂 stolcekprestrisa.sk

@1erika3 k husacine sa hodi tazsie cervene ... merlot, frankovka, cabernet .. ak mate radi barikovane, tak moze byt aj take

zanet63
6. jan 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@1erika3 mne sa tiez hodí k tomu červené víno minule som ochutnala na oslave víno fiala a bolo to Svätovavrinecké bolo velmi chutné a k tej husacine by išlo

1erika3
8. jan 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@zanet63 ja moc vínko nepijem ale manžel ho mám rád a hlavne kvalitné vínko tak si chcem dat záležať

zanet63
9. jan 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@1erika3 ja piť teraz nemôzem 🙂 ale to červené vínko bola fakt dobre 🙂 skús ho možno ti zachutí 🙂

erika161
14. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

ja tiez nemozem pit lebo kojim 🙂 ale my sme mali na nasej svadbe vino fiala 🙂 a aj na krtiny ho planujem kupit bolo chutne a v prijatelnej cene 🙂

hena6
20. jan 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

no co uz si asi nasla vinko ja mam rada víno fiala a je jedno ake je to slovenske vino a je velmi dobre aj za rozumnu cenu