Kde si dať spraviť fotokalendár?

anazuzik
4. nov 2008

Chcela by som poprosit niekoho, kto si uz daval robit fotokalendar a bol s nim spokojny, o nejaky odkaz na stranku, kde ich robia. Chceme dat spravit fotokalendar deti ako darcek na vianoce pre dedkovcov, a z toho mnozstva odkazov, co mi vyhodilo v Googli si vobec neviem vybrat. Preto by som bola rada, ak mi niekto poradi z vlastnej skusenosti nejaky.Dakujem 😉

skuska
28. nov 2008

takze tu vsade si mozete objednat kalendare:
24print
fotolab
happyfoto
kalendarik eu

dannynka
28. nov 2008

ahojte babulky uz ste niektora objedanvali kalendar cez
24print ???

markiza
28. nov 2008

to je o com taka buzeracia? 😕 🙄 😨

ikke
28. nov 2008

Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.

https://www.modrykonik.sk/forum/rules.php

zuz11
28. nov 2008

www stranky si posielajte IP, bohuzial na nasich strankach nie je povolena neplatena reklama a to je aj tym ze vlozite kontakt na firmu, skuste si precitat pravidla 😉

markiza
28. nov 2008

ja som ich citala, ale kustik volnosti by neuskodilo, ved nie sme v skole 😉

zuz11
28. nov 2008

no len nam potom firmy co si u nas platia reklamu volaju a vyhrazaju sa pravnikmi ze oni si za reklamu platia a tu je reklama zadara... sme medzi dvoma mlynmi 🤐

denisocka
28. nov 2008

ja mám z Hapyyfota za 249 - A3,ešte som stihla v akcii ,som spokojná vzhladom k cene a kvalite,aôe 500sk plnu sumu by som za neho nedala . titulne velke fotky nad číselníkom su oki,papier je super hruby,dobra väzby-ale tie 5 male fotky pod číslami su hrozne,taka nejaka nijaka kvalita-bodkovane 😖 -toto ma sklamalo

anamor
3. dec 2008

ahojte nemali ste nikto problem odoslat subory cca 10mb na 24print?

maybee
3. dec 2008

Ahojte, myslím, že je pekné si ten fotokalendár urobiť sama. Ja mám program DigiScrabbook Max a je to úplne jednoduché, nič náročné, vyzerá to ako nejaká hra a vyzerá to naozaj krásne. 😉

alusha
3. dec 2008

ja som objednavala kalendare z 24print, kazda strana mala sice len cca 4mb, ale dalo sa v pohode 😀

dannynka
3. dec 2008

ahojte babulky,neviete nahodou kde maju terazz akciu na kalendar?

anamor
3. dec 2008

dannynka co ja viem, teraz asi nikde.
alusha a je kalendar peknucky? kvalitne to je? lebo musim asi zvolit iny format, nech to nie je tak obrooooovske....

alusha
3. dec 2008

este mi neprisli, tak ti neviem povedat, ale viacere baby tu chvalili kalendare odtial... tak dufam, ze budem spokojna... len nevyhoda je, ze im to dost dlho trva, ja som objednavala pred 2 tyzdnami a len vcera mi napisali, ze uz boli expedovane 🙂 tak sa uz snad dockam 🙂 asi maju teraz vela roboty, tak len rychlo objednaj, nech ti to este do vianoc pride 😀

z.g.
3. dec 2008

dannynka, pozri kalendarik eu, tak majú ešte stále akciu

anamor
3. dec 2008

alusha ved ja som myslela, ze najneskor vcera to odide ☹ tiez sa bojim ze to uz nestihne prist, akurat som rada, ze som to vobec stihla urobit 😝 no nic uvidim, dufam, ze sa mi to podari zmensit do rozumneho formatu a poslat,aby to na kvalite netratilo... a uz len dufat, ze do Vianoc to tu je 😒

