Kde si dať spraviť fotokalendár?

anazuzik
4. nov 2008

Chcela by som poprosit niekoho, kto si uz daval robit fotokalendar a bol s nim spokojny, o nejaky odkaz na stranku, kde ich robia. Chceme dat spravit fotokalendar deti ako darcek na vianoce pre dedkovcov, a z toho mnozstva odkazov, co mi vyhodilo v Googli si vobec neviem vybrat. Preto by som bola rada, ak mi niekto poradi z vlastnej skusenosti nejaky.Dakujem 😉

skuska
10. dec 2008

miska1984: stvorceky? myslim si ze to nebude ich chyba. stvorceky vzniknu ked mas fotku ktora nie je dobra na tlac vacsich fotiek. tym som si tiez presla 😀 na obrazovke super, a ked som dala tlacit A4 fotku tak som sa pohadala ze ako to tlacia 😀

skuska
10. dec 2008

markiza: len neviem preco si nevytlacili o jeden kus naviac na ktory by sa mohli pozerat 🙂

norik1
10. dec 2008

Markiza ja som objednavala presne v ten isty den, ale vsetky kalendare boli jeden druh (A3). Dosli, su krasne, takze ja sa nestazujem.... ale ty budes mat asi iny nazor 😵
Inac ze vraj to ich laboratorium je niekde v rakusku a posiela sa to postou cez Cechy, tiez som im pisala mail ze kde su kalendare bo cas bezaaaaal a kalendarov nikdeeee....

norik1
10. dec 2008

K tej kvalite fotiek... mna ten program upozornoval na slabe rozlisenie a nizku kvalitu fotky automaticky... takze aj na A3 vysli fotky pekne... a to su niektore na pol strany 😉 Cim viac megapixelov, tym lepsie....asi... 🙂

skuska
10. dec 2008

norik1: mozes mi prosim Ta napisat aka je ta kvalita tlace? je to fotokvalita, alebo skor ako laserova tlac? napriklad fotoknihy vo fotolabe sa mi zdaju dost zle tlacene. tak mi to vytlaci aj FAXCOPY, ale tie farby vo FAXCOPY su uplne hrozne a ani za 12Sk za A4 sa to neoplati. a ked si dala tlacit A3 tak aku si mala velkost tych obrazkov? dik

norik1
10. dec 2008

Skuska: je to asi fotokvalita - ten kalendar vyzera tak ako ked si ho kupis v obchode... ziaden laser... velkost fotiek bola 4 megapixely tie mensie a 8 megapixelov tie väcsie. Ked som vsak chcela dat fotku na cely A3 format, nestacila ani 8 megapixel velkost- uz mi vyskakovalo upozornenie...

anamor
17. dec 2008

kocky tie co ste objedanali z 24printu, kolko dni to trvalo na Slovensko, odkedy prisiel mejlik, ze vyexpedovane?

sassi
17. dec 2008

my sme davali tlačiť v Canone
cena 200,- / 13 strán A4 aj so zviazaním a urobili to na počkanie 😉

alusha
17. dec 2008

trva to presny tyzden 🙂

bambusko
17. dec 2008

anamor, trva to tak tyzden, dnes mi dosla zasielka expedovana 11.12. a to bola na poste uz vcera 🙂 minuly rok pred vianocami tiez chodila posta rychlo, snazili sa, takmer vsetky baliky aj doporucenky mi dosli na druhy den 😎

anamor
18. dec 2008

takze v pondelok by som ho mal mat, no uvidime 😉
sassi skvele s tym Canonom, o rok mozno 🙂 este by som mohla v utorok letiet do canonu 😀 ale nie, ak nebude pod stromcekom kazdy to prezije, dostane do po sviatkoch, aj ked vsetko pojde podla planu tak to stihne prist 😉 drzte paste 😉

sassi
18. dec 2008

no manžel to dal vytlačiť na matny papier, narok asi dame na pololesklý, lebo na tom matom tie fotky nevyzeraju až tak dobre ako ked som si davala robiť ine scrapy na leskly
ale ako celok to je fajn a starkích isto poteší 😉

skuska
18. dec 2008

sassi : sa pytam asi ako blba, ale pod Canon myslis FAXcopy? 😕

sassi
18. dec 2008

no asi to, manžel vravel že v Canone, ale to je ten ich obchod 😉

anamor
23. dec 2008

takze mne nestihli prist do Vianoc ☹ a expedovane vraj boli 15teho ☹ no nic, Vianoce budu tak ci tak... hadam o rok to stihnem 😠

bambusko
23. dec 2008

anamor, mna tiez sklamali ☹ vianocne pozdravy som dala robit 1.12., aj som to hned zaplatila, urgovala som to cez skype a expedovane to bolo dnes 😠 pritom som si dala este dorobit nejake fotky tyzden po tom a tie uz mam davno doma. nechapem, co tam maju za system, to nevybavuju objednavky podla poradia??? 😕 😒

sassi
23. dec 2008

to je bordel 😠 😠 😠

bambusko
23. dec 2008

ale kvalita je fakt vyborna, preto to davam robi tu nich. aj cena bezkonkurencna. asi to nezvladaju logisticky

sassi
23. dec 2008

mne z 24printu poslali nejake vzorky, tlač vyborna, ale papier dosť tenký 😒

bambusko
23. dec 2008

maju viac druhov papiera, da sa vybrat

lemge
11. feb 2009

chcem si dat spravit kalendar A4.v 24printe -aku si mam zadat velkost obrazka,este v gimpe ked ho vytvaram?mal by byt hotovy tych 210/297mm alebo mam pridat +5mm cize 215/302mm?som z toho jelen,ked tam pisu-nechajte 5mm od okrajov bez dolezitych vzorkov??? 😕 poradte dikes

saturnica
14. nov 2009

Ja som si vlani doma vytlačila fotokalendar na sadu z www.fotokalendar.sk 🙂

sofik
15. nov 2009

na happyfoto a sú aj akcie 🙂

alenkar
5. sep 2010

Ja som si davala robit v Graphicsoul.sk a som spokojna. Kalendare, ktore tam maju na vyber su pekne a navyse sa mi pohrali aj s fotografiami. Fotky, ktore boli moc tmave mi zosvetlili a podobne. Aj cervene oci mi poodstranovali. Takze spokojnost...

juliaua
8. dec 2011

a este je stranka www.kalendar.juliadesign.me ma su pekne kalendare 🙂

illyria
27. sep 2015

sice stara tema, ale pred vianocami vzdy aktualne 🙂 ja to zacinam riesit znova. Minuly rok som bola spokojna s polygrafom: http://www.polygrafcentrum.sk/produkty/tlac-kal...
tento rok opat s nimi, ale teraz chcem dat kamoske potlacit nalepku na podlahu s vtipnym obrazkom jej a jej snubenca 🙂

dona123
31. okt 2015

chcem sa opytat, kde si davate robit fotokalendare z vlastnzch fotiek. posledne dva roky som dala cez zlavove portaly, no oba razy prisili az po vianociach, aj ked som objednala na zaciatku decembra a v jdnom pripade dokonca na konci novembra!, takze ak mate nejake dobre skusenosti, poprosim vas hodit to sem, alebo do sukromnej spravy, dakujem

gabikula
1. dec 2016

Ahojte, odporučíte mi, kde dať urobiť nástenný fotokalendár? Chcela by som na strane viac fotiek a kalendár aj smenami, Dik