Kde sa nachádzajú farmy so samozberom?

kisska
8. júl 2009

Ahojte, prave som videla v spravach, ze niekde na Sk existuje farma, kde sa daju nazbierat cucoriedky a ine ovocie. Samozrejme, nebol tam kontakt, neviete nahodou, kde sa take farmy nachadzaju? Ide mi hlavne o tie cucoriedky, ale pre ostatnych bude iste zaujimave aj ine ovocie.
V Matuskove pri Galante predavaju zo sadu vyborne broskyne, ale nemaju samozber. Dakujem

jojka120
1. aug 2014

V obci Socovce- okres Martin - samozber cucoriedok, Samozber je 4€/ kg a naoberané sú 5,5€/ kg. Pričom 1 kg= 1,7 litra - som nasla dnes na fb

bianca
4. jún 2015

obnovujem temu...neviete vychod ?????????

seximamina
16. jún 2015

Viete poradit farmy na samozber v okoli BA? Na jahody sme boli v Rajke, su aj v Dunajskej luznej. No mala by som zaujem aj o ine druhy ovocia ako ceresne, marhule, broskyne. Viete poradit?

vanesska
19. jún 2015

aj mna by zaujimali hlavne maliny a pripadne moruse na tie nevieme nikde natrafit a mame ich straaasne radi 🙂

lucy66
20. jún 2015

Poradte maliny ribezle na zapade

lelyl
22. jún 2015

mna zaujímajú nejaké samozbery v okolí nitry
na jahody sme boli v ziranoch

viliam2
26. jún 2015

@ukmima
Kde prosím Ťa je v tom Hlohovci samozber marhúľ? Našiel som inzerát aj ja, ale telefonicky som sa dozvedel že je to kačic, vraj to pomrzlo...

regina22
28. jún 2015

@lucy66 my vám môžme predať ríbezle za dobrú cenu už len čierne,

viera77
2. júl 2015

samozber marhul v okoli NR? viem o Pribete, ale to je pre nas uz trosku daleko, cestovat sa tam asi velmi neoplati uz len koli navyseniu vyslednej sumy za kg......dakujem 🙂

mitoxy
5. júl 2015

Samozber visni v Bezenye!
Sme na to nahodou natrafili, v dedine pri kostole na hlavnej ceste je cedula so sipkou, staci sa riadit sipkami a clovek sa dostane do pola cca 1-2km za obcou. Autom sa da dostat priamo do sadu a zbiera sa za 1kg=1€. Len je najvyssi cas tam ist, mozno do tyzdna bude uz po.

milota164
12. aug 2015

cucoriedky Horna Streda pri Piestanoch

adrianhaman
22. aug 2018

maliny formou samozberu v Trenčíne pri letisku, 0904226866