Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

veveli
30. jún 2009

Ahojte, hladala som na nete,ale neuspesne, neviete mi prosim poradit kde sa robi pedagogicke minimum a kolko trva? Neviem či na SŠ alebo na VŠ. Velmi pekne Vam dakujem. Veronika

mariabilla
16. júl 2016

@katkaaa74 vyberali sme si medzi anglictinou a nemcinou polka triedy mala AJ a druha polovica NJ a dalo sato zvladnut testy sme mali vzdy pisomne....

eliskakubko
2. sep 2016

Ahojte nastupuje niekto 9.9. Na pedagogicku akademiu na bullovej 2 v blave? Ako mam.vediet do akej triedy patrim? Nevietr nahodou

Dik

maca283
3. sep 2016

@eliskakubko Ja tam idem uz do druhaku Viem ze na dverach som si to ja precitala ked som prisla prvy den A na vratnici ta nasmeruju kde mas ist A hlavne neboj bude tam dost ludi aby si sa opytala ked budem mat cas pozriem ti na stranke skoly ci tam neni rozpis

eliskakubko
3. sep 2016

@maca283 ok diky

maca283
3. sep 2016

@eliskakubko je tam iba rozvrh pre všetky triedy a kde budes zaradena sa dozvies az v piatok

ena
5. sep 2016

@eliskakubko na stranke su uz vypisane aj triedy a zoznamy

smile31
6. sep 2016

ahojte dievčatá, prosím vás mám VŠ Ekonomickú univerzitu v Ba odbor uctovnictvo a auditorstvo (Ing.) a chcela by som velmi ucit ucto a ekonomiku na sš, nejakej obchodnej akadémii a pod... neviete kde by som si vedela spraviť učiteľské minimum? Ďakujem

maca283
6. sep 2016

@ena to je super lebo mi sme sa minuly rok dozvedeli az priamo tam A je dobre ked si aj pozriete co mate V ROZVRHU aby ste si vytlacili uciva co budete v piatok brat

eliskakubko
7. sep 2016

@maca283 aha a tie uciva sa daju vytlacit na stranke ci? Musim to teda popozerat☺

maca283
7. sep 2016

@eliskakubko ano na strane pod nazvom vyucujuce predmety ale nie vzdy tam všetko a niekedy az ucitel posle na vas mail ked si ho ako trieda zalozite

ena
8. sep 2016

@maca283 ty si tam teraz druhacka spz?

maca283
8. sep 2016

@ena ano

sissqua
19. sep 2016

zdravím všetky učiteľky a budúce učiteľky MŠ, chcem sa spýtať seriózne otázku....chcem pracovať ako Učiteľka MŠ, pričom mám vyštudovaný 1.stupeň VŠ v odbore vychovávateľstvo pre ŠKD ale chcela by som sa obrátiť a nájsť si prácu v škôlke...vedel/li by ste mi poradiť kde alebo čo sa dá študovať..doplniť nejaké štúdium na túto pozíciu?? viem, že sa dá predškolská a elementárna študovať, primárne vzdelávanie, učiteľstvo pre MŠ....ale či je aj niečo iné?? Budem rada za všetky Vaše odpovede a pomoc!!! Ďakujem vaša sis.🙂

tinusicka
25. jan 2017

ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, že sa nechystá niekto na Súkromnú pedagogickú a socialnu akadamiu do Košíc? Aké boli príjmacie skusky, kolko sa platí? dakujem za kazdu odpoved 🙂

majusa5
10. feb 2017

Ahojte🙂 chcela by som sa poradit kocky. Mam strednu hotelovu akademiu a vysoku polno univerzitu v Nitre s odborom vidiecky turizmus- regionalny rozvoj. Rozmyslam nad pedag.minimom avsak ak by som mala ucit na strednej bavili by ma predmety CR alebo potom z hotelky ako su vyziva,hygiena atd. Viete mi poradit kde sa da urobit minimum s tymto zameranim a ako to vlastne je na zš ked chcem ucit musim mat minimum a na odbornej skole? Dakujem krasne za kazdu radu😉

jani6969
17. apr 2017

Žienky chcem vas poprosit samozrejme bez kadejakych urazok lebo aj to som uz zazila v jednej teme, ale nikto uceny z neba nespadol tak sa pytam : ked mam Bc mozem studovat dpš alebo az ked budem mat dokoncene Mgr, lebo geografia je neucitelska a kde sa najlepsie studuje dpš- externe myslim bez zbytocnych buzeracii a podobne na ktorej VS alebo univerzite je to ako sa povie s casti benevolentnejsie, lebo ja mam take nestastie furt si vsetko musim oddriet a ked pocuvam inych ako studuju tak mi je to az neuveritelne. Ddakujem.

mariajuraj
15. júl 2017

@melani888 ahoj, neviem, ci tu este chodis. Chcela by som sa opytat, ako to chodi v Cadci na akademii? Ci je to narocne a ci sa da stihat aj popri dietati? Dakujem za odpoved

lucys25
11. sep 2017

@tatolu dobry den. Chcem sa opytat vy ste studovala na technickej univerzite a popri tom ste si robila pedagm minim.? Uz mate za tym mozte mi povedat ci je to tazke?

tatolu
11. sep 2017

@lucys25 podľa mňa sa to dalo 🙂

mmaso
15. sep 2017

Ahoj chcem sa opýtať či niekto z vás nestuduje to pedagogická. Minimum v Levoči ďakujem

karinka
20. okt 2017

Neviete niekto ake tazke je to na pedagogickej v Leviciach? Chcem iat buduci rok na to 2 rocne externe mš a vychovavatelstvo

8154161616
7. nov 2017

@karinka Ahoj,aj ja plánujem tam študovať...vieš už niečo približne?🙂

karinka
8. nov 2017

@8154161616
mam len nastudovane z ich stranky co sa tyka prijimaciek ,ale asi bude nutne pre viac info zavolat
Neviem ani sumu na rok ani z coho sa maturuje,iba ze piatky poobede a soboty doobeda je skola ale nie kaxdy tyzden

8154161616
8. nov 2017

Dúfam ,že iba piatky,lebo už som pozerala plán konzultácie prvej aj druhej triedy,a vždy je tam iba piatok.Ak sa môžem opýtať,ty koľko máš rokov?Ja 36,dúfam, že ja budem tam najstaršia 🙂

karinka
12. nov 2017

@8154161616 buduci rok budem mat 30

augnika
12. nov 2017

Ahojte! Aj ja som nad tým uvažovala, mám 38 rokov. 🙂
Ale kamarátky chodili do Žiaru nad Hronom, že vraj je to v Leviciach ťažšie, aj prijímačky sú naročnejšie.

8154161616
12. nov 2017

@karinka
@augnika V piatok som zavolala riaditeľke,toľko už viem,že aj budúci rok plánujú otvoriť štud.odbor vych.a mš,presné informácie budú zverejnené až niekedy v apríly na webovej strane školy, suma je 100 € na polrok.A vyučovanie je každý piatok.😊

karinka
13. nov 2017

@augnika ak si na externom a platis si to, tak narocne nie je nic, ved sme na slovensku

karinka
13. nov 2017

@8154161616
super, dakujem ti za info, tak tých 200 eur na rok nie je az taka katastrofa

marmir
13. jan 2018

@maca283 chodíš ešte na mk ? keď nepíšeš ...🙂