Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

spapulka
29. máj 2008

anit, blahozelam k dvom palickam!!!!! konecne vidim v pase februar 2009, to je super, lebo este neexistuje ziadna oficialna februarovka... a my minulorocne si chceme zaspominat, tak supsup do toho!!!!

lauritka, ako sa mas? co noveho, este si nebola na UZV? nevies nahodou co je s govindou? uz som ju tu dlho nevidela, ako sa jej dari v praci?

a2303
29. máj 2008

Katulik, vyšlo nám to na prý šup 😵
Je to fakt nádherný pocit!!!!

Miss_shy, ablumík spravím v Pondelok, lebo zajtra mám skúšku 😠 Ale sa mi naňu nechcee...... 🙄

Spapulka, ďakujem 🙂 Dufam, že sa otvorí téma Februárovky a bude nás tam viac 🙂

a2303
29. máj 2008

Spapulka, pozerala som albumík, malá je nádherná 😵

katulikzlatulik
29. máj 2008

waaw Anit, tak to je SUPER!!! ze na prvy sup... prajem Ti VELA PREVELA STASTIA na zajtrajsiej skuske!

miss shy dakujem za privitanie 😉

a2303
29. máj 2008

Ďakujem 😵

katulikzlatulik
30. máj 2008

Ahojte holky,
chcela by som sa spytat... mam totiz viac priznakov a neviem, ci mam dufat, ze je to tehu alebo len namyslanie... takze uz asi dva dni mi ako keby po brusku mravce chodili, krcok maternice mam velmi nizko a tvrdy je ako oriesok a pobolievaju ma prsia... dnes mam 24. den a robila som si test (Rapit Clear alebo tak nejako sa vola) a jedna ciarka bola velmi ruzova a ta druha bola slabulinko ruzova... tak neviem... dnes ideme na grilovacku, tak neviem, ci si mozem dat deco vinka alebo nie... lebo zasa nechcem traposit, ze nepijem, lebo mozno som v tom a nakoniec zasa nic z toho :(
DIIIK

jerryjanka
30. máj 2008

ak bola čiarka aj druha - nezaleži na intenzite tak si tehotná

a2303
30. máj 2008

Nevieš odfotiť test?
Ja som mala druhú čiarku extrémne slubilinkú a tenulinkú a pozri.... 😵

a2303
30. máj 2008

Baby, ja sa stále navečer tak nafúknem.... ☹ Ráno ani brucho nemám (pochybujem že som tehu 😀 ) a večer som jak nafúknútý balón.... ☹
Neviete z čoho to je???

katulikzlatulik
30. máj 2008

ahoj anit, test odfotim cez vikend a skusim dat na net... no uvidime co a ako...
anit, a ty nemavas take cudne slabulinke bolesti v oblasti pod bruskom? take ako keby bud mravce chodili... alebo neviem... vcera ma tak pichlo pri vajecniku, ze som skoro zmeravela, ale potom uz OK 🙂

katulikzlatulik
30. máj 2008

anit este som Ti zabudla povedat, ze to nafuknute brusko neviem od coho mas alebo mozno od jedla, ktore si skonzumovala cez den.. a v noci Ti pretravilo, tak preto spadlo 🙂 skus pit Feniklovy cajik.. ale neviem, ci mozu tehotne, ale ako kojacim mamickam sa odporuca...

a2303
30. máj 2008

Mňa bolieva brucho, tak celé (ako pred mrchou)...
Ale ja asi niesom dobrý radca, lebo ja som nemala a ani nemám žiadne príznaky... ☹
Len som bola nervózna ako som písala a bolia ma prsia a sem-tam brucho.

miskinadamko
30. máj 2008

katulik podla mna si tehotna 😉 , aj ja som mala na teste najprv tu druhu ciarku len taku slabsiu, aleked som si urobila o 2 dni uz bola silnejsia a este o den neskor bola uplne vyrazna a hned sa zafarbila, 😉 , tak si skus aj ty urobit este neskor, alebo chodk doktorovi, urobi ti sestricka test aj tam, a myslim ze to deco vinka si kludne mozes dat 😉

katulikzlatulik
30. máj 2008

ahoj Miski, bodaj by si mala pravdu! 😉
a deci vinka si dam, ved mam povolenie od Teba 😉
...a mozno to bude posledne deci :o)
a este ak sa mozem spytat, ty si mala nejake priznaky este pred datumom mrchy?

anit a prsia Ta zacali pobolievat tesne pred datumom mrchy alebo skor alebo po?

a2303
30. máj 2008

Mňa boleli prsia len pár dní pred mrchou...
Katulik, kedy máš dostať mrchu?

