Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
14. jún 2008

Musí to byť krásne keď maličké kope 🙂
Hormony, ani nehovor... Ja už mám tiež svoje nálady...
Ešte predtým než mi meškala mrcha, som tušila že som tehu... lebo som vybuchovala ako sopka 😀

Prajem Vám krásny večer!!! Ahojte 😉
Musím sa učiť.... ☹

a2303
17. jún 2008

Babiky kde ste???? 😨 😨 😨

Peji? Leto? Andrejka?

a2303
17. jún 2008

Miss_shy???
Jerryjanka???

petrzalkaa
17. jún 2008

Ahoj Anit...ako sa máš?????
dnes som na teba myslela,ty si písala,že si vedela že si tehu,lebo si bola nervozna.....ja som dnes 27DC ,som kludné žiena ale dnes som v robote narobila strašný krik,tak som sa rozčúlila,až som sa potom ked ma to prešlo hambila a bola som sa ospravedlnit....tak neviem,či toto môže byť tehu???? ráno som mala trochu poct,že dostanem ms,boleli ma vaječníky a poobede ma to prešlo a začalo ma dosť bolieť podbruško,tak neviem,uvidím,či ms dorazí..

jerryjanka
17. jún 2008

petrzalka tak držim palce moc moc
mna boli tiež podbruško ale teda dosť ale tehu nie som 😔

petrzalkaa
17. jún 2008

dakujem jerryjanka ,ja cítim,že to asi bude ms....držím aj tebe palčeky 😉

petrzalkaa
17. jún 2008

tie hormony su hrozne!!!! 😒

jerryjanka
17. jún 2008

no teraz aj zbytočne - nesnažilkovali sme

mimka
17. jún 2008

ahojky... anit, ako sa cítiš okrem toho, že si vari najšťastnejšia na svete? všetko v pohodke, mimi počúva? 😵

adi, už po štátniciach??? myslela som na teba a držala paluchy, tak dúfam, že to oki dopadlo 😵

jerryjanka daj sa prekvapiť, niekedy sa podarí vtedy, keď to najmenej čakáš 😵

jerryjanka
17. jún 2008

mimka môžem čokolvek ale toto je milionpercent 😀

miss_shy
18. jún 2008

haloo anit uz by si mala mat po sone, nie? 🙂

a2303
18. jún 2008

Ahojte 🙂

Som tu 😉

Ste zlaté, že ste namňa mysleli. Sono dopadlo včera dobre. Videla som fliačik, ktorému bilo srdiečko ako zvon 😵 Doktor mi to aj dal nahlas a srdiečko som aj počula... 😵 😵 😵
Bol to fakt krásny pocit!!! Ale ešte stále nemožem tomu uveriť....
O 4 týždne idem zas na sono, vtedy už pojde somnou donútra aj Drahý 🙂

Petrzalka, ja som asi týždeň pred mrchou bola nervózna ako fúria... Skoro s každým som sa hádala a mala som taký vnútorný nepokoj.. Vybuchovala som na všetkom, dokonca aj Drahý mi povedal, že som nejaká čudná.
Zle mi nebolo a ani mi dodnes chvalabohu zle nie je... Je som okrem nervozity nemala asi žiadny iný príznak...

lauritka
18. jún 2008

anitka gratulujem takze objavy neboli na mieste 🤐

miss_shy
18. jún 2008

Anitkaaaaaa sa straaaaaaaaasne tesim s tebou 😵 😵 😵 😵 ja cakam na vysledok naseho snazenia, tak uvidime, snazim sa moc nepozorovat, ale ved vies ze sa to moc neda 😀

a2303
18. jún 2008

ďakujem Lauri!!!! Zatial je všetko v poriadku povedal Dr ale knižku mi ešte nedal... že je ešte skoro...
Laurinka, kedy možeš ísť pre snehuliačika?

Miss_shy, tak držím palce!!! Koľký DC si???

miss_shy
18. jún 2008

anit 25DC

miss_shy
18. jún 2008

halooooo

a2303
18. jún 2008

Testíkovať nebudeš? 😨

miss_shy
18. jún 2008

anit uz??? ja si radsej poockam ved mrcha ma prist bud 21. alebo 26. ale dufam ze nepride

lauritka
18. jún 2008

anit my uz nemame mrazacikov...nechavame to nateraz na prirodu a potom sa rozhodneme..ale davam si pauzu od hormonov aspon par mesiacov.

dyta
18. jún 2008

lauritka... 😵 😵 😵 držím silno palce... strašne by som ti to priala.. už si sa tolľko natrápila.. ze by uz panbozko mohol konečne spraviť zázrak... 😉

lauritka
18. jún 2008

dyta dakujem 🤐 😵 mozno sa stane zazrak...bola by som taka rada..

dyta
18. jún 2008

😵 😵 ...

a2303
18. jún 2008

Lauritka, držím silno palce!!!!!!!!!!!!!!!
Budem na Teba myslieť!!!!

petrzalkaa
18. jún 2008

Ahoj anit,ja som tiež taká roztržitá a nervozna a dnes som mala dostat ms, vcera ma boleli vajecniky a myslela som že dorazí a zatial ni, dnes mám celý den tlaky v podbrusku a mám pocit,že by to mohlo byt,že sa mi v maternici niečo deje,spravila som si test,ale je negatívny,tak neviem,uvidím,čo bude dalej....

a2303
18. jún 2008

Petrzalka ani slabulinká čiarka Ti na teste nevyšla?
Nevieš ho odfotiť a vložiť do albumíku?

miss_shy
18. jún 2008

petrzalka skus testovat tak o tri dni, hadam nieco uvidis 😵 drzim placeky 🙂

inak anit pri tebe som si bola 100% ista ue si tehu, a zo sebou si neviem dat rady 😀

petrzalkaa
18. jún 2008

anit,žial nie,ten test je uplne biely,ale robila som ho o 15,30 a pred tým som pila vodu a bola som na wc,tak som mala malo moču...neviem či to neovplyvnilo test...
cítim dnes celý den tlaky v podbrušku v oblasti maternice,proste ma tlačí maternica a je to pocit ako pri tehu,ked začína rásť bruško a krčok mám pomerne dosť tvrdý...dúfam,že sa nemýlim,proste to tak cítim

petrzalkaa
18. jún 2008

dakujem miss_shy,no teraz počkám s testom a či tá ms vlastne nepríde,alebo ano....po tom roku som už pomerne trpezlivá... 😀

andrea52
autor
18. jún 2008

ahojte baby 🙂
vidim ze tu sa zase testuje 😵 tak vam drzim palce nech to budu tie // 😵
mirus kdeze este statnice neboli, su teraz v piatok tak drzte palce nech vam oznamim radostnu spravu 😉
zatial sa tú majte pekne, ozvem sa na buduci tyzden 😉