Kde mi ostrihajú 2-ročného chlapca?

mirko06
15. júl 2008

Ahojte maminy,
neviete mi poradiť trpezlivého kaderníka/čku, ktorá mi ostrihá malého, 2-ročného chlapca? Raz sme to už skúšali, dopadlo to strašne, museli sme ho držať dvaja, aj to mu odstrihla len ofinu. Nechem malého do toho nutiť, aby mal y kaderníka traumu, ale už má tie vlásky veľmi dlhé a teraz, keď boli tie teplá, tak bol veľmi spotený. Sama si nato netrúfam, pretože raz v živote som ostrihala ocina a vyzeral ako Jim Carrey v Blbí a blbší....
Neviete, je tu v Ba nejaké špecializované kaderníctvo pre deti?
Vďaka za každú radu....

ena
15. júl 2008

mirko06- tak pojdu kucierky dole?🙂 U nas striha maleho svagor, ale filip pekne sedi v stolicke na krmenie a drzi hlavu, takze nie je problem..
kadernictva ti neporadim, ale myslim, ze niekde su aj take, ze maju nejaku detsku speci stolicku , ze nejako dieta zabavia a ani nevie kedy a je ostrihane.. lebo asi ked by ste ho zase drzali, tak to bude nic moc a asi len plac..

mirrinka
15. júl 2008

...škoda,sú to nádherné kučierky 😀 Mirko vyzerá ako anjelik.....môžeš ešte skúsiť gumičku,aby ste ich nemuseli dať dole kvôli teplu 😀 😀 😀 srandujem...ale je fakt zlatý s tými vláskami 😉

katy1979
15. júl 2008

mirko06 je detské kaderníctvo myslím že na cukrovej je to spojovačka od medickej záhrady k lazaretskej.
A ja som bola dať malého ostrihať v kaderníctve ktoré je pri pasáži ako ideš od tesca na šafko. Vieš ktoré myslím? V tej pasáži je aj knihkupectvo phanta rei a kvetinárstvo. A hned pred pasážou je budka - novinový stánok. a je to na lavej strane.
V podstate je to na groslingovej rovno oproti gymnáziu. ide sa tam dole schodmi.
A strihala mi ho barborka, kedže k nej chodí aj môj muž.
nožničky zvládol v pohode, ale pri strojčeku sa mi otáčal. nakoniec som ho musela držať na rukách a tak sme strihali strojčekom, reval ako tur, lebo sa nemohol hýbať ale zvládli sme to. už sa hrozím čo bude nabudúce. to ho dám vykosiť uplne aby nám to čo najdlhšie vydržalo.
chodia k nej deti takže v pohode. trpezlivosť na ne má.

bubba
15. júl 2008

nestrihat!nestrihat!nestrihat!!!nono sak take vlasy nema hociake babo...

inac ja striham doma malu pod vseliakymi natlakovymi psychologicko vydierackymi fintami 😀 😀 nalepsie fungovala slubovacska ze dostane lentilky 😀 (5 ks 😀 😀 )no ale vsetko funguje vzdy len raz 😀 skoda

dorotaw
15. júl 2008

ja striham svoje deti doma a vzdy poslusne drzia 🙂

zuzkap2
15. júl 2008

aj ja strihám chlapcov doma a vždy sa tešia 🙂

petaba
15. júl 2008

Ahoj moja mamina striha v trznici a berie aj deticky

zuzitka
15. júl 2008

ja mojho striham doma sama, ked sa kupe vo vani, ale vzdy je to s placom......... ☹

asitka
15. júl 2008

my sme chodievali do kaderníctva....a tam ho ostrihali...len to bol vždy des...bás sa tých strojčekov jak čert kríža....a narobil tam iba zbytočný rozruch strašným plačom...tak som kúpila strojček domov...pomohol mi ostrihať tatina...a potom držal aj on jak hluchý dvere....a už takto fičíme furt 😀

ena
16. júl 2008

presne, mozes vyskksat, ze najprv ostrihate spolu tatina a potom maleho mirka 🙂

titkovamiriam
16. júl 2008

doma sriham vsetkych chlapov 😀

mirko06
autor
16. júl 2008

kocky dakujem pekne vsetkym za rady, ste zlate 😉

katy1979: dakujem skusim sa ist pozriet aj na tu cukorvu aj do tej pasaze...

bubba: mne je ho tiez luto dat ostrihat, ale uz mu davam na ofinu aj sponku, aj gumicku, ale potom sa mu kazdy prihovare : ake zlate dievcatko 😀

a tatino je na vypalnika, takze tomu nemam co strihat, akoze motivacia, najskor tatino a potom maly mirko 😲

ena: rada som ta zase videla, aspon takto, uz mi aj chybaju tie streka v lepsom svete ☹ ale ty mas o zabavu postarane tak ci tak, nech sa vam vsetkym dari....

petaba: ked inak nepochodim, ozvem sa kvoli kontaktu 🙂

a ked uz ani tak nie, tak titkovamiriam to isti 😉

mirko06
autor
23. júl 2008

Tak baby a malý he ostrihaný. Zvládol to perfektne, usmieval sa na seba do zrkadla, aj česať sa nechal 😲 😲 😲 , držal sa celý čas, ani nemukol.
Asi bol spokojný, lebo kaderníčke poslal aj pusu a povedal čauko!!!!!!!
Ale už to nie je náš malý Mirko, to už je nový chlapec ☹
Foto v albume 🙂 🙂 🙂

mirrinka
23. júl 2008

zlatý je aj ked je ostrihaný 😉

matima100
24. júl 2008

tak ja si maleho striham sama doma so strojcekom,nema este ani 18 mesiacov,uz bol 3 X strihany 😀 😀

ena
24. júl 2008

mirko06: tak, tak, hend je z neho iny chlapek 🙂
inak, v lepsom svete sme boli minule rodinka na zmrzlinovy pohar a uz je to tam o dost ine, vnutri uz nie su rozlicne stoly a stolicky, ale ikeacke, ale klavir ostal, filip si zabrnkal 🙂 a vonku je uz tiez sedenie, taky altanok provizorny.. a minule tam mali aj bazen taky vacsi nafuknuty.. a este su branky z oboch stran..
a vnutri este taky minikutik pre deti, kobercek, taburetky a par hraciek.. ale pre filipa vsetky nove, tak sa celkom vyhral a mamina si skladala puzzle co tam mali, ze az 60 kusove detske, ale chvilu mi to trvalo 🙂