Kde mi urobia šperk s menami detí?

jamar
21. aug 2015

Ahojte, chcela by som si dať spraviť nejakýšperk s menami alebo dátumami mojich dvoch detičiek. Buď strieborný náramok alebo retiazku. viete mi doporučiť kde také niečo zoženiem? Prípadne aký personalizlvaný šperk máte?

sissy27
21. aug 2015

no a u zlatníka si neskúšala? 😅 bežne robia takéto veci na zákazku...

diana20
22. aug 2015

Neviem odkiaľ si, ale ak nájdeš stánok onstyle s bižutériou, tak tam robia na objednávku gravírovanie na chirurgickú oceľ.. Nad náramkom od nich sama uvažujem.. Skus ich nájsť, viem, že majú veľa stánkov po Slovensku..🙂 možno sa ti bude niečo páčiť. Objednávajú to od tejto firmy: www.rytisperku.cz
Keď to objednáš na stánku tak nemusíš platiť poštovné.. 🙂 myslím, že to stojí 20 eur. 🙂

elenita
22. aug 2015

No ja fičím na sashe 😉. Čokoľvek na skrášlenie potrebujem (šperky, doplnky, oblečenie), vždy tam zoženiem 😉. Naposledy som tak kúpila v rovnakom dizajne klobúk pre mňa, dcérku a z rovnakej látky šiltovku aj pre synčeka 😀. Samozrejme všetko na mieru.

lindasok
11. sep 2015

Ja som si nechala vyryť na pamiatku mená detí na tento prívesok http://www.sperky-a-diamanty.sk/sperk/srdiecka-... na to hlavné srdiečko, dopadlo to pekne ;)

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz