Kde sa dá prebalovať a kojiť v Bratislave?

barbulka
2. feb 2007

ahojte, byvam v Castej, ale casto chodim do Bratislavy (kamaratky, praca a tak.) a zistila som, ze je to dost biedne s takymito miestami 😖

zatial som take miesto nasla v IKEA - aj ked ta zachodova misa tam nemusela byt, to sa clovek potom tak divne citi 😅 a potom v Auparku v predajni Mothercare je vyhradene miesto, ale mohlo by ho byt viac. ja som kojila, dalsia mamicka prebalovala 30 cm odo mna a dalsie dve cakali vonku v rade 😝

neviete mi poradit dalsie ?? dakujem 😵

certica
2. feb 2007

barbulka, nic moc: este hypernova, kikka, polus... a ostatne hypose. mna zas zaraza, ze napriklad na benzinkach taketo nieco najst je umenie

certica
2. feb 2007

mala som na mysli skor prebalovanie 😉

peha
2. feb 2007

ked idete autom, v aute to nejde, ked zaparkujete ? zatial si to neviem predstavit ?? 😕

certica
2. feb 2007

v teplych mesiacoch som aj ja zvykla kojit a prebalovat v aute

nici
2. feb 2007

ahojte,
certica vsetky tie miesta, co sa tu spomenuli, viem, ze sa tam da prebalit, ale v Poluse kde??? tam som hladala nejedenkrat a figu borovu.... 🙂

barbulka
autor
2. feb 2007

v Poluse ani v Avione som nic take nenasla 😖 v Kike som este nehladala ...

v aute sa to da, ale je dobre mat asi tmave skla a je to lepsie asi v lete, v zime tam moze byt dost kosa 😅

certica
2. feb 2007

nici ten polus si ma teraz zaskocila (dlho som tam nebola), neda mi to, asi tam zajtra zbehnem 😀
barbulka v avione urcite hej, jak su zenske wc-ka pri rest.-obcerst.zar.
kika - na poschodi uplne hore, ako je detske odd. za jedalnou, ako sa ide do detskeho kutika

nici
2. feb 2007

potom mi daj vediet certica, ked najdes 😀 lebo mi to tiez potom riesime podobne ako asi aj barbulka v aute na zadnom sedadle.... 😀

zuz11
2. feb 2007

hej v Avione na toaletach pri bufetoch co su damske je urcite prebalovaci pult a v poluse mam pocit ze som tiez videla na zachode ale nie som si uplne ista 🤐

tilly
2. feb 2007

v kike je perfektný prebaľovací a kojaci kútik, je tam hojdacie kreslo, len tie káble sú tam také rušivé a to, že keď je vedľa nejaká detská oslava, tak to musí byť trošku nepríjemné...

aj v palace je tiež dobrý prebaľovací kútik a kojiť sa dá hocikde v reštike...

v každom nákupnom centre je prebaľovací pult, aj v poluse, aj v auparku, aj v avione, aj v palace... najlepší je v palace, nemám rada tie také vysúvacie prebalováky, v palace je taká komoda a je to velikánske, tak v podohe aj pre dvojičky, my sme tam s virginiou prebaľovali naraz harantov

zuz11
3. feb 2007

tak dnes som boal v poluuse a spomenula som si na tuto diskusiu a namatkovo som sla na toaletu na prvom poschodi pri Pantha rei a je tam prebalovacia podlozka pre deti ( len nie je nikde vonku zaznacena)

certica
3. feb 2007

diky zuz 😀 , dnes nam ten polus akosi nevysiel, ale co si pamatam, tak z hyposov akurat v auparku chyba prebalovak na toaletach , nastastie je tam mothercare

emjee
7. feb 2007

dnes som bola v poluse na wecku dolu, pri bocnom vchode, prebalovacia podlozka je na wecku, v prvom momentne ma clovek dojem, ze je to wecko pre postihnutych a tam visi ta podlozka na tej stene

barunka
7. feb 2007

a ja ešte dodám, že v avione je aj na pánskych WC prebalovák 😀 😀 😀
v zime sa to v aute dá tiež, v pohodičke, my sme neraz tak boli, proste som nechala naštartované, auto kúrilo a hotovo.
Pri takýchto veciach treba neraz fantáziu, lebo fakt sa na mamičky s deťmi myslí málo

