Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

kiva23
11. máj 2009

Caute. Nieco na brckave a huste vlasy neviete? Nejaka zmena by sa mi uz aj sikla..

zuzidr
11. máj 2009

ja som sa nechala inšpirovať zuzitkou čo dala na strane 2. svoju fotku o 10.25,a poslala som to svojej kaderníčke a veeelmi sa jej to páčilo tak vo štvrtok idem na to....síce tie zadné vlasy ešte nemám také dlhé ako zuzitka ale ved dorastú 😀 😀 😀

zuzi dík 😀

zuzidr
11. máj 2009

sorry nie 10.25 ale 23...... 😅

roasha
11. máj 2009

zuzi,ten je No1 🙂

klirkad
2. jún 2009

🙂 ahoj. Mam taku prosbu. Potrebujem surne poradit- ako by ste urobili na PRVY krat z tmavo bordovych vlasov melir ktory bude popolavo blondavy??????? Zatial dakujem.

klirkad
2. jún 2009

🙂 🙂 halllooo to tu uz nikto fakt nechodiiii???????

zabka78
28. aug 2009

Hello, na tejto stranke si mozete vyskusat rozne ucesy, staci vlozit foto... 🙂
http://ucesy-sk.happyhair.sk/home/uces-in/

mirka414
autor
8. sep 2009

dievcata ako sa da spravit dvojfarebny uces?jedna kocka ma dolu cierne vlasy a hore blond a vyzera to super.ja by som asi skusila cervenu a ciernu.

zuzitka
8. sep 2009

ja som tak mala, čierne som nechávala odrásť a korienky som postupne farbila na červeno 🙂

monkula
18. sep 2009

mirka, ti, čo píšeš u nás baby nosili asi tri roky dozadu... mala to atka si každá tretia...ale je to pekné....

roasha
19. sep 2009

monkula,aj viac dozadu sa to tu nosilo...7 a viac rokov... 😅 😀

monkula
19. sep 2009

no, ja to nesledujem.... ja nie som blond 😀 😀

teodorka
19. sep 2009

aj mam dole tmave a hore blond ale to len preto lebo tam dole mi na blond este nechytilo

miroslava89
19. sep 2009

ja chcem zmenit farbu z ciernej nasvoju prirodzenu blond😀..ale bez toho aby som si uplne znicila vlasy alebo vyzerala ako blazon to asi nepojde 😝

teodorka
19. sep 2009

ja som isla z cokoladovohnedej pekne pomalicky ,najskor rysava a uz konecne mi vravia blondinka aj ked este nie som spokojna...mne sa strasne paci farba blond taka popolava ako ma dara rolinc

maminkatn
13. feb 2010

vidim,,ze to tu,,uz riadny,,,,,mesiac,,,mrzne,,,aka,,,skoda,,,,,hm,,,,,, ☹ ☹ ☹

wandeirra
13. feb 2010

no veru skoda 🙂

pacna
25. mar 2010

treba sami dat ostrihat a uz raz neviem ako 😒

majusina
4. jún 2011

ahojte baby, poradíte mi niekto? Čítala som zevraj zosvetlit vlasy sa dá aj pomocou odstaveného citronu, ktorého štavu dáte do rozprasovaca a postriekate tým vlasy ale musíte ist na slnko.Slniečko vám potom ztiahne farbu z vlasov o jedej odtien. Skusali ste to niekto?
M.

penelope2066
15. júl 2011

Caute kocky 🙂 Chcem sa dat ostrihat, len neviem nikde najst foto ktoru by som mohla ukazat kadernicke. Velmi sa mi paci jeden uces a uz som ho videla na viacerych zenach. Hore je to take kratke,spodok dlhy,ofinka je taka cik-cakava a da sa nosit troska do cela ale aj do boku a vyzera to super. Vrch je tak trocha nastrapato. Nieste niektora tak ostrihana?Dakujeeeeeeeeeeeeem 😉

klarineni
6. sep 2011

penelope2066 a skúšala si už happyhair.sk. Ja dnes o ňom vypisujem, lebo ma nadchol. Neprestávam si skúšať účesy na ňom. V marci sa vydávam a už som vybrala aj svadobný. Čiže určite odporúčam. A nájdeš tam aj veľa účesov na inšpiráciu. Možno i tento, o ktorom píšeš.

penelope2066
6. sep 2011

@klarineni Uz som sa dala ostrihat.Nieje to uplne rovnake ako som chcela ale dost sa to k tomu priblizuje,takze som celkom spokojna 🙂

6465
3. jan 2015

Zdravim ak potrebujete zmenit seba a uces som tu pre Vas ....