Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

veveli
30. jún 2009

Ahojte, hladala som na nete,ale neuspesne, neviete mi prosim poradit kde sa robi pedagogicke minimum a kolko trva? Neviem či na SŠ alebo na VŠ. Velmi pekne Vam dakujem. Veronika

domkka
4. júl 2011

Možte mi niekto poradit kde si mozem urobit pedagogicke minimum v okoli KEžmarku alebo Popradu??? Dakujem 🙂

111monika
7. júl 2011

Dobry vecer, vedel by mi niekto ,prosim poradit, kde sa da urobit pedagogicke minimum blizko Pov. Bystrice?
Alebo nejake externe pedagogicke studium?
Dakujem! 🙂 🙂 🙂

pia22
7. júl 2011

@111monika ja som chodila pred 12 rokmi na Institut priemyselnej vychovy v Ziline, ale neviem, ci to este funguje.

dadulaa
7. júl 2011

@111monika ahoj, tu v okolí asi nie je nič, lebo kamoška si ho teraz dorobila, ale dochádzala až do Trenčína. Skús zistiť ešte tú Žilinu, viac ti neporadím... 😉

111monika
12. júl 2011

ahoj, dadulaa, nevies prosim ta , kde presne v Trencine, ja som to tam nenasla,alebo sa to vola inak
a nie pedagogicke minimum?
Dakujem 🙂

segricka
20. júl 2011

@babatko37
Ekonomická univerzita v BA, Národohospodárska fakulta, Katedra pedagogiky

babatko37
21. júl 2011

@segricka Dakujem. Vcera som sa tam skusala dovolat, ale nepodarilo sa mi. Su prazdniny, tak to nikto nebral ani na ustredni... Vyzera to, podla popisu na nete, ze je to v pracovne dni 1-2 dni tyzdenne, par krat za semester, to by som mohla ucit ekonomicke predmety.
Na vychovavatelstvo sa da pedagogicke minimum urbobit na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave. Ale tiez je to v pracovne dni. Ja este hladam nieco cez vikendy, lebo nemam kde nechat deti cez tyzden a chcela by som po rodicovskej ucit.

bamija
7. aug 2011

ahojkajte poprosim vas o radu.mam ukoncene bakalarske na Bansk.bystr.univ.Majster odbornej vychovy a statnice aj s pedagogiky a psychologie co by som si mala dorobit aby som mohla ucit na akejkolvek skole najlepsie na zš pretoze mam to v odbore odevna a tieto skoly uz pomaly zakapavaju tak mam problem si vobec najst pracu......dakujem za blisie info pappap

bamija
8. aug 2011

@111monika ahojkaj no viem na zilinskej univ.je doplnkove pedag.min iba o tom viem 🙂 🙂 🙂

dadulaa
8. aug 2011

@111monika až dnes som našla tvoj príspevok, tak to zistím a dám vedieť 😉

bamija
13. aug 2011

neviem ci vobec niekdo tuto stranku navstevuje pretoze kazdy den sa pozeram a nikto tu vobec nepise nehovorim ze odpoved na moju otazku resp,radu ale vobec .....

sisaha
14. aug 2011

@bamija ak chces ucit na ZS 1.-4. rocnik, tak si musis dorobit magisterske studium Ucitelstvo pre primarne vzdelavanie. Tento odbor sa urcite otvara v BB, aj v BA

bamija
14. aug 2011

@sisaha veeelmi pekne dakujem a to je kolko rocne a externe???sak pozriem na stranke ich veelka vdaka

sisaha
15. aug 2011

@bamija my sme platili oko 550 eur na cely rok..

pattinka
5. sep 2011

@dadis ... ahoj, prepáč, že vyrušujem, ale našla som Váš rozhovor o pedagogickom minime z februára tohto roku a vidím, že máš v tom prehľad, tak prosím o radu, mám ukončené Mgr. štúdium - odbor ošetrovateľstvo a chcela by som ísť pedagogickou cestou ďalej - učiť na zdravotníckej škole, a chcela by som vedieť aké by som mala šance, keby som mala pedag. minimum a neporadíš mi ako je to so štúdiom na Filozof. Fakulte v Prešove? - mám to totiž najbližšie.... veľké ĎAKUJEM za akékoľvek informácie o štúdiu a prípadne aj koľko stojí 😖

romca22222
20. sep 2011

Ahojte chcela by som sa spytat neviete mi niekto prosim vas poradit ked som v bakalarskom rocniku jedneho odboru mozem na magistersky stupen studovat iny odpor...som na pedagogickej fakulte a neviete mi poradit ci mi staci si spravit pedagogicke minimum ak budem mat titul bc aby som mohla ucit deti.....dakujem....

