Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

pacna
7. nov 2008

idem sa objednat ku kaderničke a možno taketo čosi čo vy nato?
http://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?...

blau
7. nov 2008

pekne 😉 je to moderny strih, ale bacha na kvalitu tvojich vlasov aby si nemala problem pri uprave a hlavne je tam pouzita zehlicka na vlasy , tak ak ju mas tak tiez ochranny balzam na vlasky pouzit pred kazdym zehlenim./ som kadernicka/

veronikahel
7. nov 2008

pacna, tak to vyzera dobre 😉 mať také vlasy, tak sa dám tiež tak...

pacna
7. nov 2008

ešte mam jeden no neviem to tu vložit z picasa 😖

zuzitka
7. nov 2008

pacna ... ale tu tusim nemas rovne vlasy 🤐 budes zehlit? 😀

ja som strasne leniva na upravu vlasov.... najradsej by som len umyla a nechala ususit a hotovo... sak v podstate si ani nic ine s nimi nerobim 😝 akurat gel a hore trochu natupirovat .... cim strapatsie, tym lepsie 😝

pacna
7. nov 2008

ja nemam ani rovne ani brčkave ale objednala som sa na utorok tak dufam že čosi kad.vymysli 🙂
ešte skusim čosi pohladat na nete 😉

pacna
11. nov 2008

som ostrihana a som spokojna na fotke to tak dobre nevidno ale mne sa to lubi 🙂

blumchen
11. nov 2008

Ahojte, prosim vas, neviete Mi poradit nejaku DOBRU kadernicku v Banskej Bystrici??? Taku, ktora neostriha 10 cm, ked povies 3 .... !!!

zuzitka
11. nov 2008

pacna .... dobre vypadas na tej fotke 😀 hlavne ze si sama spokojna, ne?

ja som nejaka otravena z mojich vlasov.......... ☹ ostrihat sa nechcem, ale rada by som, keby mi rychlejsie rastli 😅

pacna
11. nov 2008

zuzitka dakujem fakt som po dlhej dobe spokojna 🙂 neboj vlasy dorastu 😉

maminkatn
12. nov 2008

hojky,,,,babulky,,, 😉
ja som objednana...na bud,tyzden vo stvrtok.....uvidime,,,co vymyslime....aj s kadernickou,,,inak je to supis baba,,,,taka rodinna kadernicka...aj najml.synatora..strihala...prvy krat,,ked mal..ist do skojňlky,,,,cize sa pozname uz dost dlho... 😉 😉 😉 😉
farbu,,mam tak uvidim ci sa dam zlomit na nejaky,,melir,,,,alebo len dam svoju farbu kupenu,,,,blond....ale nieco by som cela nove,,,aby som nebola taka okukana,,,ked som mala v piatok,,,tie narodka...troxen okruhle...xi xi potom sa ozvem,,,pa pa 🙂 🙂

zuzitka
13. nov 2008

marse 😵 😵 😵 😵 wow 😵 😵 😵

total zmena 😉

marse
13. nov 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😉 🙂

pacna
13. nov 2008

marse dobreeeeeeeeeee 🙂

miriamka
13. nov 2008

Marse...super zmena!!!
Aj ja nieco potrebujem,len stale neviem co 😖

blau
13. nov 2008

marse no uplne iny clovek, tlieskame 😉

marse
13. nov 2008

DAKUJEEEEEEEEEEEEM ste zlate aj mne sa to velmi paci, a z kazdej strany len komplimenty ze ma to omladilo, dokonca som pocula jeden co ma aj pobavil ze nevyzeram na maminu dvoch deti 😀 😀 zlate... konecne mam nieco na hlave co vyzera sik, je to aj prakticke a hlavne sa to lahko udrziava...to je ta spravna kombinacia pre mna. 😉

zuzitka
13. nov 2008

😀 nieco na zasmiatie...... moje vlasy pred 2 rokmi
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

he he 😝

miriamka
13. nov 2008

Zuzitka...tiez pekna zmena.Ja som tiez bola na kratko,ale dufam,ze uz nikdy viac tak nepojde,nepacilo sa mi to a nemala som trpezlivost si to kazde rano gelovat 😀

maminkatn
13. nov 2008

ahojky,,,,som tu zaseky,, 🙂
marse,,je to ozik..zmena,,,,ale moj nazor,,,mne sa cierna,,,resp,tmava nepaci,,,ja som od prirody tmava,,,takze asik preto...ale proti gustu ziaden disputat,,,xi xi
ja idem radsej viac do blond,,,,,a k tej kadernicke,,idem uz zajtra o 17.potom dam vediet,,,ako som dopadla,,,a strihat uz vobec,,,eeeeeeee,,,myslim si ze take dlhsie su pre mna celkom...fajn...inak,,ja som nosila stale kratke,,,vlasy,,,alebo trvalu,,,,,,utz to neni pravda,,od tej zmenarne,,,a myslim si ze je to zmena kk lepsiemu,,kazdy mi to hovori,,ze vypadam mladsie,,,, 😉 😉

