Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

melory
9. okt 2008

nie...ved pisem, ze na kratko...nie ako ty...ale na kratko...ja mam vzadu asi len 15cm...a zvyraznila som kotlety....a este som dala ofinu na druhu stranu a bez cesticky...hore strapate a ofinka len tak akoze na bok...no uvidim co na to znamy

melory
9. okt 2008

nic si z toho nerob....ak si to presvihla, vlasy su najlepsie dva tyzdne po ostrihani...sa tak utrasu, vyrastu....vtedy som si vsimla, ze su najsuper

melory
9. okt 2008

a tomu "dohola" je to velmi prakticke, napadne ....ale treba sa viac malovat.
priatelka mi na to povedala, ze este nevidela, aby zena ostrihana do hola vyzerala tak zensky 🙂

zuzitka
9. okt 2008

sak daj foto 😀 nemas niekde mimo konika fotoalbum? daj link 😉 ty si nejaky ukaz 😀

pacna
10. okt 2008

mne sa paci dr.cajthamlova čo robi na prime Ste to čo jete ma pekne vlasy urobene 🙂

zuzitka
16. okt 2008

helou ..... vlasy mi uz dorastaju 😀 uz si na mna vsetci zvykli ze mam na hlave vrabcie hniezdo 😅
a to som bola na maminej 50ke.... /70 hosti/.... a furt chceli odomna pozicat parochnu...... neviem na co narazali... 😅 😅 😅

marse
22. okt 2008

http://galeria.zoznam.sk/pix.fcgi?oid=165137&ci...

dost sa mi teraz paci tento uces, bechamovu nemusim ale toto dost ujde 😉

certica
22. okt 2008

mne sa tiez poslednu dobu lubia taketo uplne kratke ucesy, ale to nie kazdemu ide. treba na to ksicht 😀 alebo aspon vyrazne oci a slusnu plet. inac halle berry nosievala aj takyto podobny nakratko uces a na nej to vyzeralo este lepsie

nikka.vo
22. okt 2008

pacna: na narovnání bez žehlení 😉 http://www.consumer.philips.com/consumer/cs/cz/...

a nebo tenhle dvojitý hřeben, ten mám a taky vlasy při fénování super usměrní 😉 http://www.dukoexim.cz/strana24.htm číslo 2081 😉

marse
23. okt 2008

zajtra idem ku kadernicke a ja stale neviem co si mam dat urobit 😅 ja vobec nemam predstavu co chcem, ci to ostrihat, alebo zmena farby, alebo ci si dat jemnu trvalu na take vacsie natacky aby som nebola ako baran ale zaroven to mala kucerave a nemusela to extra upravovat 😒 neviem neviem 😕

nikka.vo
23. okt 2008

Marse, černá ti sekne moc 😵 Co si nechat zatím jen šmiknout ofinu, třeba rovně, nad oči a po stranách delší , můžeš to házet na stranu a jen to prostříhat. 🙂
A jestli ti do toho můžu kecat, trvalou si nedávej, zatím jakákoliv kamarádka co si jí nechala dát, ať jemnou, nebo silnější, tak pak litovala. Já sama mám kudrnaté vlasy a rovnám je a abych ty vlnité někak vytvarovala mi trvá mnohem dýl, než co mám teď účes, který si musim vyfoukat vzadu přes kulatý kartáč a strany žehlit. Trávim v koupelně kratší dobu a to by člověk neřekl. U rovných vstaneš, učešeš, nebo přefénuješ a jdeš, u kudrnatých 🙄 to je každý den piplání. 😒 Navíc dneska letí buď vyžehlený a nebo měkký vlny, který ti udělaj beztak jen velký natáčky 😒 a s tím práce zase taková není. Teda asi záleží taky na vlasech, já jich nemám moc a mám je jemný, takže jsem si vždycky musela ,,nahonit, objem 😒 Je pravda, že ty vypadáš, že máš vlasu hodně, tak by si neměla tolik práce 😵

aponchie
23. okt 2008

ja jdu do Klieru zitra mam tam neomezenou karticku na sluzby a nevim co si mam dat 😝 osobne nechci strihat delku ani sestrih podelne to se mi nelibi ,ale uvazuju nad nejakym melirem ale jakym nevim nevim 😲

pacna
24. okt 2008

baby skušajte a dajte vediet resp. dajte fotku. ja ešte čakam kedy dorastie ofina,teraz v novom čase pre ženy bol jeden pekny učes 🙂

pacna
24. okt 2008

http://www.vlasy-in.cz/
aj tu su pekne strihy len sa nedaju zvacšit fotky 🙂

butterfly333
24. okt 2008

Ajojte kocky ja by som chcela zmenu ucesu mam kucerave blond vlasy asi po lopatky no chcela by som ich od spodu hnede aj na spodok ofiny hnedeJa mam svoju povodnu farbu gastanovu.Neviem ci sa mi to hadi alebo aky uces a farba. 🙂 🙂