krompachy
29. sep 2011

CHCEM SA OPYTAŤ AK SOM ZDRAVOTNA SESTRA CI JE MOŽNE ABY SOM SI POPRI ZAMESTNANI SPRAVILA PEDAGOGICKE MINIMUM,DIK.

grigia
29. okt 2011

ahojte chcem sa opytat že či pedagogické minimum sa dá robiť aj po strednej škole ...napr. ma vyštudovanu strednu školu s maturitou odbor kozmetička a chcela by som tento odbor učiť na stredných školách.. dakujem za rady

monikab29
29. nov 2011

Ahojte dievčatá , možno mi budete viediet poradit.
Navštevujem jazykovu školu- Goethe inštitut a chcela by som sa opytat,či po štátnici nemeckeho jazyka sa da robit ,aj bez titulu pedagogicke minimum.
Dakujem a prajem krasny dnik. 😉

matja
18. jan 2012

ahojte, je tu niekto, kto by si chcel robiť pedagogické minimum v Žiline od budúceho školského roka?

mata1826
15. máj 2012

@matja ahoj neviem či je to ešte aktuálne s tvojej strany ja som tiež rozmýšľala. Chcela som si ho tiež urobiť a potom robiť v materskej škole akby to bolo možné ale neviem či sa to dá keďže mám len sš. Nevieš prosím poradiť Ďakujem 😵 😵 😵 😵

grettka
15. máj 2012

myslim, ze pre pracu v ms nestaci si urobit len pedagogicke minimum, treba pozriet skolsky zakon, ake su kvalifikacne predpoklady pre pracu v ms.

tanaxx1
6. sep 2012

robim so pedagogicke minimum,chcem sa spytat,ci mi to staci so strednou skolou,aby som mohla pracovat v materskej skolke alebo v druzine.

luk25
6. sep 2012

@tanaxx1 v družine by si mohla ale v skolke určite nie tam potrebujes vysku odbor 1-4 alebo predskolska pedagogika
@mata1826

evinka400
27. sep 2012

@romca22222 Ahoj, chcela by som sa spýtať, ako si to doriešila s tou zmenou odboru. Dá sa to?

matja
28. sep 2012

je tu niekto, kto si robí DPŠ na inštitúte priem. výchovy v ZA?

zuzuzlik
5. okt 2012

Studovala si na Ekonomickej, skus sa popozerat na svoju almamater, naco chodit na inu univerzitu 🙂 mozno prave tam najdes to co hladas 😉
@babatko37

domin85
19. dec 2012

Ahoj kocky, mate niekto este aktualne info ako je to s ped.min?
Totiz, priatelovi ponukli pracu odborneho masjtra na SOS, on ma strednu skolu s maturitou, ziaden titul. Jedina podmienka je ze si do 2 rokov zacne robit pedagogicke min. Kde v BA sa to da, kolko to teraz asi stoji a celkove nejake info mate niekto o tom?
Dakujeeeeeeeeem

grettka
19. dec 2012

@domin85
http://www.mpc-edu.sk/vzdelavacia-cinnost/akred...

otvor si excelovsky dokument, najdes tam Kvalifikacne studium pre majstrov odbornej vychovy na ziskanie pedagogickej sposobilosti. Dalej sa obrat na kontakty na stranke metodicko-pedagogickeho centra, skus im napisat mail

Alebo sa pozri tu: http://www.portalvs.sk/sk/studijne-odbory/zobra...
ci uz by potom nebolo lepsie, keby si urobil bakalara v odbore "majster odbornej vychovy" alebo "ucitelstvo praktickej pripravy" Je tu len prehlad, ale radsej si poklikaj na stranky fakult.

domin85
20. dec 2012

@grettka Dakujem 🙂