Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
22. máj 2008

no ved prave 😉 dodava to pocit takej vnutornejsie spokojnosti-aspon u mna ,a hoci potom aj trosku klesala, ale zase isla hore. 😉 ale to som uz mala testik za sebou.
tento druhy pokus som mala vacsi citak, ze to vyslo 🙂 aj testiky zacali ukazovat ovela skor a hlavne silneli ako mali. Pri nevydarenom tehu to uz bolo od zaciatku take cudne.. ciarkypomaly silneli, hcg bolo malicke..pomaly to rastlo uz od zaciatku...., teraz je to ine, takze verim,ze donosime 😀

peja
22. máj 2008

lauri, jasne ze donosite 😉 😵

lauritka
22. máj 2008

peji dakujem 😵 a plujem tu na vas kolko vladzem tehu visusy tfuj tfuj tfuj 🤐 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐

peja
22. máj 2008

aj my dakujeme 😵 , ja uz som taka opluta ze az 😀 ... a furt nic, ale raz sa to zlomit musi 😉 Vcera ma ocikala kolegynina 8-mesacna dcerka, tak aj to by mohlo pomoct 😀 😀

lauritka
22. máj 2008

😝 ja verim na znamenia, takze to urcite pomoze ..nesnivalo sa ti o rybickach ? 😅

peja
22. máj 2008

nie 😝 A ake znamenia okrem rybyciek si mam este vsimat??? 😀 Moj ocino je inak rybar 😀 😀 My sme snazilkovali aj teraz hned po laparke, ale ci bola ovulka a hlavne na vajecniku, kde mam funkcny vajcovod, to netusim.... Ale na ryby dam teda pozor 😉 😵

lauritka
22. máj 2008

na mne sa snivalo s bocianmi a svokre s rybickami 🙂 no a ked som kukl ana digi hodinky na mobile, na ruke teraz nemam... stale ako na potvoru som videla dve rovnake cisla 😀 tak som si pomyslela, to je znamenie dvoch ciarok a bolo... 😝

jerryjanka
22. máj 2008

lauritka ja som ťa kukala na ketackach je super že ti to konečne vyšlo. 😉

peja
22. máj 2008

no, budem vsimavejsia 😀
s tymi rybyckami som to uz ale pocula 😉

lauritka
22. máj 2008

jerry no este sa velmi nevytesujem..az ked budem vediet , ze to rastie ako ma..je to dlha cesta a po minulom aborte uz som zdrzanlivejsia 😔 ale pocit mam tentokrat dobry ..uz radsej ani necitam temy o potratoch 😝

jerryjanka
22. máj 2008

laurit - no veru nečitaj a mysli pozitívne - už to teraz vyjde

lauritka
22. máj 2008

🙂 ano ano snazim sa...

peja
22. máj 2008

ja mam tiez nejaky vnutorny pocit, ze teraz po laparke to uz coskoro vyjde.
otazne je, ci som si ho sama nevsugerovala 🙄 uvidime 😉

jerryjanka
22. máj 2008

to by bolo aby nebolo 😀
držim palce

lauritka
22. máj 2008

peja to nie je vsugerovanie ale sila pozitivneho myslenia 😀

peja
22. máj 2008

fakt? som myslela, ze som to uz zabudla 😀
aaaaaaaaaale uvidime, uvidime 😉 V ziadnom pripade to nevzdavam 😎

lauritka
22. máj 2008

peji 😉 🤐 😵

miss_shy
23. máj 2008

haloooo anit kde si? 🙂

andrea52
autor
23. máj 2008

kocky ahojte 😵

lauritka, teraz to bude tak ako ma 😉 drzim palce 😵

cicusa ze opluta 😀 😀 😀 😀 inak daj vediet ako si dopadla, drzim palce 😵

a co vy testovatelky?? tniektora aj dnes testovala???

miss_shy
23. máj 2008

ahojky ja nie, cestne pionierske 😀 ale ani mrcha este nedosla. 😒

peja
23. máj 2008

ahojte krasky,
tak v auguste zaciname s IVF, ak vsetko dobre pojde a schvalia mi ziadost 😔
s mojou endometriozou a jednym funkcnym vajcovodom mam 5% sancu otehotniet prirodzene, vraj aj IUI by bolo zbytocne plytvanie casom.... 🙄

miss_shy
23. máj 2008

peja to mi je luto, dufam ze vsetko prebehne ok a ziadost vam bez problemov schvalia. a babo nenecha na seba dlho cakat 😵

peja
23. máj 2008

miss, dakujem moc 😉
som z toho trosku mimo, az taketo spravy som necakala, ale musime s tym bojovat... O to viac si to potom budem uzivat 😵

miss_shy
23. máj 2008

peji IP 😉

peja
23. máj 2008

uz som precitalaaaaa, kujeeeeem 😵 aj ty IP 😉

miss_shy
23. máj 2008

kujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

peja
23. máj 2008

boze tento kon !!!
trikrat ma uz zrusil
tak este naposledy - pekny vikendik prajem 😉
manzelik si zobral dovolenku, tak sa mu musim venovat 😵

miss_shy
23. máj 2008

aj tebe pekny vikendos peji 😵

leto79
23. máj 2008

ahojte 🙂

peji, ber to z tej lepsej stranky, aspon vas lekari nabudu tahat za nos a vlievat zbytocne nadeje. Ved v auguste uz mozes byt tehulka 😵

moja laparka sa musi odkladat na dobu neurcitu (august, september), od 1. jula ideme otvarat predajnu, takze musim tam makat a po laparke asi nebudem hned celkom fit. Jedine, ze by mi laparku spravili pred mrchou, ale to asi nie

a2303
23. máj 2008

Ahojte 🙂

Už som tu... V noci do 1nej som si robila seminárku, ráno o 5tej sme vstávali (brali sme známych na letisko do BA), dnes je večer o 5tej výnimočne škola a zajtra 2 skúšky.... Takže nemám slov.... 😠

Testovať som netestovala 😀 Asi už vydržím do mrchy, už mám aj tak ciťák že príde.... 😠
Prvý test (vidím čiarku) a druhý test negat... Takže asi nič.... 😒

Ale Vám babuľky stále držím palce!!!! 😵