katulikzlatulik
30. máj 2008

no ja beriem teraz duphaston a zajtra ho beriem posledny den (25.den) a hovori sa, ze 3 dni po dobrati by mala dojst mrcha.. cize 3.6.08... ja mavam nepravidelne kramy +- 6 dni... takze tak... ale keby sa nam to podarilo, tak to by bol darcek k vyrociu nasej svadby = 1 rocik 😉 (2.6.07)

chuchu86
30. máj 2008

ahojte baby , chcem sa s vami poradiť, niekedy mám také slabé bolesti v podbrušku a už asi týždeň mám výtok doteraz bol priesvitný ale od včera je to také bielé ale bez pachu, môže to byť príznak tehu ?
krčok mám nízko a je to polotvrdé
žiadne iné príznaky nemám

a2303
30. máj 2008

Ahoj Chuchu, závisí od toho koľký DC si???
Výtok može znamenať ovu. Práve priesvitný výtok značí ovuláciu.
Koľký DC si?

chuchu86
30. máj 2008

a2303 - dnes som práve 25 DC

a2303
30. máj 2008

Fakt neviem, či to može byť tehu... Ale podľa mňa priesvitný výtok značí ovu.
Ak ste snažilkovali, tak podľa mňa za pár dní sprav test 🙂
Mňa brucho ani nebolievalo, len sem-tam (pár dní pred mrchou)

chuchu86
30. máj 2008

anit - ovulku som mala 18.5 - akože nemám žiadne iné príznaky , len sem - tam to bruško, uvidím test spravím ked ms bude meškať

a2303
30. máj 2008

Držím palce!!!

Bežím na obed, dobrú chuť aj Vám 🙂

miss_shy
30. máj 2008

Ahojte zienky 😉
Anit neboj si tehu brusko mozes mat nafuknute aj z toho ze si vecer napapana, neviem myslim si 😵 a bolesti znacia ze sa maternica roztahuje 😵

kati urob si zajtra rano test inej znacky kludne aj lacnejsi 😉 a ak mas // pravdepodobne si tehu lebo neviem inak odkial by sa ti tam nabralo Hcg. tehu testy maju aj v DM - modra sprava, pepino. 😉

katulikzlatulik
30. máj 2008

dik miss_shy... dnes pobehnem do DM a kupim modru spravu 🙂
teraz som bola na obede doma a zasa som pozerala na test, tak dnes som v 24.dni a jedna ta ruzova ciarka je velmi silna a ta druha je taka slabullillinka... ale je tam.. je ju vidiet volnym okom 🙂
dufam, ze aj zajtra bude 😒

katulikzlatulik
30. máj 2008

anit a uz mas nejake chut, resp. nechute? napr. ze nemas chut jest vobec? alebo naopak? ci to je este skoro si myslis?

miss_shy
30. máj 2008

kati ja si myslim ze si tehu, uvidis ze zajtra bude druha ciarka uz silnejsia 😉 😵 ked som si robila modru spravu tak jedna bola silna modra a druha taka slabunka ale tiez viditelna volnym okom (nie pod lupou 😀 ), a o 3dni boli uz pekne //, ale bohuzial sa babo neudrzalo 😒 snad to teraz bude ok.
ale tebe drzim silno palce a cakam len pozitivne spravy 😵 😵 😵 tak ako to bolo u anit 😵 😵 😵

budem posol dobrych spraav 🙂

a2303
30. máj 2008

Katy, podľa mňa si tehu 🙂 Skus test asi o 2 dni.
Chute nemám žiadne, nič... Sem tam sa mi zdvihne len tak žalúdok ale ináč všetko v norme. Akurát viem všetky chute miešať 🙂

Miss_shy ahooooooooooooj 🙂
Ty si také Zlatko 🙂
Ako sa máš?

Bábiky teraz sa musím ísť trocha učiť, prajem Vám krásny víkend!!! Ahojte 🙂

miss_shy
30. máj 2008

anit ahojky 🙂
nestazujem sa, len cakam na vysledky z cyto, mali byt dnes a budu az buduci tyzden...trva to uz treti tyzden 😝
a ja som taky stresak tak sa bojim aby bolo vsetko ok. nebój skusku urobis, zelam ti - VAM krasny vikendik,a nezabudni sem tam aj vypnut 😵 😵 😵 😵

katulikzlatulik
30. máj 2008

anit, ved ty si mala mat dnes skusku? alebo az vecer ju mas?

miss_shy je mi luto, ze vam to nevyslo... ale verim, ze teraz to uz vyjde do konca!!! a ak nechces, tak neodpovedaj, ale preco sa to neudrzalo? mala si nejake problemy?

miss_shy
30. máj 2008

kati to neviem, ze sa to proste stava. ja som mohla byt len cca 3tt a mozno ani to nie, inak problemy nemam (dufam) ziadne, bola som na vnutornom sone - a povedal mi doki ze vsetko mam ok, vajecniky v pohode, maternica tiez tak neviem. liecim sa na stitnu ale nemam silne lieky a mudr. mi povedala ze tam by nemal byt problem.
nejak moc nestresujem zatial, ide leto tak sa hadam zadari na dovci 😵