ena
7. feb 2007

brabulka: no to wecko v ikea je celkom dobre, ked napr potrebujes aj ty ist na wc.. a ides do ikea sama s kocikom.. takze nefrfli a bud rada, lebo inde takle vymozenosti v ba asi nenajdes 🙂)

v shopping palace je zas strasne velke wecko s prebalovakom, niekto ma mozno obyvacku s takymi rozmermi 🙂)

a ked sme v meste, zatial som na prebalovanie nasla len mcdonald na SNP, len treba klucik od prebal. miestnosti pytat.. a potom obcas prbalime aj v tesco na kamennom kde je detsky minikutik, tak na tom detskom stoliku.. inak, v tsco nemaju chybu wecka na medziposchodi.. a donedavna tam bola tabula tusim s invalidnym vozikom a prebalovacim pultom..

no a ten aupark fakt len v mothercare.. neviem, rpeco nie su na weckach pulty.. tusim na prizemi je tam aj "akoze" prebalovacia a kojacia miestnost".. len ju este asi nikto nikdy nevidel otvorenu..

barbulka
autor
9. feb 2007

super kocky, dakujem za infosky 🙂

sue
1. mar 2007

Zatiaľ najlepšie miesto na prebaľovanie som našla v Avione - na poschodí - výťahom sa vyveziete a je to samostatná miestnosť, sú tam dve prebaľovacie podložky, obrovské umývadlo (v prípade totálne prekakaného dieťaťa sa dá v pohode umyť - máme odskúšané 🙄 😀 ) mikrovlnka, gauč na kojenie... proste super (a je to oproti lekárni na poschodí...)

hanka274
1. mar 2007

sue, diky!
vyskusame, chodim tam a vobec som nevedala , ze vobec nieco na poschodi je, dik!

sue
1. mar 2007

Hanka, ani ja...vyliezli sme tam uplnou nahodou, ze pozriet co tam je a je to úplne skvelé 😵

hanka274
1. mar 2007

no my sme tam boli pred par dnami, bola s nami aj kamoska a boli sme v All toys a ked sme vychadzali, tak pri vytahu cakala taka mlada rodinka s kocikom a som este kamoske vravela, ze co tam je, kam idu, ved na poschodi nic neni a garaze tusim Avion nema, tak uz viem....isli asi prebalovat, chi!

lenocka23
7. mar 2007

Ahojte mamicky, my mame nalepsie tiez zvladnuty Avion... V tej starej casti je prebalovacia miestnost v pohode, problem je to, ze tam maju vyvedeny aj reproduktor a hrozne to tam huci, aspon ked som tam ja parkrat bola, maly sa vzdy nalakal...
V novej casti na poschodi je to uplne skvele, ak budete mat cas vsimnite si to male wc za dverami, je za takymi zelenymi posuvnymi dverami.. nasho syna sme presvedcili aby to vyskusal.. a bol nadseny, pricom doma nechce nocnik ci normalnu toaletu ani vidiet.. a inak aj na damskom wc je jedna kabinka s detskym zachodom a aj umyvadlo je nizsie umiestnene.. vyzera to tak, ze si dali zalezat...😉

cuenca
24. apr 2007

ahoj barbulka.neviem,ci ti to pomoze,ale ja ked som kojila,prehodila com cez maleho velku lehucku satku aby sa pokojne napapal aj proti cumilom.niekedy sme boli vonku cely den,takze som to riesila takto.aj v parku,na lavicke aj v centre mesta.... .ked musis tak musis...

hanka274
25. apr 2007

cuenca, to robime asi vacsina, len okrem toho este kde? kde je to take pekne a spojene napriklad s niecim, ihrisko, obchod detsky a tak...
aj my sme pouzivali zo zaciatku plienku....no ale teraz postupom casu som suverennejsia. a je mi jedno kde som, proste nakojim hocikde! ak to nieje inym blbe, ze cumakuju, alebo ze ochkaju, ze kojim. Mne urcite to neni ani trapne ani blbe....takze kaslat na to.

zuz11
29. máj 2008

gagarinka • 1d • Dnes o 07:31
Chystame sa s malym zacat chodit do nakupnych centier, tak sa chcem spytat na vase skusenosti, kde, v ktorych obchodoch alebo nejakych dojciacich kutikoch sa da pohodlne nakojit napr. v Auparku alebo Avione. Dakujem

Ak tu uz taku temu niekto videl, vdaka vopred za link

susik77 • 1d • Dnes o 07:37
ahoj, my zijeme sice v prahe, ale sme chodili od nej. 5.tyzdna s malou do obchod. centier a kojila som napr. v kaviarni- Cofee heaven a pod.Niekde, kde je to rel. zatvorene, prip. nejaky kutik. Mothecare ma napisane, ze maju miestnost na kojenie, prebal. a pod., ale vzdy ked som tam chcela ist to nefungovalo 😒

zuzka99 • 1d • Dnes o 07:44
možeš kojiť v skušobných kabínkách, tam kde ich maju viacej a nestojí pred nimi fronta, tie su v každom obchode, butiku

ada78 • 1d • Dnes o 08:23
gagarinka, v auparku mozes kojit v mothecare, v avione je pekna miestnost na kojenie na poschodi (vytahom pri all toys), dobre je v ikea, nic moc v tescu na zlatych a v kike, ale ako pisu babule - ked nic nenajdes, kludne nakojis v nejakej kaviarni, kabinke, ... 😉

janina77 • 1d • Dnes o 09:42
My tiez obcas zabludime do nakupnych centier do BA, a ozaj milo prekvapena som bola z tej miestnosti v Avione. Ta, co je na poschodi, ako pisala ada78. Je to tam velmi prijemne, sice malicke, mozno max. pre 2 maminky, ale my sme tam boli vzdy sami.

jesssie • 2d • Dnes o 13:20
Casto chodime do Ikea alebo do Avoinu. V ikea sú dve miestnosti kde sa dá pekne nakojiť, zamkneš sa a si sama a hore v reštike majú taký kútik s kreslom. Tam je to v poho 😀
V Avione sa mi tá miestnosť na kojenie zdá už trošku špinavá, teda mne to tam vždy nejak smrdelo asi keď nevyhodili ten plný koš plienok a ten gauč na sedenie majú tiež dosť zničený. To som ju radšej nakojila v aute.

ada78
6. jún 2008

caute.
mam nove infosky.
v avione boli uuuuuuuplne prazdne kose a vymenili gauc. 😀 😀 😀
asi tu niekto kompetentny cital prispevok jessie. 😉

este by mohli castejsie dolievat tekute mydlo. 😎

spathiger
18. jún 2008

Ahojte. Tak ja toto vobec neriesim. Prebalim v kociku, nakojim hocikde, kde sa da sadnut a je troska klud. Take miestecko sa vzdy da najst. Mam ja lietat po meste s od hladu kriciacim babatkom?? Sadnem do cukrarne, alebo na ine tichsie miesto a kojim. Ked nic tiche nenajdem, nezblaznim sa. Uz som kojila aj v Ikei na vystavenej posteli, v Ba v pizzerke, vo vlaku, v buse, atd. Niekto si ma ani nevsimne, ini sa pousmeju a tych, co sa tvaria pohorsene mam v pazi. Mne je moje babatko prednejsie a nebudem sa ani odstriekavat a krmit ho z flasky. Z kojenia na verejnosti mindraky nemam. Akurat sa vyhybam miestam, kde sa predpoklada zvyseny vyskyt ozranov, ci pubertalnych vyrastkov.

certica
18. jún 2008

inac, ked sa spomina kojenie na verejnosti, tak ja som vo velkom maleho kojila vonku a uz som mala 3x prechladnute prsniky, z toho horucky, triasky a pod. , takze bacha. staci niekedy aj trochu chladny vetrik. aj na klimu by som si dala pozor. ja som teda nikdy nebola na taketo veci citliva, asi starnem... 😅 😀

sirinka
19. jún 2008

mne tiez staci kocik a miesto na sedenie...ak mas problem s prechladnutymi prsnikmi 😨 tak pouzivaj speci oblecko na dojcenie, tam ti fakt vykuka len bradavka 😀 a vraj uz existuje aj bunda na zimu 😅

chromozom
26. okt 2008

Ja chodim kojit a prebalovat do Carltonu, je tam klud, vyhradena cistucka toaleta s prebalovacim pultikom, nakojim v hotelovej hale, no proste pohoda, uplne suverenne na drzovku tam vplavam, a hotovo. Zatial ma nikto nevyhodil.

slavica2
3. nov 2008

baby dik 🙂 ani som netusila ze v avione na poschodi sa da nakrmit a prebalit babo 🙂