Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

pacna
15. jún 2008

teda ten po tom 😅 😀

zuzitka
15. jún 2008

pacna... aj taku farbu chces? 🙂

pacna
15. jún 2008

farbu asi nie ja hladam tmavo ryšavu 🙂 pači a ti to

zuzitka
15. jún 2008

pytas sa ma, ci sa mi to paci? 😀 ano, je to zaujimave, len ta farba..... 😅

pacna
19. jún 2008

co mate noveho? 🙂

zuzitka
19. jún 2008

pacna.... co sa tyka vlasov, ja nemam nove nic 🙂 stale cierne vlasy, stale ten isty uces .... akurat mozno o nieco dlhsie 😵

zuzitka
1. júl 2008

sofia1 • 1d, 32tt • Dnes o 22:58

aké farby vlasov teraz letia?poradte mi aku si mám dat,inak moje su také tmavohnedé a oči mám zelenomodré a pokožka snedá.moc dakujem

zuzitka
1. júl 2008

neviem ake ucesy letia, ale ja mam modre oci a snedu pokozku .... a cierne vlasy
osobne sa mi zda, ze mi seknu najviac cierne vlasy 😅 a to som mala cervene, aj bordo, aj hnede, aj blond...... 😝 😝

pacna
2. júl 2008

tak ja som čerstvo ostrihana mam to dopostupna pod uši,niečo uplne ine ako som chcela ale moje rozhodnutie.farbu mam tu istu lebo som sa farbila v maji tak chcem nechat vlasy oddychnuť. 🙂

zuzitka
17. júl 2008

pacna.... a kde mozem vidiet tvoj novy uces..... aby som ti pochvalila 😀

pacna
17. júl 2008

asi nikde jedine na mne 😀 moc sa tym nechvalim čakam kym zas podrastu aby sa stym dalo čosi robiť. chcem si aj zafarbit vlasy asi na bordo. 😀

zuzitka
17. júl 2008

nie si spokojna s tymto ucesom?

pacna
17. júl 2008

nie som ofina mi odstava a blbo sa kruti ☹

lenka007
17. júl 2008

Ahojte ja som skusila tuto stranku a je naozaj super platila som 96 sk cez mobil a mala som na mesiac zdarma ucesy prihodis iba foto a frčíš.odporúčamhttp://virtualne.ucesy-online.sk/registracia

maminkatn
18. júl 2008

ahojky ja som dneska zabludila na tuto temu ja som mala tmave vlasy skoro cierne alebo hnedo cierne ale dala som si ix farbit na boroňdo abo vinovu granatovu potom do toho melire trvalu nikdy v zivote a ako som bola v zmenarni mam dlhsie malir.spinavy blond s ofinkou na pravu stranu nikdy som ofinu nenosila akurat v 15 a to je uz riadne dlho a teraz som si dala n7 na tie vyrast.korienky xcem ist este do blond takej zlato hnedej ale takej bledsej a ta cervena farba ide fakt zle dole z vlasov aj v zmenarni mi tak povedali a 2 krat mi praji vlasy aby mi vobec bola vidiet ta nova farba kliknite si na arxiv zmenarne stv1 bola som tam 11 novemba a dajte vediet jak som sa vam pacila 😀 😀

monkula
18. júl 2008

no maminka, idem sa hneĎ aj pozreiť na Teba, alebo radšej Vás? 😅 😅 😅

monkula
18. júl 2008

jeeeej, vy ste Dannynkina maminka 😀 😀 😀

monkula
18. júl 2008

ja som Vás tam nenašla... je tam nejaká mladá baba a nejaká Eva z Bratislavy,

magda22
19. júl 2008

ahojte, nahodou mi nevie niekto poradit nejake stylove kadernictvo v bratislave, okrem toni&guy?
dakujem

lyongirl
22. júl 2008
pacna
22. júl 2008

mne sa najviac to tretie aj farba je super 🙂
ale aj tie dva predtym su pekne. 🙂

certica
22. júl 2008

v tej trojke... ta farba, resp. odtiene meliru su uplne super, ale musi to ist k pleti. mne sa napr. prave taketo oranz, mahagon... prave nehodia. ja musim mat studene odtiene

ivica2705
22. júl 2008

lyongirl- ja si tiez myslim ze ten treti je lepsi a na leto taky zivsii, a ak mas este blonda ako na fotke tak uz staci len cervene a orazndzove pramienky 😀

ale perfektne stranky su tu.... 🙂
ja si teraz vyberam farbu na vlasy a neviem co si mam dat, mala som melir blond, ale som v zahranici, a teraz budem rodit, nemam cas ist ku kaderncke, tak sa rozhodujem aku farbu si dat aby som farbenie zvladla aj sama 😅

poradite mi???

lyongirl
22. júl 2008

tak kaderníčke idem na 16tu, ale dohodli sme sa, že to bude na vrchu také kratšie a spodok mi nechá dlhý a som ešte blond, tak nejaké hnedé a možno oranžové pramienky do toho, nech sa to oživý, ale nie melír po celej hlave. No tá oranžová je pekná, ale rýchlo sa vyzmýva, tak to nechcem, nosila som oranžové vlasy.

pacna
22. júl 2008

lyongirl daj vediet ako si dopadla či sa ti to pači.
ja som si kupila cervenohnedy sampon chcela som farbu no akosi ma deti zblbli v obchode. 🙂

lyongirl
22. júl 2008

tak som veľmi spokojná, mám to super, konečne moderný a trošku extravagantný/nie moc/ účes. Mužíkovi sa páčilo, povedal óóó, keď ma zbadal 😀 . Zostalo to blond, len mám v ofine a v zadu na ľavej strane trošku hnedých melírových prúžkov, je to veľmi podobné tomu tretiemu účesu, no možno hodím fotky, keď bude čas 😉 Chcela som aj oranžový melír, ale kaderníčka ma odhovorila, neviem prečo, nechávala som to na ňu, predsa len je odborníčka a strihá kamošku, čo má vždy účes jak modelka, tak ona vie, čo robí....

ivica2705
22. júl 2008

tak to gratulujem , najdolezitejsie je ze si ty spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzitka
25. aug 2008

lyongirl ... ukazes sa nam aspon na fotke??

ja mam tiez uces, ze hore mam kratke asi 6 cm a vzadu 27 cm. mam stale ciernu hrivu ale pred 2 tyzdnami som si dala na korienky cervenu..... 😀

pacna
26. aug 2008

ahoj zuzitka neni nic nove 😀 cakam kedy vlasy podrastu a potom sa pojdem dat ostrihat len do 9.9 to nestihnem to mame vyrocie a ja mam 30rokov. 😀

lulik
26. aug 2008

ahojky, potrebuji poradit, myslite, ze by se tento uces hodil k vlnitym vlasum (nemam je nejak extremne vlnite...ale vlni se, hlavne zadni spodni cast). 😉 Nezkousel to nekdo na vlnite vlasy?
http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle...