Kde si dať spraviť fotokalendár?

anazuzik
4. nov 2008

Chcela by som poprosit niekoho, kto si uz daval robit fotokalendar a bol s nim spokojny, o nejaky odkaz na stranku, kde ich robia. Chceme dat spravit fotokalendar deti ako darcek na vianoce pre dedkovcov, a z toho mnozstva odkazov, co mi vyhodilo v Googli si vobec neviem vybrat. Preto by som bola rada, ak mi niekto poradi z vlastnej skusenosti nejaky.Dakujem 😉

bibula
4. nov 2008

kukni v teme digiscrap-je tam stranka,kde uz baby vychvaluju,pa 😉

monca301
4. nov 2008

fotokalendar sa da objednat vo vsetkych fotozbernach ako je fotolab,happyfoto,101-drogerie...

daesy
4. nov 2008

anazuzik, ja som si este nedavala robit ale chystam sa, lebo jedna znama si davala robit aj fotoknihu a je to fakt krasne...... najdes to na adrese

filipa
4. nov 2008

mam skusenosti s fotolabom... jeden taky kalendar mam prave pred sebou na stole, v kovovej krabicke, 12listov s fotografiou a datumovkou...teraz je prave akcia tusim do konca novembra - jeden stoji 195 Sk... dosiel mi vcera mailing od nich...dam si ich vyrobit aj tento rok

annika
4. nov 2008

Anazuzik, ahoj! Ja som tiež objednala dva kalendáre, jeden z happyfoto, kde vraj majú na to akciu, ale aj tak mi vyšiel kalendár na 319 Sk./79 SK poštovné a 49 SK nejaký manipulačný poplatok, či čo.../ 😅 😅 😅 😅 A dokonca mi dali jedno foto dvakrát...
Druhý kalendár stál 390 SK, je krásny, mne sa lepšie páči. Tu je link na to:

skuska
6. nov 2008

My sme objednavali tu

a pridali nam aj VIANOCNE POHLADNICE 6 ks ktore tam ani nemali napisane 🙂

Kalendarik je super na stôl - nemusime hladat volnu stenu a klinceky.
Maju akciu 5+1 tak mame vybavenu celu rodinu a nikto nebude urazeny ze on nedostal. ☹

anickaajanko
6. nov 2008

ahoj anazuzik
ja som si dala robit tiez pre babiny vo fotolabe

minuly mesiac mali dokonca akciu za 190 sk
A4 format
ale presvihla som to

ocovi som dala pohar s maleho fotkou
a aj vianocne pohladnice teraz maju super ceny

stiahnes si program spravis si sama ten kalendar je to fakt lahke a odosles
bud ti to poslu postou alebo si to vyzdvihnes na ktorej pobocke chces

janina77
6. nov 2008

Ja som davala robit teraz cez 24PRINT.cz , do 2.11 mali akciu za 99 Kc kalendar A4, dala som robit 7 kalendarov A4, s postovnym ma to vyslo 1005 Sk. Kvalitu zatial posudit neviem, este mi nedosli, ale ozvem sa ked budem mat.

bambusko
6. nov 2008

janina, aj ja som davala cez 24print, som zvedava 😕 davala som u nich robit aj scrapy 28x28cm a niektore tvare su flakate, na mail neodpovedali 😒

tilly
6. nov 2008

ja som dávala robiť cez happyfoto, som zvedavá, aké budú

anazuzik
autor
6. nov 2008

Baby diky za tipy, ja som vedela len o vyrobe kalendarov na www.babetko, ale dala si tam robit kalendar kamaratka, a nebola spokojna, lebo jej tam spravili trochu rozmazane tvare.
Filipa, presne nieco take som mala na mysli, taky stolovy kalendar, prosim ta, ak budes mat cas, napis mi, aky maju priblizne tie fotky rozmer, lebo na nete udavaju len rozmer celeho kalendara.diky moc 😉

adusha
13. nov 2008

AHojte,
baby vedeli by ste mi poradit kde sa daju vyrobit pohladnice s vlastnou fotografiou? O fotolabe viem, ale nemam s nimi dobru skusenost...ine moznosti poznate?? Dakujem.

z.g.
13. nov 2008

skuska, už ti aj prišli tie kalendáre? fotky boli kvalitné?
vďaka

alica147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alica147
13. nov 2008

toto u nás v teme lucka hodila,mne sa to celkom pozdáva

z.g.
13. nov 2008

aj mne sa to pozdáva
máte niekto už doma ten kalendár, robia tie fotky dobre?

skuska
14. nov 2008

som hore pisala ze my sme tam objednavali. 😉 za dva dni nam poslali nahlad upravenych fotiek a asi do tyzdna prisli aj kalendariky ku ktorym dali aj vianocne pohladnice

skuska
14. nov 2008

z.g. - kvalita je taka ako pri fotoknihach z fotolabu - matny hrubsi papier - my sme maximalne spokojny kedze jeden stal len 198Sk a vo fotolabe maju nieco podobne v takej skatulke za 390Sk. do konca novembra maju akciu 5+1 tak mame vybavenu celu rodinu

domulienka
23. nov 2008

Ahojte neviete poradit kde maju teraz akciu na fotokalendare .Vopred dakujem.

bambusko
26. nov 2008

uz mi dosli kalendare A4 z 24print.cz a su perfektne, najkrajsie ake sme doteraz mali 🙂

alusha
27. nov 2008

bambusko a kedy si objednavala kalendare, za kolko to asi prislo?

roasha
27. nov 2008

bambusko,tak toto aj mna zaujima... 😨 😅

filipa
27. nov 2008

tento tyzden je vo fotolabe akcia na kalendar v kovovej skatulke - pekne to stoji na stole... maleho mam stale v praci pred ocami... cena teraz 195 Sk (do konca tyzdna)... minuly rok sme kupovali za 390 Sk... takze rozdiel...

bambusko
27. nov 2008

objednavala som 2.11. vytlacene to bolo uz 5.11. ale ta distribucia im dlllho trva, mam za 8,80 kc jednu stranu 🙂

z.g.
27. nov 2008

filipa, a tebe za ko dlho prišiel ten kalenád?

z.g.
27. nov 2008

filipa, a je jedno, či sú fotky na šírku alebo na výšku, však?, oni si to upravia, aj ti poslali náhľad?

filipa
27. nov 2008

z.g.
tento rok to idem este len objednat, ale minuly rok sme to mali hotove asi za 5 prac. dni... fotky zobralo aj na sirku aj na dlzku rovnako, oni to upravia... a nahlad neposlali, tusim sa objavil priamo pri objednavke, to si fakt nepamatam...

ekia
27. nov 2008

ahojte, začala som si robiť kalendár v digiscrapbooking - neviem či sa správne vyjadrujem, keďže som v tom ešte len začiatočnik. Ako si to potom mám dať vyrobiť? Normálne cez fotolab alebo 24print ? (ten kalendár mám už aj z číselníkom) 😖

fejusa
27. nov 2008

baby mozete mi hodit do ip este nejake stranky kde robia kalendare?

skuska
28. nov 2008

tak toto nechapem - chcem si precitat nieco nove a su tu same upravene a zmazane komentare ☹
nastasie moj len upraveny 🙂 ked si tu mame vymienat skusenosti tak by tu mali byt web adresy a nie ze same keci a nic konkretne 😠 aby clovek hadal ze o com niekto pisal