veja79
24. okt 2008

Ahojte ak by sa niekto našiel čo by mal chuť a čas poradiť aj mne - potrebujem ZMENU - momentálne vyzerám strašne - u kaderníčky som nebola aspoň 4 mes. Mám však veľmi riedke vlasy na temene a celkovo hore. Po bokoch a vzadu to celkom ujde. Farba- tmavo hnedá. Čo by ste mi odporučili - teda okrem dohola 😀 Môže to byť aj extravagantné a nemusí byť ľahká úprava- aj tak sa musím denne fénovať aby to aspoň vyzeralo, že mám viac ako dva vlasy. Vďaka dobrej dušičke.

veja79
24. okt 2008

Jaj a zabudla som - momentálne sú všetky vlasy dlhé tak 10 cm. 😉

pacna
24. okt 2008

ja neviem ale kadernička tu asi neni alebo ano? 🙂

veja ja mam zas uplny opak ja mam vlasov až až a su všade len nie tam kde chcem ja 😀 😀

zuzitka
29. okt 2008

veja ... uz si nieco vymyslela? 😉

ja mam pocit, ze mi prestali rast vlasy..... furt mam to iste na hlave 😖 😖

monkula
29. okt 2008

a ja dnes idem ku kaderníčke, na farbenie... 😎

veronikahel
29. okt 2008

ahojte! ma niektorá z vás vlasy vlnité aj ked ich vyžehlite 😀 a krepovate, hlavne, ked je sychrave počasie... chcela by som vedieť aký je dobrý účes pre takéto vlasy...

veja79
29. okt 2008

Zuzitka nevymyslela a to idem dnes ku kadarnicke 😅 Zasa to bude že to je jedno 😀 Uvidíme 😉

nikka.vo
29. okt 2008

veronikahel, jakou máš žehličku a používáš přípravek na žehlení? Pokud máš vlasy vlnité, tak sychravé počasí je největší nepřítel a jedině kapuce to jistí 😖 Vím o čem mluvim.Mám vlasy kudrnaté, rovnám je (viz album III) a schovávám se pod kapuci když mrholí. No jsem zvědavá na zimu a sníh 😅 Holt sebou budu nosit pro jistotu sponku, abych si sepla ofinu na straně, kdyby mi navlhla 😖

Veja, tak jak si dopadla? 🙂

veronikahel
30. okt 2008

nikka, žehličku nemám, raz mi kamarátka vyžehlila vlasy, ale do pol hodiny som bola vlnita 🙂 a ja si ani nechcem každý deň žehliť vlasy :(

monkula
30. okt 2008

veronika, asi najlepší strih na takéto vlasy je postupne zostrihať, aby do seba vlny pekne zapadali.... 😉
a ja som zase tmavááá 😎 😎 😎

zuzitka
30. okt 2008

monkul ... vidime na fotke 😵 😵 😵
to mas tmavohnedu??

monkula
30. okt 2008

zuzi, povedaal som svojej kaderníčke, že nech mi dá tmavú a ona namiešala takúto...
Ale keď mi na to zasvieti slnko ,tak to dostaen taký zvláštny odtieň, tak do medeno-červena, neviem tú farbu ani popísať..
AJ som s touto kaderníčkou veľmi spokojná, vždy am dobre ostrihá, ofarbí ,aj melír mi robila....

maminkatn
30. okt 2008

ahojky....babulky,,, 🙂
prisla som vas kuk..na tuto stranku..po dlhsom case..... 😉
ja mam uz dlhsie vlasy,,,,,aj ofinku,,,,pada mi do tvare este celkom mi nejde za uxo...uz len kustik....
a mam take skor blond....a aj tmavsie blond,,,sa mi paci tato blond farba,,,xybou je vsak to..ze mi ryxlo rastu vlasy a musim ix dofarbovat,,,,kazdy mesiac,,,korienky,,bo mi vyrastaju moje tmave vlasy,,,,skoro az hnedo ,,cierne,,,,ale som si na tuto farbu zvykla odvtedy ako som bola v zmenarni..len som isla viac do blond....a vzadu mam vlasy,,,,dlhsie,,,,robim si cop...taky mensi...ale je... 😉
xcem nieco s nimi urobit,,,ale nie tmavu farbu...ani hnedu,,,,asi nejaky melir,,,,jesenny.... 😉
co by ste mi poradili....hm.....neviem cvo s nimi,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀

roasha
30. okt 2008

maminkatn,pokial si bola spokojna ako ta urobili v zmenarni,najst sikovnu kadernicku nech to skrati,a farbenie zvladnes aj doma,tvoj odtien mi pripomina wellaton odtien 80/blond/,pripadne mozes pridat trosku orieskovej. 🙂

zuzitka
31. okt 2008