Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

denisocka
26. máj 2008

baby,ja som si dala robiť učes cez www.happyhair.sk stoji to nejakych 50sk a 30učesov, som aj tak nakoniec ostrihana.vid male foto v mojom niku,to je cez ich softwer robene 🙂

certica
26. máj 2008

zuzitka, presne toto som chcela ja

pacna
26. máj 2008

su super učesy ale akosi maloktora kadernička dokaže podla toho ostrihať.

zuzitka
26. máj 2008

certica ... ked sa mi narodil samko, mala som uplne kratke. no a postupne som si nechavala rast zadne vlasy .... no az teraz mam ten uces taky aky som ho chela mat 😀 /skoro po 2 rokoch 😝 /
inak nechodim kadernicke, od malicka ma striha sestra mojej tety 😀
a obcas si to ostrihnem sama a vtedy som uplne najspokojnejsia - i ked mam kazdy vlas inej dlzky ale prave preto sa mi to paci 😵

zuzitka
26. máj 2008

... a tieto su pre mna uuuplne najlepsie 😀 😀

http://www.svetucesu.com/Photogallery/Photogall...

denisocka
26. máj 2008

no tak to ale nie je tvoj štýl,či hej ? ja mám teraz pankáča a purpurove pruhy v dlhej ofine 😀

zuzitka
26. máj 2008

no moj styl .... ked som bola "mladsia" nosila som aj dvojfarebne vlasy 😀 a rozne strihy ale teraz mam uz dlho rovnaku farbu aj strih, teda vzadu si nechavam dlhsie a dlhsie, len vrch si striham 🙂
len premyslam ako sa tej ciernej zbavim, ze si asi korienky budem farbit na cerveno.... 😝

denisocka
26. máj 2008

no kamoška ta´k robila,že davala na odrast červenu,velmi zaujímavo to vyzeralo.ja mám tiež teraz tiež 1x čiernu a 1,5 cm odrast a už dumem čo s nou. (ináč sorry za riadky vyššie denisocka • 1d • Dnes o 10:39

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušno tak to ale nie je tvoj štýl,či hej ? ja mám teraz pankáča a purpurove pruhy v dlhej ofine ) ja som si ťa zmýlila so zuzitkou z babetka.sk,preto som ti písala že to neni tvoj štýl 😀

zuzitka
26. máj 2008

denisocka ... v pohode 😀 inak uz sa ma jedna kocka pytala ci chodim aj na babetko.sk, ze tam je tiez zuzitka 🙂

s tou farbou... uz mam kupenu zase ciernu 😎 takze cervena pocka asi tak mesiac 😵

zuzitka
26. máj 2008

kamoska si dala tiez urobit na svetucesu.com tie ucesy, ze dala tam svoju fotku a vybrala sa si tam asi 20 ucesov, ze ktory sa jej najviac hodi. ale tusim platila za to 200sk 😕

denisocka
26. máj 2008

no vidíš, a na tej happyhair len 50sk 😀

pacna
27. máj 2008

hani super stranka 😀 len si vybrat 😖 😀 😀 😀

loren
27. máj 2008

dievcata poradte ako sa zbavim cervenej dala som si uz dva melire a musela som sa dat ostrihat lebo mi spalilo vlasy totalne 😉

vavka33
27. máj 2008

JA som uz ostrihana 🙂

pacna
27. máj 2008

loren ja ked som bola u kadernicky tak povedala ža červena ide zle z vlasov a nikdy viac červenu. ja mam rada bordo a take odtiene 😀

vavka super 😉

loren
27. máj 2008

no ved ja tapa som sa dala zlakat a teraz pykam 🙂

pacna
27. máj 2008

baby čo poviete chcela by som trvalu ale nie moc kučerave ale tak jemne. mate niekto take čosi, ako sa treba o vlasy starať, a hlavne o kolko sa vlasy skratia, 🙂

zuzitka
27. máj 2008

ja som nabehla ku kadernicke len raz v zivote, ze idem si dat trvalu - ale len velke vlny - presvedcila ma ze to je onicom ta studena trvala, tak mi dala normalny... no vyzerala som jak pudliiik 😕

a preco ide cervena farba zle z vlasov? cervenu som mala a ved ta sa da lahsie prefarbit ako cierna..... ja neviem ako dat dole ciernu. ale davam si len palette trvacny sampon a nicim sa neda prekryt 😠

pacna
27. máj 2008

no ved prave nerada by som vyzerala ako pudlik 😒

neviem prečo ta červena tak drži ale ta mi vždy vydrži najdlhšie na vlasoch 😅

sestri
27. máj 2008

ahojte...ja som mala čierne vlasy,nie šampón,ale farbu...zosvetlovačmi som ju postupne dala dole.bola som síce viecfarebná,ale vyzeralo to zaujímavo.čiernu už nikdy.

zuzitka
28. máj 2008

nech sa lubi, tu je moja cerstva fotka 😀 .... asi teda zacnem davat cervenu na vyrastene vlasy a potom uvidim....

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mamartinka
28. máj 2008

super.uz som ti pisala ip.paci sa mi to

zuzitka
11. jún 2008

no co, ziadne nove ucesy? 😎

pacna
12. jún 2008

akurat tuho rozmyšlam že sa dam ostrihat ale kde a ako som nevymyslela ☹ 😠

malaskoricka
12. jún 2008

ja absolutne neviem co so svojimi vlasmi.....som kuceravka ale kazdu kuceru mam inu 😖 cize mi nic neostava len zehlit zehlit zehlit....len uz lutujem svoje vlasy a novy strih neviem vymysliet

zuzitka
12. jún 2008

niekde tu bol link na rozne ucesy... pozri, mozno nieco zaujimave najdes 🙂

malaskoricka
12. jún 2008

no lenu mna je to o to tazsie ze potrebujem nieco ozaj vhodne na rychlu upravu....a stale ked si najdem nieco co je rychlo upravitelne a dam sa ostrihat tak vyzeram priserne......

susanh
12. jún 2008

Davidko, dlhsie som sem nenakukla prepac. Na tej stranke je presny postup vysvetleny, tusim sa najprv musis zaregistrovat, a potom treba poslat na uvedene cislo, ktore tam bude, sms-ku, za ktoru ti strhnu 48 Sk a uz to bude.

pacna
15. jún 2008

no mne by sa pačilo niečo take ale nemam rovne vlasy a každy den zehlit to nie
www.ucesy.com/displayimage.php?album=2&pos=18