Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

marse
10. mar 2009

zajtra sa idem objednat ku kadernicke a chem radikalne zmenit arbu vlasov, stale som bud cierna alebo tmavo hneda, uz takmer viac ako 5 rokov, uz ma to nebavi, raz som bola aj cervena, ale to mi vydrzalo len tyzden. uvidime co to bude, urcite hodim foto. 🙂

strihat urcite nechcem, len ta farba mi stale vrta v hlave, a kedze ja stale musim daco robit s tymi mojimi skutami, tak idem trocha experimentovat 😀

certica
10. mar 2009

inak marse, ja myslim, ze tebe by isla aj taka total, ze platinova blond

marse
10. mar 2009

certica 😉 nepokusaj 😀 ja som schopna aj toho 🙂

ale to by mi musela dat asi na celu hlavu odfarbovac, nie? to zrejme vlasom dost uskodi, nie?

mate s tym niektora skusenost??

certica
10. mar 2009

no tak to by chcelo trosku dost cas a na viackrat, postupne odfarbovat, inac by sa mohlo stat, ze budes na
koleno.
😀
ja som uz mala vsetky farby, ale blond by sa mi fakt nehodilo.
a cierna je svina, lebo tej sa velmi tazko zbavuje

zuzitka
10. mar 2009

marse ... a rysulka nechces byt? 🙂

marse
10. mar 2009

zuzi rozmyslala som aj nad tym no uvidim co s kader. vymyslime 😉

zuzitka
10. mar 2009

a potom z rysky na blond 😀

zuzka1.
10. mar 2009

kocky ako by som sa mohla dat ostrihat, ked to uz nechcem tak ako to mam, kuk v albume
http://pokec.azet.sk/blaznica69?i9=c491c6e68c80...
musim si to nechat trosku dorast, aby sa s tym dalo nieco ine robit, ze???

norik1
10. mar 2009

Zuzi trohu si nechaj podrast vlasy a ten posledny si nechaj spravit 😀 😀

ivulik007
10. mar 2009

Čaute, prosím vás poraďte - mám dlhé vlasy, prirodzene vlnité, ale strašne, strašne suché a zničené. Už som aj rozmýšlala nad tým, že sa dám ostrihať, ale na druhej strane by mi to bolo ľúto, nakoľko som na dlhé vlasy dosť dlho čakala 😒 Používam šampón na suché a zničené vlasy, už som vyskúšala aj kúru, ale akosi nič nepomáha. Neviete o niečom, čo fakt zaručene zaberá?

zuzka1.
11. mar 2009

ivulik prave preto, osm s adlaa ostrihat aj ja. Vlasy uz zdrave, ale kratke!!!
ved dorastu

pacna
11. mar 2009

baby a co hovorite na trvali svagrina si chce dat uz sa to asi nenosi 😅

zuzka1.
11. mar 2009

trvalu???jedine ak ma svagrina 70rokov! 😀 😀 😀

pacna
11. mar 2009

no a to ma 37 rokov a 16 si farbi na blond na konci to ma jak chemlon ale neda si to vyhovorit si mysli ze jej zavidim 🙄

roasha
11. mar 2009

pacna,pozdrav svagrinu 😉 😀

pacna
11. mar 2009

je normalna??asi tazko 🙂

roasha
11. mar 2009

pacna tazko povedat,su aj take zenske,ze sa 30rokov nevedia"preorientovat"na cosi nove,ja tomu hovorim"haraburdosky",-nedovolia novu farbu,stih... 😅
zalezi aj od farby aku pouziju,ja mam aj prirodzenu farbu blond,ale aj tak si "svihnem"fabru,-ja to o lesku vlasov,nie aby som z nich spravila chemlon. 😅 😀

zuzka1.
11. mar 2009

pacna urcite nie!!!
kriste, chemlon a na to trvala??????katastrofa!

pacna
11. mar 2009
pacna
11. mar 2009
zuzka1.
11. mar 2009

mne sa paci to prve, to blondave, veeeeelmi pekne!

roasha
11. mar 2009

pacna,dobre to je. 😉

ivulik007
11. mar 2009

Zuzka1 - hej, ako som písala, na to ostrihanie som už myslela, ale beriem to ako už ten najnevyhnutnejší variant, pretože je mi to na druhej strane ľúto. Dosť sa mi zhoršila kvalita vlasov teraz cez zimu /čo je logické - studený a teplý vzduch/, ale stále dúfam, že mi na to niečo zaberie... 😒

marse
20. apr 2009

v stredu som sa objednala ku kadernicke a chcem tento uces
http://www.hairstyle.estranky.cz/clanky/ucesy-p...

az nato ze ja mam vlasy cierne ale to nevadi. 🙂 konecne nieco na leto co je kratke ale zaroven sik 😵 a lahke na udrzbu, staci mat fukaciu kulmu 😉

potom hodim fotecku ako to dopadlo 😉 😉

marse
20. apr 2009

a z toho linku je to ten prvy uces 🙂

pacna
20. apr 2009

marse vypada to super ja mam teraz take daco ale dlhsie ale tento sa mi paci viac 😀 😀 😀

marse
20. apr 2009

pacna ja mam vlasy teraz asi po ramena, a uz ma to stve ja nedokazem mat dlhe vlasy prilis dlho, vadi mi to, a som lenava si to upravovat 😀 a stale ich mat len v cope to sa mi moc nelubi.... cize toto je pre mna super volba 😉

zuzidr
11. máj 2009

baby viete mi sem hodiť nejaký link,pre vlasy polodlhé asi po plecia a vrch je zostrihaný trošku na ježka a ofinka zošmikaná do boku?????ja som také už mala,teraz som zmenila trošku farbu na tmavšiu z nádychom do červena,ale asi zmením aj účes...len neviem nikde niečo podobné náisť 😅 😀

mohlo by byť niečo podobné ako na tejtžo strane hodila link pacna,ale ten vrch o dosť kratší...dakujééém 😅 😀 😀 😀 😀