Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

zuzitka
19. nov 2008

pozerala som tam.... no fakt som ta nenasla.... neni tam v archive minuly rok. neva.

ja som mala tiez blond, rysave, cervene, fialove, hnede, tmavohnede..... aj "jesenne listie" som mala 😀 😀
teraz sa snazim dat prec ciernu, asi 4cm mam cervenu..... ale pomaly to rastieeeeeeeeeee 😝

a presne jak slnieckova pise, dala som si svetlohnedu a bum-bac, bola som tmavohneda 😠
aj kamoske to tak chytilo.....

olise69
19. nov 2008

baby, neviete poradiť, kde sa dá kúpiť suchý gel na vlasy?

maminkatn
20. nov 2008

zuzitka 🙂
som ti hovorila ze to tam uz nebude,,,ale ved to neva,,, 😉
inak ono to ako vzdy na potvoru,,,xyti na tmavo,,,asi je to zakon sxvalnosti,,,,, 😒
ked mas ciernu,,,,,to je dosttmave,,neviem ci si ozaj nebudes musiet,,,dat,,,najprv,,odfarbit,,,aby si ziskala,,,,bledsiu,,,farbu,,,a ak ti mozem poradit,,,ak xces ozaj bleducko hnedu,,,tak sui nedavaj cervenu,,,,bo cervena,,,ide velmi,,tazkon dolu......to mi povedali aj v zmenarni,,,a ja uz cervenu...nikdy,,, 😖 😖
neni moc moderna teda pre mna,,,ale proti gustu ziadny disputat..... 😉 😉 😉 😉
olise,,,,suxy gel,,,ani neviem ze taqky je,,,ja zasadne gel,, teda hocijaky nepouzivam,,,bo po nom mna svrbia,,vlasy,,,,a aj po nom vypadavaju,,,,,, ☹

zuzitka
20. nov 2008

maminkatn ... to ja nechcem svetlohnedu, to chce slnieckova ... ja som len prekopirovala jej otazku 😉

ja mam ciernu a chcem cervenu 😀 tak nechavam vyrastat pomalicky

maminkatn
21. nov 2008

ahaaaaaa,,, 🙂
uz som v obraze,,,,ale ved ty si rozumies,,,aj som len xcela pomoct,,,,,, 😉

marse
1. dec 2008

zajtra idem ku kadernicke, na farbenie a zrejme zaexperimentujem s ofinkou zevraj je teraz hitom, uvidime ci mi ju kadernicka odporuci 🙂

zuzitka
2. dec 2008

maminkatn ... ale v pohode 😀

marse ... ja mam ofinku odjakziva, lebo ja vyzeram blbje bez ofiny 😅 😅
tu na fotke ju mam vycesanu hore a tak to aj vyzera 😝 😝 😝

maminkatn
3. dec 2008

ahojky,,,,, 😉
tak ja som zas zaexperimentovala...s mojimi,,,vlaskami,,,xudatkami,,,, 😒 😒 😒
ale dopadlo to celkom,,,ok,,,som,,,zu teraz ok,,,,som akurat,...dosla....zod,,,holicky.... 😉
som sa teda ma kamoska,,,nafarbila.....tou mojou,,,ale pomiesala,,,som do toho super,,,blond.... ☹ ☹
a ejha...ouha....dopadlo to tak,,zae...som bola zlatovlaska......ale,,,celkom,,,vlasy,,,sa mi leskli....a boli,,,,zlate...az pomarancove...bledo........ 😢 😢
a holicka.....ma ratovala...dala mi do toho este svetlejsi,,melir,,,a aj trosku,,,,,medovou.....a to som sa farbila....v nedelu....a aj dnes,,,po.....3 dnox,,,este ze mam dobre vlasy,,,a nie su spalene,,,,hm,,,nabuduce si do toho dam,,,,hnedy,,,,svetly,,melir,,,,,,zmena je zivot....ale teraz to mam dobre,,,,,, 😀 😀 😀

monkula
3. dec 2008

maminka, ty experimentátor 😀 😀 😀
mňa môj manžel teraz volá havran 😀

lucxy
3. dec 2008

maminkatn tak to je fajn 🙂
ja som tiez vcera bola na meliry

zuzitka
23. dec 2008

som nasla tuto temu zapadnutu az na 9. strane 😖

uz sa vobec neparadime, neceseme, nestrihame, nefarbime? 😀

na vianoce si robite nejake specialne ucesy alebo len tak prehrabnete hrebenom? 😀 😀 😀

mikalove
23. dec 2008

Ja som stihla len farbu,aby okrem stromčeka nesvietili moje šediny 😀 ,ale mam to v predsavzatiach novoročnych,že už sa začnem aj sebe venovať 😅

zuzitka
23. dec 2008

ja som sa dala v sobotu podstrihnut, cize na vrchu hlavy mam ciernu farbu konecne vystrihanu, uz mam len cervene vlasky 😀 ale ostatne vlasy mam este cierne....... cize som hlava dvojfarebna 😝

