Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

libeth
16. okt 2007

lauritka - ale ked to mam aj z krvy potvrdene, tak uz je to asi pase. Skoda, taka som bola rada, ze mi mrcha chodi pekne a aj ovulujem, a takto sa to pokazilo. 😨

lauritka
16. okt 2007

hmm nechapem.. a nemoze to byt nejaka cysta?? aj tie sposobuju meskanie.

libeth
16. okt 2007

ja cystu mam, ale zmenila sa 🙂 tomu som velmi rada, to bol taky zazrak, ale bola som chora a dala som si Gynex. Vsetkym to tu pomohlo, ale ja mam pocit, ze mne to neurobilo dobre...
a co ta tvoja cysta? inak ten tvoj grafik, no radsej nic nevravim, nech nic neporieknem, ale no moja 😀 😎 😵

lauritka
16. okt 2007

😀 no libi...ako povedal slepy..uvidime. mna pozeral na sone vo stvrtok minuly tyzden a uz cystu ani nespomenul, normalne sme zahajili stimulaciu, tak hadam vie co robi 😀 aj ked lekarom stale velmi nedoverujem je to proste vo mne, ten pocit...a hlavne tu na Slovensku. 🙄

andrea52
autor
16. okt 2007

libeth, neboj moja bude tak ako ma
moja skusenost s vyvolavackou je asi taka, ze mne prisla po vyvolavacke na 19 den a tehu to nebolo, a vlastne doteraz neviem co to bolo, test som si sice nerobila ale ani krv mi nebral 😝
libi mozno predsa, ale treba pocitat radsej s tym horsim o to krajsie je prekvapenie 😵
laurit tak ako pokracujete? nie som v obraze 😝

lauritka
16. okt 2007

ahojki andrejka , cakam na mrsku a po skonceni si zacnem pichat puregon do brucha. pocitam od buduceho tyzdna 🙂 a potom ma budu sledovat a povedia kedy mam prist na odber . 😉 uz sa to blizi

andrea52
autor
16. okt 2007

do brucha?? boooze brrrr, a kto ti to bude pichat? sama?
pani som v dlobach 😝
ja ked som bola v nemocke tak som im tam tresla z injekcie 😝
drzim palce dufam ze sa vam to podari,
to ti vezmu vajicka a potom ti ich mimo tela oplodnia? ja tomu nerozumiem 😅 😔

libeth
16. okt 2007

andrejka - ja si ani ziadne iluzie nerobim, tehu urcite niesom. Chcem mrchuuuuu. 😒

lauritka
16. okt 2007

andrejka ano sama, tak ako cukrovkari, ale je to len mala inekcia. a vobec to neboli pichas to pod kozu. to je take pero vies.
ano vezmu vajicka. oplodnia ich mimi tela. a potom ich o par dni vlozia zase uz oplodnene spat. teda len dve vlozia 🙂 ostatne, ak su kvalitne a je ich viacej, sa daju zmrazit na neskor...keby sme este chceli, alebo nevysiel prvy pokus,

a2303
16. okt 2007

Dobré ránko,

Včera som sa nevedela dostať na MK. Asi mi blbol net...
Ako sa máte???

Libeth, neskúšis test????

Elenita, už testla???

peja
16. okt 2007

dobre ranko, tak uz som tu 😉
totalne premzrnuta z polhodinoveho cakania na bus 😠

lauri, ved ty o chvilu uz budes tehula 😀
ale tie injekcie - to by som asi ani ja sama nezvladla ... 😝

a2303
16. okt 2007

Laura, veľmi sa s Tebou teším!!!
Si fakt silná osobnosť!!! Tie inekcie, by som ani ja asi nezvládla...
A to si vyoperujem aj zarastený chlp.... 😀

libeth
16. okt 2007

anitka - ani mne nesiel, a potom som bola pozriet kamosku, tehulku, len tie virusiky sa namna nechytaju, vsade okolo su, len mna obchadzaju, asi som ockovana proti nim. Test neskusim, naco.

a2303
16. okt 2007

Libeth..
Ja by som asi skúsila... Čo keď Ti to krv ešte nemohla ukázať???

Idem trošku robiť, neskor prídem. 🙂

andrea52
autor
16. okt 2007

naozaj co chvilu tehula 😵 silno silno budem drzat palce 😵
libeth len pockaj, ja ta chapem 😔
anit ahoj 😵
cica uz si sa rozhodla ako vymalujes?

leguanik
16. okt 2007

ahojte bambule....tak ja mrchujem...stale, keby aspon bola mrch ajeden den a bola by som tehu, ale je silna a trva uz tri dni...svina nechutná...

