Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

veveli
30. jún 2009

Ahojte, hladala som na nete,ale neuspesne, neviete mi prosim poradit kde sa robi pedagogicke minimum a kolko trva? Neviem či na SŠ alebo na VŠ. Velmi pekne Vam dakujem. Veronika

prskavka11
19. apr 2015

@mariabilla
dobry den a co znamena to na bullovej, viete mi aj napisat konkretnu vs - vzdelavacie centrum ? vopred vdaka

grettka
19. apr 2015

@prskavka11 na Bullovej je Pedagogicka a socialna akademia a studium je dvojrocne pomaturitne kvalifikacne studium - ucitelstvo pre materske skoly a vychovavatelstvo. Tato skola nie je to vysoka skola, ani vzdelavacie centrum, ale je to normalna stredna skola.

maca283
19. apr 2015

@grettka A ako casto sa tam chodi ked by som chcela externe

grettka
19. apr 2015

@maca283 tak to neviem, ale skus si ich vygooglit, alebo im napisat mail, skoly zvycajne mavaju zverejnene taketo infosky

maca283
19. apr 2015

No skus ja som to pozerala ale nenasla
😢

grettka
19. apr 2015

tak treba lepsie hladat 😉 ja som nasla hned, v casti externe studium
http://www.psabuba.sk/index.php?&do=content.pag...
mas tam viacero linkov, a v druhom a tretom mas konzultacie na I. a II. polrok, sk. roka, rozkliknes a mas tam rozvrh, presne dni kedy je vyucovanie. Podla vsetkeho to vyzera, ze vyucovanie-konzultacie su raz do tyzdna.

tana211
21. apr 2015

@maca283 extrene byva bud v soboty denne alebo vecerne a to znamena poobede do vecera ale vzdy raz za tyzden

maca283
21. apr 2015

@grettka Dakujem pozriem teda lepšie 🙂

maca283
21. apr 2015

@tana211 Dakujem

kvetinka860
27. apr 2015

Dobrý deň. Vedel by mi niekto poradiť ako by som mala postupovať. Mám maturitu so spoločného stravovania a chcela by som robiť majsterku odborného výcviku v odbore kuchár- čašník. Som s PD. Na aké štúdium by som sa mala prihlásiť? Ďakujem za pomoc.

maca283
17. júl 2015

Ahojte Prosím je tu niekto kto študije na Bullovej je Pedagogicka a socialna akademia a studium je dvojrocne pomaturitne kvalifikacne studium - ucitelstvo pre materske skoly a vychovavatelstvo. Potrebujem niečo zistit od septembra by som tam mala nastupiť

rebeca2
21. júl 2015

@matahacik ahoj, robila si prosím ťa v Modre aj talentovky okrem pohovoru, vraj v druhom kole sa nerobia,dík

matahacik
22. júl 2015

Rebeca2..talentovky som nerobila, talentovky dali len tento skol.rok prvy krat, inak teraz maji som som skolu uspesne ukoncila..tak drzim paste na primackach🙂

rebeca2
22. júl 2015

@matahacik dakujem a gratulujem 🙂 snáď sa to bude dať zvládnuť🙂

haslerka27
24. aug 2015

@rebeca2 ja sa zajtra chystam na talentovky na tu bullovu pedagogicku akademiu.budem matc talentovky z prednesu,telesnej,spev a citanie kratkeho textu...tak drz palce

protivka
17. sep 2015

@haslerka27 ako dopadli talentovky?

radkanika
6. okt 2015

Ahojte, mam otazku. Uvazujem, ze by som si urobila pedagogicke minimum. Chcela by som studovat asi v PO alebo ak je v KE. Mam len strednu skolu gymnazium. Studium by som chcela externe. Lenze ked pozeram tie talentove skusky, tak neviem. To aj na externom studiu pozaduju talentovky? lebo spievat odspievam, kreslit odkreslim, ale hudobny nastroj ziadny neviem. A ani neviem premet bokom a podobne :D neviete ako je to na externom studiu? dakujem.

maca283
6. okt 2015

@radkanika Ahoj Ja som zacala teraz chodit do ba Na pedagogicku socialnu akademiu Boli tam talentovky ale dalo sa to horsie to bude teraz Su tu dva hudobne nastroje a neviem na nicom a som uplne bez sluchu tak to bude vešlmi zaujimave A skola byva piatky od 14 do20 Studium trva dva roky

radkanika
6. okt 2015

@maca283 no ja sa obavam, ci ma rovno z talentoviek nevyrazia :D

maca283
6. okt 2015

Ked mna nie tak sa neboj staci aby si zaspievala aby poculi ci vies aspon nieco a potrebuju vediet ci nemas recovu vadu

radkanika
6. okt 2015

@maca283 nemam recovu vadu, hovorim krasne spisovne a cisto :D chvalabohu...spievat viem, spievala som v kostole (ale to tam spieval kazdy, kto aspon trochu vedel) :D a chodila som na zakladke na vytvarku na umelecku skolu asi 2r., mna skor desi telesna. neviem ziadnu stojku ci premet ci co...kotul urobim v pohode :D ale nejaku zostavu ci vlastnu choreografiu...to co je? :D

maca283
6. okt 2015

TAK TO OD TEBA NIK ANI NECHCE JA SOM DALA BASNICKU RIEKANKU KDE SOM ROBILA POHYBY Z RUKAMI A POTOM DALSIU KDE SME ROBILI NIECO Z NOHAMI A STACILO IM TO NEBOJ eSTE SA VEDELI OPYTAT AKO JE UPAZIT SPAZIT

maca283
6. okt 2015

@radkanika Prečítala a ziram tam by som ja veru nesla my sme mali jednoduche proti tomuto

radkanika
6. okt 2015

@maca283 no a aj tak som "dosla" :( ja som bola totiz z telesnej oslobodena na strednej kvoli urazu :/ a tam to niekde aj pisu, ze je podmienkou, ze nesmiem byt oslobodena

maca283
6. okt 2015

@radkanika Ano pisu A ta Ba to maas asi moc daleko co??

radkanika
6. okt 2015

@maca283 zial ano :( a je po mojom sne

protivka
7. okt 2015

@maca283 ahoj maca, kde do BA by sa dalo prihlasit?

maca283
7. okt 2015

@protivka Pedagogicka socialna akademia v Dubravke externé
pomaturitné kvalifikačné štúdium v študijnom odbore 7649 N učiteľstvo pre materské školy
a vychovávateľstvo.