Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde objednávate spodné prádlo pre moletky?

nikolka1986
27. júl 2016

Ahojte dievčatá, odkiaľ objednávate spodné prádlo? Hlavne keď ste moletka a máte veľké prsia, v bežných obchodoch so spodným prádlom nehrozí, všetko malé alebo babkovské.

nikawero12
27. júl 2016

Skús na stránke astratex.sk, tam mávajú aj väčšie veľkosti spodného prádla.

jeennyv
27. júl 2016

@nikolka1986 skusala si tesco, hm, ca alebo marks and spencer...v tom tescu maju aj pekne kusky a vacsie..ja zavislacim na podprdach mam ich vela a tiez mam vacsie prsia, tak skus tam a specializovane obchody na spodne pradlo , tam je aj najvacia velkost na kostry :D

svetluska82
27. júl 2016

@nikolka1986 ja cez bonprix..Celkom dobra kvalita

dagmaraspi
28. júl 2016

Pozri mark&spencer,ja som si tam pokupila a lepšie mi podprsenky ešte nesedeli,a majú naozaj veľký výber či tvarov,farieb,velkosti

ladyaki
31. júl 2016

Baby , ja mám problém s podprsenkami, lebo košíky niekedy stačia aj Céčka no obvod by sa mi zišiel aspoň 90, kde zohnat take podprsenky? Raz som našla taku v Lindexe, dokonca 95 a inak skúšam skúšam 85 a dufam, že budu sediet, niekedy sadnu, no väčšinou nie :-/ z M&S mam dve tuším 40 obvod, no dajú sa nosiť,ale nie sú zrovna moje najoblubenejšie..máte niektorá rovnaký problém? Lebo nejdem nosit tie látkove bez vyplne, bez kostic ktore maju obvod aj do 105 :-/

milka421
26. nov 2016
Používateľ milka421 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milka421.

http://www.sexyoblecko.sk/kategoria/damska-spod...
Skús tu 🙂) určite si vyberieš 👍

Tu začni písať odpoveď...

Odošli