marse
23. dec 2008

ja som vcera experimentovala, hrala sa a skusala daco vykuzlit na hlave aby som zajtra pri vecery muzika ocarila 😀

celu hlavu som si natocila kulmou, ta faza vyzerala desne 😀 a potom som to vycesala dozadu, sponkami urobila takych slimacikov okrasnych, a hore jemnu striebornu celenku, a za celenkou to pokracovalo take nariasene ...taky svadobny sposob, to posledna faza vyzerala celkom dobre, s peknym makeupom a satami by to mohlo dopadnut eňoňuňo 😀

nanyka
23. dec 2008

ja si chcem ostrihat ofinu, trochu kratsia by sa hodila ..a nefarbim dlho, konecne som sa dostala na svoju povodnu farbu, tak teraz vlasky len revitalizovat 😉

na silvestra budeme s drahym po 6 tyzdnoch, tak hadam by som mohla nieco extra vymysliet...asi natocim kulmou len zopar pramenov + nejaka ta sponka, to vyzera jednoducho a zaroven dobre 😉

zuzitka
23. dec 2008

no teda ... vy sa teda pripravujete na sviatky ... ze by som aj ja nieco na tej mojej hlave sisatej vymyslela?? 😀
ale co?? 😨

mikalove
3. jan 2009

baby poradte mi,môžem si dať farbu na čestvy melír?aby mi nevypadali vlasy 😅

monuska_9
3. jan 2009

ahoj mikalove 😀 nemusis sa bat fakt nie kludne si daj na to farbu...ved aj ked kadernicka chce presvetlit vlasy da niekolko vrstiev meliru a potom na to este bledu farbu...a vlasy ti urcite nevypadnu 😀

mikalove
3. jan 2009

monuška,dík 😉

monuska_9
3. jan 2009

neni zac 🙂 dufam ze to dopadne dobre 😀

justy951
23. jan 2009

Prosim VAs idem v stredu na sutaž v s učesmi a potrebujem nejaky link na inspiraciu ale kde by bolo aj popisane ako sa to robi. Dakujem

briketa
23. jan 2009

Justy

https://www.youtube.com/watch?v=wd8ZWLDextA

to je kratky asymetricky bob.
Drzim Ti palce. Ja som robila modelku v stredu, z dlhych vlasov na okruhly gradualny bob na demoprednaske pre Paul Mitchell akademiu. Som velmi spokojna 🙂

certica
24. jan 2009

briketa, hod foto, som zvedava 😎

briketa
24. jan 2009

Certica si ma nepredstavuj ako Laetitiu Castu 😀 . Mna beru na prednasanie "s mojou hlavou" lebo som kucerava a za druhe si necham robit s vlasmi absolutne cokolvek, vobec ma netankuju.
Studenti nemaju takmer vobec moznost cvicit sa s kuceravymi vlasmi,lebo vsetky cvicne dolls hlavy su s rovnymi vlasmi a tak su velmi vdacni. A ja tiez, ze mam ostrihanie zadarmo a na dobru vec
😀 . Dala som to do albumu

mallorry
24. jan 2009

ahojky🙂
briketa ale to nemas ten asymetricky bob nebo co ne? 😅
ty jo to me nenapadlo ,jit na nejakou soutez jako model...ted sem prave zhodila "deku" a byla jsem nastvana, bo nejsem spokojena...ale nevim, zda u nas nejake souteze jsou, to bych musela do prahy a to se mi nechce...navic, aby se na me nevyradili 😲 😅 😅 😀

briketa
24. jan 2009

Mallorry, nie , ved som pisala, ze mam okruhly postupny bob. Asymetriu na mojej hlave nema zmysel robit, lebo ked mi este daju do vlasov produkt (na fotke nemam, to je ako som sa rano zobudila 😀 ) mam uplne spiralove kucery a hocijaka perfektna asymetria by ukazala len ako nevydarene blaznenie sa na mojej hlave ;)
Inak mozem povedat, ze pocas siestich rokov co si nechavam experimentovat s vlasmi mi ich zorali len raz, aj to, lebo skusali uces na vyslovene rovne vlasy. Bol to taky pokus...ale dorastli :D
Bola to kolekcia Ricochet jar-leto 07, od Tony and Guy. Toto je original s rovnymi vlasmi. Strih je to inak paradny, ale nie na moju hlavu. http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/32230...
Musis to brat tak, ze vlasy su len vlasy a vzdy dorastu...

briketa
24. jan 2009

A nechodim na sutaze, ale na demoprednasky, to znamena, ze na mne ucia mladych studentov. To mas lepsie, lebo Ta vzdy striha profik s dvadsatrocnou praxou ;)

certica
24. jan 2009

no, som sa aj chcela spytat, ci ti zehlili vlasy alebo ako, lebo som si nevedela predstavit, ako ten uces vynikne na kucerach. ale mas to teraz lepsie 😉 😎 a hlavne huste vlasy, nie jak ja 😅

roasha
24. jan 2009

certi,ako ze ti ide kon? 😕