Anit aj ja relaxujem sportom, chodim na konicky, teda vedla konicky :o))) do prirody a tak, kazdy den po robote alebo rano...takze nejaky ten ralax je.
Teraz si prerabame byt, tak su aj stresy....tak mozno je aj dobre ze mimi este neni vo mne, aby sa nestresovalo aj ono...na ne?

laurit drzim palce, pjasce, vsetko....nech to konecne vyjde...

A ostatneee...co mate testovat testujte, co ak?

a2303
16. okt 2007

Ahoj Leguanik, to máš naozaj veľmi pekného koníčka!!!
Aj Ti ho v dobrom závidím... Zvieratká vedia asi najviac človeka ukľudniť a zrelaxovať, však?
Ja čakám mrchu na Nedeľu... Ale brucho ma bolí už od konca min. týždňa a prsia už 2 týždne, takže som z toho veľmi šťastná...

Ani ja neviem kde sú testovateľky... ☹

peja
16. okt 2007

legu, prerabate?
fuuuuu, my sa o dva tyzdne stahujeme a asi tiez nas cakaju nejake drobnosti, aj ked bytik je komplet prerobeny...
ale obyvacku budeme malovat .... a cica, este neviem ako!!! 😀

martinkamm
16. okt 2007

ahojte babenky

a2303
16. okt 2007

Bežím na obed, aj Vám prajem dobru chuť!!!

peja
16. okt 2007

ahoj martinka,
uz nam aj napis ako sa mate, lebo v poslednom case len pozdravis a zmiznes 😀 😉

martinkamm
16. okt 2007

veeelmi zle ale to je nadlho ako sa mame si precitaj v prispevku na marec/brezen2008 tam som to pisala babenkam

peja
16. okt 2007

uff, Martinka, to mi je velmi luto ☹
ale ty musis byt teraz silna, kvoli miminku aj kvoli sebe! vykasli sa na M a celu jeho rodinu, ty mas svoju a ta ta podrzi... A vsetko stastie, o ktorom si myslis, ze ta opustilo, Ti vrati tvoje babuliatko 😉 😵
pekne papkaj a snaz sa byt v klude, uvidis, ze vsetko bude ok 😉 drzkajte sa !!!

martinkamm
16. okt 2007

peji to budeme a mam o to vacsi strach ke dmi lekar povedal ze mozem o neho prist ak nezacnem byt silna a stratim uplne chut do zivota bola osm aj na infuzii kvoli tomu:(ruka ma boli ako svina a teraz musim cakat este 2 tyzdne ci je miminko v poridaku robili mi testy kdejake ked mi minuly tyzden toto povedal zrutil s ami svet zo dna na den zo skoly ma doviezli spoluziaci lebo som odpadla a nedokazal prijat nic do ust snad sa to zmeni urobim vsetko preto:(

peja
16. okt 2007

martinka, neboj, musis teraz pozitivne mysliet, lebo miminko citi, ze sa trapis. Ale zas aj ono je urcite silne, tak vy dvaja to urcite zvladnete 😉

martinkamm
16. okt 2007

budeme bojovat

sandrika
16. okt 2007

Ahojte 😀

a2303
16. okt 2007

Ahojte 🙂

Ako? Žiadne testovanie?

leguanik
16. okt 2007

martinka - to mi je luto, ale je to fakt asi nevyzrety chlapček, kolko ma prosim ta rokov? co je to za zodpovednost? asi je lepsie ako to dopadlo takto skorej ako potom neskor....vasi co na to? bud silna naozajkoli babatku sa to oplati, a ja verim tomu ze to olutuje a on sa bude chciet vratit, nebudem ta prehovarat neprijmy ho urob to co bude citit tvoje srdce, ale hlavne rozum....drzim palec

Anit ano je to krasne mat zvieratka, tie ti dodaju najviac energie, zoberu ti zle myslienky...milujem zvieratka, velmi....

leguanik
16. okt 2007

peji - ano prerabame, kupili sme si byt a nic tam neni, stare omietky , cakame na vymenu plastovych okien, omietky davame dole....budeme vsetko na novolicit, nova zachodova misa...chcela som aj burat ale kaslem na to, to je vela roboty, a starosti a penazi, nemam na to nervy....a ani tolik penizku neni 😖