Kde mi opravia pokazený Olympus fotoaparát?

denisocka
28. nov 2008

pokazil sa mi kryt na olympuse mini mju - neviem zohnať servis,ten ktory je na tete v BA sa neozýva,nema niekto s týmto skusenosť,možno niekto iný robi servis tiež 😎

kristi
28. nov 2008

a mas ho v zaruce? v CR funguje ofiko olympusova opravna a pak take nekolik jinych ktere opravuji fotaky. Mala mi rozbila fotak pred 2 mesici, jen ta vymena krytu stala 2500, tak spis rovnou pokoumej, zda se ti nevyplati novej

kristi
28. nov 2008

tady jsem ti nasla primo ten servis

Slovenská republika

OLYMPUS SK Servis Foto
Slovnaftská 102
821 07 Bratislava
Tel. : +421 2 49209441
Fax : +421 2 44457933

Po - Pá 9,00 - 17,00

pimpulka
28. nov 2008

caff denis nechcem plasit,mam ten isty fotak,ale uz 2r zaruka je fuc, volala som do servisu,pani vravela ze pausalna suma 4500skk..abo 4800skk? nepamatam presne..som sa na to vykaslala,dolozila 2tisky a mam novy canon..jaaj ale napalena som bola, bo moj fotak bol minimalne pouzivany, bez skrabanca, a povodne stal 9000skk!! ☹

kristi
28. nov 2008

u nas to samy, u Olympusu cena 2800 standart. Jenze mi bylo receno, ze nas fotak byl posledni kvalitni Mju,ktery superove foti, tak ze se oprava vyplati...

denisocka
autor
28. nov 2008

no už neni v zaruke,odlomil sa mi ten ôdzindzik" čo zatvára kryt - takže sa na to asi vykašlem a nadalej to budem prelepovať izolepou 😔

roasha
28. nov 2008

my mame olymp. SP 350,mala ho sekla na zem,ked nemal ani pol roka.odlomila na nom 2zarazky z troch,tie co drzia kryt na baterky.oprava by bola tiez slusna,tak pokial to drzi,kaslat na to. 😝

denisocka
autor
28. nov 2008

no mne už nedrži,ten dzindzik mám odloženy v kute poličky ale asi ho zahodím,prosblem je ten že večne vyberám kartu a stahujem fotky,keby som toto nerobila aj 3x denne tak to ešte drží 😒

womenne
28. nov 2008

roascha nam sa stalo to iste kolko by to stalo?a v sobotu sme boli na oslave a neter mi zhodila kabelku a rozbila mi na fotaku sklo čo sa pozeraju fotky neviem ako to opisat 😅 to bude asi riadna palka však?

roasha
28. nov 2008

deni,to su namahane spoje,nejde to ani sekundovym prilepit ☹ ......skusala som.... 😅 😀

womenne
28. nov 2008

ja to mam prelepene paskou ale nieje to ono,asi todam nakoniec opravit 😖

roasha
28. nov 2008

womenne,uz neviem kolko nam povedali,ale ked mas fotak za cca 8.-9.000,a za kryt ti zabiju nejakych 4.000,a plus robota... 😝
to nam v TPD hned povedali,ze sa nam to neoplati. 😝

roasha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roasha
28. nov 2008

😀 😀 😀 😀 sa mi teraz podarilo,to je do temy sex.trapasy. 😀

denisocka
autor
28. nov 2008

displej - womene,toto???

no ppviem vám,neskutočne ceny , moj stal pred 2-3rokmi asi 7tis čo si matne pamätám,už prežil sto pádov,aj sa mi zda že pracuje nejak spomalene ale fotí,to je základ - a kedže tie opravy su neskutočne drahe tak asi ostanem pri tej izolepe,kupim hruby kotuč pasky na nabytok za 60sk a ešte sa mi aj zvýši 😀

denisocka
autor
28. nov 2008

roasha,šajk čítam od začiatku že na aku vadu fotaka odpovedaáš 😀

womenne
28. nov 2008

roascha 😀 ja kukam či som v zlej teme 😀
ano displej vypadlo mi akos a to vola 😉 je prasknuty a neviem čo stym ☹ stal 8000.-

denisocka
autor
28. nov 2008

no displey bude asi drahy 😖 ,ale mne odtial ani neodpovedali na mail -svinňuchy

moncika15
28. nov 2008

baby nestraste ma ja mam olimpus uz skoro rok a je zatial v poriadku. sice bol po par tyzdnox v oprave bo padol program a vymienali cip ci co.
mam ho vzdy strceny v kvalitnom puzdre tak dufam ze este nejaku dobu vydrzi.bol moj dlho vysnivany 😀 😀 😀

roasha
28. nov 2008

moncika,ved to su super fotaky,len keby na nepadli... ☹ 😅 😀

denisocka
autor
28. nov 2008

ale keby boli ceny opráv ľudskejšie 😖

roasha
28. nov 2008

ved to! 🙄 ...ale taky je biznis.. 😝

denisocka
autor
28. nov 2008

to máš ako Sony výrobky 😖

bibula
28. nov 2008

takze muco vravo,ze olympus ma rusit servisy a bude len na morave....presne ti zisti co a ako. inac ak mas fotak v zaruke,nech sa o to postara predajca,ved mas zarucak,nie? 😅

roasha
28. nov 2008

bibulik,ale pokial je to mechanicky poskodene,tak zaruka ti je na nic. 😅
nam este tiez ide zaruka,ale ked mi ho mala sibla o zem....tak zaruka je na nic,aj tak by som to cvakala.-stalo by to tolko,ze sa to neoplati. 😝

certica
28. nov 2008

nam sa odlepila taka ochranna gumicka, co je okolo priezoru (alebo jak sa hovori tomu kukatku 😀 ). myslim, ze by to islo nalepit sekundakom, len sa k tomu u nas este nikto nedokopal a to uz su hadam 2 mesiace, co sa to zosuchlo 😅

certica
28. nov 2008

no ale teda my uz ho mame cez 5 rokov

roasha
28. nov 2008

certi,sekundovym nie,ono ked uschne,tak vytvrdne-urobilo by to aj s tou gumou.
ak tak nejake lepidlo co ma pruzny spoj./cosi ako chemopren/

certica
28. nov 2008

inac to mam na svedomi ja, lebo ked to vytahujem a davam do obalu, ktory je dost natesno , tak tym trenim sa ta gumka casom stiahla. nie je to az taky hrozny problem, no ale... nieco s tym skusime

bibula
28. nov 2008

jaj,no necitala som cele.... 😅 jedine kupit taky isty na suciastky a vymenit 😀

stopcirkus
28. mar 2011

Cawte potrebujem pomoct, mam fotak olympus sp 500uz, uz nie je v zaruke a prestal fotit...zacalo tym, ze sa zacal sam zapinat a vypinat, potom sa sekol a nedal sa vypnut...obrazovka je cierna, ... nabila som baterky a teraz uz ide aj vypnut ale stale je cierna obrazovka...fotak by chcel ale fotit ale mam dojem ze je zaseknuta optika alebo nieco take...poradte pls