Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

ajka23
22. okt 2008

jeeej, katy, gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nepozname sa, ale registrujem, ako si tu dlho atd.
drzim prstky, dotiahnite to do krasneho 40tt 😉 😵

katy2
22. okt 2008

ajka, dakujem 🙂
adka, som na PN uz od punkcie vajicok, teda od 26.9. A lekar ma uz do roboty pustit nechce, takze som na rizikovom az do konca, ked to vsetko dobre dopadne.... 🤐 zajtra idem na uzv, som zvedava, co tam uvidi, ale srdiecko este asi nie...
a priznaky? mam stale zvysenu teplotu 37,3-37,5, byva mi zle od zaludka, ale zatial to nie je az take hrozne, nehorazne ma bolia prsia.... a tak .... primerane stavu.....

andrea52
autor
22. okt 2008

no to ti teda "zavidim" to rizikove, ale pokial je to len tak ako prevencia tak je to fajn, kym nemusis lezat tak sa vsetko da, len si musis davat vacsi pozor na seba, radsej nic nerobit ako potom banovat, ja to uplatnujem od zaciatku setrim sa a to dost, radsej ale pokial budes silna a nic sa ti nebude robit bude fajn
a drahy?? tesi sa?? zbytocna orazka ja viem, ale aj tak

katy2
22. okt 2008

mna nechali na rizikovom aj kvoli veku, mam uz 38 a cakame prve mimi.... a robim v skole, kde sa dost nabeham, je tam vela stresov a stale nejake virove ochorenia....
sestrim sa a davam velky pozor... aspon prvy trimester nechcem prehanat....
a drahy? strasne sa tesi.... ved sme si svoje pretrpeli 😔

andrea52
autor
22. okt 2008

katy vsak ja viem 😔 ale neboj sa vsetko bude ok, a teraz treba len naozaj kusocek stastia a hlavne vela oodychu, bude ti dlho doma, ale to vydrzis pre mimco vsetko 😉
a ozaj kukala som lessin album a stale tam ma odratavanie pre bejby, co to ma znamenat nevies nahodou?? 😕

katy2
22. okt 2008

to odcitavanie si tam nahodila sama... aj ja to mam v albume.... to sa da stiahnut z roznych stranok.... 🙂

andrea52
autor
22. okt 2008

no hej to chapem, len myslim ze ci ho mala zle nastavene, ked tamarka uz ma 1 mesiac a este stale jej to odpocitava, ale myslim ze to mala asi zle nastavene

katy2
22. okt 2008

nemala to zle nastavene, ale este to nezrusila... uz jej to ani babo neukazuje.... uz jej to blbne... to potom uz ukazuje odveci.... uz nevie, co ma ukazovat, lebo je podla toho odpocitadla nejak dlho tehotna 😀

andrea52
autor
22. okt 2008

ahaaa, ja som tomu nejako nevenovala pozornost, ved som si aj myslela ze to musi zle ukazovat, ved podla toho by musela byt lessie tehotna ako slon prinajmensom 12 mesiacov a to ja uz nevydrzim 10 😝

katy2
22. okt 2008

tebe sa to uz veeeelmi krati 😵 uz mate vybavicku kupenu? 🙂

andrea52
autor
22. okt 2008

ale nie, ako som spominala lezim uz od 28 tt, tak cakam kedy mi prejde oktober a potom sa na to vrhnem, dufam ze stihnem.
Zatial mame take veci ako kocik, nejake tie body, plienky, konstrukciu postielky bez madraca a bez vsetkeho co k tomu patri, vybavicku do porodnice a nejake tie vankusiky. Este sa chystam co to dokupit z oblecenia ale nie vela predsa len neviem odhadnut co a kolko mi toho bude treba. Nechcem trebars zbytocne nakupit najmensie velkosti a ani ich nevyuzijem, Tak teda len take zakladne veci pokupim a potom casom ked zistim co mi treba dokupim, ved dnes sa da vsetko kupit.

katy2
22. okt 2008

mas pravdu, ze uvazujes tak racionalne....
my nebudem kupovat takmer nic.... vsetko zdedime po sestre, ma 2 male deti.... este aj dva kociky mame, mozeme si vyberat 🙂

andrea52
autor
22. okt 2008

katy ja som take veci ako kocik nemala po kom zdedit, kedze svagrina maju polrocne babo a oni kocik este potrebuju, ale takmer vsetky vecicky mam od nej.
ja som naozaj kupovala len vybavicku do porodnice, body na spanie a take zakladne vecicky, inak ma skoro vseko od nej. Potom si budem pomaly dokupovat co bude treba, a poviem ti je to uzasna pomoc pokial ti ma niekto podarovat co i len par kuskov, ved na doma pokial su zachovale sa ti to zide ale zopar novych kuskov treba, A potom je tu este j to ze co od koho dostanes.
Ale neodolas nakupom. JA som aj rada ze lezim, lebo nikde nechodim, lebo ked idem tak tak krasne veci vidim a vzdy miniem nejkau tis a donesiem 2 veci, tak aspon zatial setrim 😀

peja
28. okt 2008

ahojte,
tak dnes 11:55, 2800 g, 47 cm - Rebeka - stastna maminka andrea52 😉
srdecne blahozelaaaaaaame 😵 😵 😵

mimka
28. okt 2008

jee peja, super správa...

adi..veeeeeeeeeeeeeeeeeelke blahoželááám 😵 😵 😵 držte sa kočky 😉

katy2
28. okt 2008

jej, andrejka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
gratulujem k rebeke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je krasa 😵 😵 😵 😵

mimka
28. okt 2008

jeee katy 😵 to sú novinky 😉 musím sem chodiť častejšie... blahoželám a držím pršteky nech ste čím skôr štyria 😵 😵 😵

katy2
28. okt 2008

mimka, dakujem 😵

mimka
28. okt 2008

júúúj som to šťastná dnes baby... také super správy 😵 😵 😵 hneď mám krajší deň 😉

katy2
28. okt 2008

mimka a ty sa ako mas? 🙂
my sme boli na IVF a 2.IVF nam vyslo, hned dvojnasobne.... 😵

mimka
28. okt 2008

tak s nami je to dost zle, ale dakujem za opytanie. Mame zly spermio a takmer ziadne ok spermie len 2% tak uvidime 😔 5.decembra mame opakovany spermio a podla toho sa rozhodne ci idem alebo nie na laparku, lebo doky mi ju nechce spravit skôr. mna uz neskutocne nici to cakanie. ale snad po tom 5. budeme múdrujsi a cca v januari zacneme nieco riesit. skor alebo neskor, dufam, ze ta budem nasledovat 😵 odporucas mi spln?? 😔

katy2
28. okt 2008

mimka, my nemame ziadne spermie 😔 manzel musel ist na operaciu M/T - chirurgicky odber spermii...
teraz je na vsetko nejake riesenie... drzim palce, aby ste sa aj vy dopracovali k babenku.... ak nechodis do CAR, tak ani SPLN nie je zle... teraz sa tam dari 😵 ak mate zly spg, neviem, ci je rozumne ist aj na laparku, lebo pravdepodobne budete musiet podstupit IVF 😔 a tym sa obchadzaju vsetky problemy zeny s nepriechodnostou vajecnikov atd...
drzim palce a prajem vela trpezlivosti.... stoji to za to 😵

mimka
28. okt 2008

jaaj katy si ma potesila, si taka nadej pre mna... 😔 len chybou asi jedinou je ze moj drahy to tak zle znasa ach jaj 😢 😔 vsetko si vycita a pritom sa ho snazim povzbudzovat. zacal brat profertil tak uvidime ci to aspon trocha pomoze 😔 kazdopadne, budem pod drobnohladom tvoje tehu sledovat a tesit sa z kazdeho pribudajuceho tt 😵 😵 😵 a z kazdej novej foto...

katy2
28. okt 2008

ty teraz musis byt drahemu oporou... my sme si tiez toho preskakali... aj si drahy poplakal a nie raz..... ale da sa cez to prejst... a velmi nas to zblizilo.....
drzim palce... urcite daj vediet, ako pokracujete....
a dakujem 🙂

mimka
28. okt 2008

dam dam, neboj 😵 a drzte sa 😉 😵 😵

alex21
4. nov 2008

Ahojte kočky 😉
Po dlhej dobe som tu nakukla a tu dve nové maminky. 😵 Lessie aj Andrejke srdečne gratulujem, želám veľa zdravíčka, veľa veľa mliečka a hlavne veľa šťastička s detičkami.
katy tebe blahoželám k tehu a neskutočne sa teším. 🙂 😵
mimka dufam, že aj tebe sa to čoskoro podarí. silno držím palčeky 😉

mimka
5. nov 2008

alex moja zlata...včera si ma neskutocne dojala...najdem cas a odisem na tak nadhernu ip.... strasne si ma potesila... drzte sa kocky krasne.... 😵

adka, este nie si domka???? kedy uvidim tem maly zazrak??? neviem dockat Rebecky...

...katy drobec je nadherny...drzím prsty nech je kazdým dnom vacsi a vacsi....

...peja, ako?? co mas nove? 😵

alex21
10. nov 2008

mimka ja by som aj skôr len sa nejak nedalo a budem sa tešiť na IP
Kočky kde ste ako sa máte 😉

andrea52
autor
11. nov 2008

ahojte baby, je tu niekto???

alex21
11. nov 2008

Ahoj Adka tak ako? Aká je Rebeka? Ako sa máte?