alusha
3. dec 2008

ale myslim, ze ti to este pride, ja budem mat v sobotu dva tyzdne od objednania a vcera to odoslali, tak zaciatkom buduceho tyzdna to ocakavam 🙂 cize 2 tyzdne aj par dni 😀

markiza
3. dec 2008

ja som objednavala v happy foto 5 ks kalendarov este 6.novembra a poslali len dva 🙄 vraj maju vela zakaziek.... mna len zaujima ci budem aku cenu budem platit. som z nich kustik sklamana 😠

alusha
3. dec 2008

myslim, ze cenovo sa to v 24printe sa to najviac oplati, ked nie je akcia stoji okolo 180Sk A4 a postovne je 60Sk... len este neviem posudit kvalitu 😀 dufam, ze to bude ok 😀

skuska
5. dec 2008

markiza: 5ks a prisli 2ks? a to si objednavala jednou objednavkou a bolo to 5 roznych ci jeden motiv 5 krat? ved ak aj maju vela zakazik tak nechapem preco ti to nespravili naraz. a nerozumiem ani tomu ze nevies aku budes platit cenu, ved hadam taku aka bola pri objednavani. a co postovne to ti ho dva krat budu uctovat? cele je to nejake cudne

smisela
5. dec 2008

Tak nám dnes prišli kalendáre z fotolabu,objednávali sme v období akcie za 195sk,fotky sú nádherné,je to v kovovej krabičke,len som trošku sklamaná,lebo som si myslela,ze tie fotky tam budú nejako pripevnené a oni sú tam len vložené a každý mesiac sa vyberá iná fotka 😒 ale ináč som spoojná.

skuska
5. dec 2008

smisela: tiez som ich chcela ,ale stali okolo 390Sk. to by sa dalo lahko aj spravit ale nenasla som take krabicky tak som nakoniec objednala hotove kalendariky

markiza
5. dec 2008

alusha, objednavala som dva stolove a tri A4, stolove poslali a A4 nie, ked som im pisala (25/11/2008) odpovedali, ze maju vela objednavok, ale ze chybajuce kalendare posuria a poslu. objednavala som naraz. vcera ci predvcerom som im pisala znova, ale bez odpovede. stvu ma fakt, lebo nakoniec mi ich nevytlaci nik 😠

monkap
5. dec 2008

my sme objednavali kalendare cez vaav . sk ... akurat dnes prisli, su krasne 😵

markiza
9. dec 2008

tak mi dnes odpisali z happy foto:

"Dobrý deň prajem,

Áno, kalendáre budú vyrobené a následne odoslané na Vašu adresu. Zatiaľ je Vaša reklamácia stále v laboratóriu.

S pozdravom...."

takze objednane 6/11 este stale cakaju v laboratoriu. dik, ja tuto firmu veru doporucit nemozem. 😠

filipa
9. dec 2008

my sme si boli vcera vyzdvihnut na zberni fotolabu kalendare v kovovej krabicke... vsetko ako ma byt, su krasne, takze ani tento rok ma nesklamali... som spokojna.... 🙂

alusha
10. dec 2008

nam dnes prisli kalendare z 24printu, som velmi spokojna, su naaadherne... a aj cena je prijatelna 😀

skuska
10. dec 2008

markiza: viem ze tebe nie je do smiechu, ale ta ich odpoved ma poriadne pobavila 😀 som si predstavila ako v LABORATORIU nad fotkami co si poslala medituje team odbornikov v bielych plastoch. 😀

miska1984
10. dec 2008

neodporucam kalendare z fotolabu,11fotiek z13 boli uplne nanic-su rozmazane.stvorcekove-mozem to hodit rovno do kosa.Stalo to 369 a reklamaciu mi neuznali....bola som z toho dost sklamana kedze to mal byt vianocny darcek ☹

markiza
10. dec 2008

skuska, asi sa nevedia vinadivat na tu scrapovu nadheru 😀 😀 😀