Kde sa dá objednať puzzle 1000 z vlastnej fotografie?

mhas
28. júl 2009

Ahojte! Neviete mi náhodou poradiť, kde sa dá objednať puzzle s minimálne 1000 dielikmi z vlastnej fotografie???

helenkasabinka
28. júl 2009

mhas a v nejakom foto kde aj vyvolavaju fotky si nemozes skusim objednat? neskusala si? u nas v nr robia take puzzle v foto kde aj fotky robia 😉

anaxamon
28. júl 2009

mhas ja som davala robit taketo puzzle na stranke uzisito.sk a som spokojna, dodrzali lehotu a puzzle su oki, teraz sa stratil jeden dielik tak im budem pisat ze ci ho dodaju ako maju napisane, zadarmo 😉

inkuska
29. júl 2009

ano, na stranke uzisito je ponuka puzzle z foto. Dodrzia termin dodania, ak sa strati dielik su ochotny ho urobit a je to jedina firma na sk, ktora vyraba pekne v krabici puzzle (nie je to made in cina). Este aj krabica je pekne potlacena. Robia rozne velkosti.

roasha
30. júl 2009

puzzle urobia v ktoromkolvek fotolabe. 🙂

ukmima
30. júl 2009

ahojte, mne sa na tej stranke www.uzisito.sk neda vyhladat to puzzle..ako to mam najst???

titkovamiriam
30. júl 2009

michal ma take puzzle z 3 triedy 😀 😀 😀

inkuska
31. júl 2009

Ano, robia vo fotolabe ale tie ich lacne puzzle su potlacane na bielom puzzle. Tie z uzisito, co pre nich robi slov. firma, ma pekne lepene foto na kartone pre puzzle. A maju aj hodnotnejsi obal, staci dat na krabicku maslu a netreba nejako specialne balit a mate darcek pre blizkych hotovy. Ja som bola urcite viac spokojna s tou firmou ako s nejakym fotolabom sice je to drahsie ale aspon je to kvalitnejsie.

inkuska
31. aug 2009

saharej, to je uzisito, ale pod inym nazvom a v inom meste. 🙂

ketrin156
24. apr 2010

Ahojte,chcem sa spýtať ako dlho trvá kým to pošlú (alebo dovezú).
A ešte ako mám na tej stránke uzisito odoslať foto???

jarop
16. nov 2011

to robi www.fotopuzzle.sk, firma uzisito uz puzzle nepredava.

luban
20. nov 2011

Firma Venuspuzzle dodava DHL kurierom do 3 prac. dni, za par dni zacnu znova posielat aj na SK www.venuspuzzle.sk , zatial sa da pekne puzzle z vlastnej foto objednat u www.fotopuzzle.sk, u nich netusim aku dobu dodania maju. Uzisito to nepredavaju preto, lebo to prevzal fotopuzzle 🙂

puzz123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inkuska
6. apr 2013
mami.sk
6. apr 2013

ja mám s firmou venus puzzle perfektnú skúsenosť 😉 puzzle mi dodali v originál krabici s potlačou fotky 😉 objednávala som asi pred dvoma rokmi 😔

luban
28. aug 2013

uz zase som nakupila, idu jesenne vecery, treba daco robit "uzitocne" 🙂 www.venuspuzzle.com/svk

tomas_byty
5. dec 2014
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Baby nejakú inú stránku na tých 1000 dielikov neviete? Zatiaľ som našla iba 120 na http://www.online-fotografie.sk/puzzle-z-fotky.html. Tá vaša už nefunguje 😒