Kde nájsť detské strihy na šaty?

quetka
28. okt 2007

Ahojte baby, nemate nahodou nejake strihy na destske saty ? Alebo aspon poradit kde by som nasla na webe nejake strihy, alebo v akom casopise najdem take strihy. Ja akurat kupujem burdu, ale tam toho vela nieje. Dik

antonia1
28. okt 2007

ahoj a kupila si special-pre deti?

sue
28. okt 2007

Quetka, čo potrebuješ? Ja mám poodkladaných niekoľko strihov na detské nohavice a podobne...

quetka
autor
28. okt 2007

antonia1: mas na mysli burdu special ? Kedy vysla, alebo to vychadza kazdy mesiac? v stankoch som to nevidela...

SUE: bundicky, kabatiky tak velkost 80-92 alebo nejake vetrovky. A nohavicky na traky.

antonia1
29. okt 2007

ahoj special pre deti nevychadza tusim kazdy mesiac,ale burdy najdes na pozicanie aj v kniznici,ja mam tiez nejake nejake 😉

sue
30. okt 2007

Quetka, odkiaľ ste? Nejak by sme sa mohli dohodnúť 😉

michalina
24. júl 2008

chcela by som sa opýtať, či niekto nemá strih na kojací vankúš, rýchlozavinovačku...... niečo z výbavičky, chcela by som si niečo ušiť a neviem ako začať.

valka
24. júl 2008

michalina, ja som si kojo vankus robila bez strihu (a to som zaciatocnik). pouzila som plachtu na postel, taku klasicku a zlozila som ju na 4 casti a potom som urobila taky akoze polkruh. vyzeralo to ako podkova...a je to v poho. skus si nakreslit, urcite zvladnes....

michalina
24. júl 2008

Ďakujem za radu, ale tú zavinovačku ani neviem ako vyzerá. Budem musieť niekde nájsť rozloženú

valka
24. júl 2008

michalina, ved uz mas dost velke babo...naco ti je zavinovacka?
tu som nasla kojovankus - nieco podobne som robila aj ja - teda malo to podobny tvar, velkost ako som pisala vyssie - plnila som ho molitanovou strizou - da sa kupit v galanterke http://www.summitbaby.com/Pillow_Sewing_Pattern... alebo http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/pillow.html
btw. sewing pattern baby alebo nieco podobne daj do googlu, treba vela hladat ☹

michalina
24. júl 2008

Ďakujem za pomoc, ak ťa to tak strašne zaujíma, budem mať aj druhé bábo a mám švagrinu, ktorá je tehotná.

bmmz
11. nov 2009

ahojte baby nahodou strih na detsky fusak... taky aby sa dal nazipsovat dalsie diel pre vacsie babo.. nemate niektora?

quika
11. nov 2009

bmmz, taky strih si vytvoris lahko aj sama, to su len pozosivane obdlzniky. bud si odmeraj kocik a sprav podla toho, alebo popytaj nejaku znamu ktora taky ma, aby ti odmerala.

bmmz
11. nov 2009

chcela som strich na take nieco http://www.eskrina.sk/270-fusak-nepremokavy-cie...

... ktory by som si prisposobila na kocik aj na pasy v nom

monikajan
15. nov 2010

@quetka detska Burda vychadza 2x za rok, tento rok bola v maji. U nas v TN treba striehnut, lebo sa hned minie ☹ . Mne sa ju este nepodarilo kupit.

kaktusik007
16. nov 2010

@monikajan opravim ta, vychadza uz len raz rocne 🙂 a ano, kupit v stanku je des a hroza, ale existuje nieco take ze predplatne - rok 2009 som si ju objednala, a teraz v 2010 sa mi ozvali samotni, ze ak chcem, nech uhradim, ze poslu... a tak mam uz aj rok 2010 😀 - a ze si to ty tak poziciam, ked budes dobra 😝 😝 😝

a pozerala som, ono ju este stale maju skladom, takze si objednaj!!! a budes mat vlastnu 😉 www.press.sk

monikajan
16. nov 2010

@kaktusik007 no dakujem, vsak ja som dobruckaaaaa 😉 . Mne tak povedali v 2 stankoch, ze vychadza 2x rocne, tak som to brala ako spravnu info... 😒 .
Dik!

pampalini
11. jan 2011

Zdravím, máte někdo střih na dětské kalhotky s laclem? Nějaké trošku jednodušší (jsem začátečník) 😀 😀
Ještě mě také zajímá nějaký dětský domeček 😉 Díky.
Jinak pro anglicky mluvící přidávám také střih na kalhotky.....jinak lze použít překladač 😉
http://www.wabisabibaby.com/blog/wp-content/upl...

atka07
14. júl 2012

Ahojte. Nechcem tu robiť reklamu, ale moja kamoška nedávno otvorila internetový obchod www.kidmax.sk , je to niečo ako second hand, ale tie veci sú značkové a čisto nové, kedže deti rastú tak rýchlo, že niektoré veci nestihnú obliecť. Mám odtiaľ nejaké šaty pre mojho malého a možem odporučiť. Sú tam fakt super ceny.

nancy1974
6. máj 2013

@atka07 asi už nefunguje, objednala som pred viac ako 3 týždňami a žiadna odpoveď ☹

alen24
1. jún 2013

Baby nema z vas niektora strih na damske korzetove saty vel.38?´dakujem

miska_d
4. máj 2014
Používateľ miska_d je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miska_d.

skúste napríklad OTTOBRE. Sú tam krásne strihy a výborne sedia 🙂 www.vecicky.sk

daniela5900
19. nov 2017

@sue môžem poprosiť o strihy na detské nohavice?

janula2511
28. júl 2018

Prosim ako treba spraviť strih na detskú čiapku.?vie mi to niekto napísať ako vyrátať a vykresliť?