zuzitka
13. nov 2008

maminkatn ... a kedy si bola v zmenarni... rada by som si to pozrela 😵

ja mam teraz cierne vlasy, uz 3 mesiace sa snazim davat cervenu na korienky, takze som dvojfarebna 🙂
original mam hnede, no a ta cierna sa mi na mne asi najviac paci 😅

mala som aj blond aj rysave... ale pri tychto farbach sa mi zda, ze mam zltu plet 😝 😝 😀 😀

pacna
14. nov 2008

zuzi aj si schudla nie? teraz mas vlasy dobre 😉 každemu sa pači ina farba ja som mala si všetky od blond až počiernu a všetky odtiene červenej 😀
ja som v čiernej bola ako snehulienka 😅
terz mam kupenu hnedu

zuzitka
14. nov 2008

no schudla...... ja som v tehu pribrala +23kg /rodila som 92kilova/, 12 kg som nechala hned v porodnici........ no teraz mam este stale 7 kg nadvahu 😝 😝

a mozno tie kratke vlasy este viac zvyraznovali, ze som baculka 😅

maminkatn
14. nov 2008

ahjojky,,,,zuzi...mas pravdu,,kratke vlasy,,,zvyraznuju aj mna ze som tak troxen pri tele.... 😉
a ked mam dlhsie,,,je to super,,,,,nosim aj cop,,,taky,,,kratsi,,,a teraz najnovsie,,,aj celenku,,,, 😀
delime sa s nou,,,,aj s vnuckou,,,,ha ha a aj sa ceseme na jednu stranu,,,,mala potom krici,,,babina,,,,,sponku,,,,xi ix.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inak u tej kadernicky,,,som napokon,,,aj tak nebola,,,,bo mi to nevyslo.....bo som marod,,,a nexcem,,,moc behat po vonku,,,, 😒 😒 sa to neoplati,,,ale ved nikam nejdeme a farbu mam domka,,,,a aj dcerka ma moze namaxlit,,,xi xi 😀 😀 😀 😀

zuzitka
19. nov 2008

kopirujem otazku:

slnieckova • Dnes o 14:37

Tak to skusim takto, novou temou kludne ma potom zamknite, len chcem radu....

Mam mahagonove vlasy a chcela by som svetlo hnede. Aku farbu (znacku a odtien) odporucate? Skusila som uz totiz vsetko mozne, parkrat som si kupila svetlo hnedu farbu, no vzdy som skoncila ako tmavohneda, az cierna.

Mate niektora skusenosti so svetlo hnedou farbou? Ktora vam chytila naozaj na svetlucko hnedo?

Dakujem

bobd
19. nov 2008

slnieckova, ja mam taky isty problem. 😉 ked by som chcela vlasy zafarbit na svetlejsie, musela by som si dat peroxid, a potom naniest pozadovanu farbu. 😖 😠 ale to ja isto robit nebudem, takze si farby a farebne sampony nechavam na vlasoch chvliku a aj tak som vzdy tmava... 😎 ale sem tam si dam do nich melir, takze je to fajn. teraz som experimentovala, na meliove vlasy som si dala sampon od palette-cerveno-hnedy a na melire je to cervensie a ostatne vlasy mam tmave,. pekne na slniecku 😀 😝

erosinka
19. nov 2008

Ahojte ak chcete mat svetlo hnedu a mate tmavšie vlasy tak si skuste urobit na husto svetli melir, a potom ked si budete kupovat farbu tak o stupen svetlejsiu ako planujete. Aspon tak nas to učili. 😉 Ale nezaručujem vysledok lebo každy má tie vlasy iné a niekomu to môže chytiť tak inemu tak. Skúšala som to na mojej mame a na nej mi to fungovalo a ona má k tomu už šedivé vlasy čo je o niečo horšie ako normálne. 😒

A niekedy funguje ked sa z tej istej značky zmiešaju dve farby svetlejšia a tmavšia a tiež to urobí pekný výsledok. 😉

lencici
19. nov 2008

ja mam ten isty problém vlasy mam tmavohnedé a ešte ziadna farba mi normalne nechytila vždy to bolo tmavé...Len keď som si dala melir vtedy sa to ako tak dalo, ale melir mi strašne vlasy zničil. takže nič moc

maminkatn
19. nov 2008

zuzitka 🙂
to uz nenajdes,,,,bola som tam miuly,,,,rok v decembri,,,,to je uz rok,,,,,
neviem ci sa to da este najst,,,,vysielane to bolo 16 decembra,,,, 😉
mno ja som od prirody tmava a mne aj dlho trvalo...ked som sa dala na blond,,teda nie celkom,,,,ale mam vyrazne,,,bledsie vlasy,,,,ale ak xces,,,,bledohnede,,,,,,tak odporucam,,,ako....bobd 😉 davat si do svojix vlasov,,melir,,,,,bledsi,,,,,a viac krat po sebe a vlasym,,,ti zblednu,,,tym melirom,,,,,,a uvidis,,,,ake to budemmma napr,,si mozes dat do toho aj viac farieb,,,viem ze terazleti,,,,,melir,,,,jesenny,,,takze vsetky odtiene,,,hnedej,,,az po tmavu,,,aj cerv,,,,a ak nie tak len orieskovu,,,abom srnciu,,,,hnedu,,,ta je fakt pekna,,,, 😀 😀 😀