Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

govinda
9. jan 2009

alex, ahojky moja . Páni, ty už máš veľkú koču 😵 .
No v práci ok a máš pravdu, ten čas letí a ja v nej už makám rok a pol 😀 . Teraz vysadzujem HAK, lekár mi naordinoval kyselinu listovú a babyplan, tak papám a vzhľadom na môj blbý hormonálny profil z dávnejších dôb mi povedal, že by nebolo odveci si merať BT 😒 . Tak len neviem, či sa potom na to neupnem zas, keď budem merať 😒

jane1
9. jan 2009

No gov,tak ta cakam v teme bt grafomaniacky 9😀. Nee ale vazne.nemusis merat do nekonecna ale asp.take 2 cykly by to asi fakt chcelo😉 mrk potom ip

govinda
9. jan 2009

no ale má to zmysel aj po vysadení HAK? Teraz v nedeľu vysadzujem HAK, v stredu čakám mrchu a potom mám snažilkovať o sto tristo 😀 - samozrejme všetko na pokyn lekára 😀 😀 😀 . Lebo sú prípady, keď ženám, ktoré majú problém s hormónmi a ovulkou, že nasadia lekári na 3 mesiace HAK, potom na 3 mesiace vysadia a počas tých troch mesiacov majú ženy najväčšiu šancu otehotnieť. A ak nie, naspäť nasadia HAk ... a tak dookola. Tak hádam nebudem ten prípad 🙂

jane1
9. jan 2009

Juj,no tak len pekne snazilkujte.ak budeß merat,bude s cim porovnat😉 ale nenutim ta moja.pre mna je to este stale cesta ako byt v poho ze ovulujem.teraz som vlastne aj ja akoby po hak.mala som ten prechod.vy ste spermio mali ok?

govinda
9. jan 2009

jane, no lekár odporúčal, aby som vedela na čom som. Vraj ak bude problém, urobí testy, HP a tak ... takže asi merať budem. Spermio - počty ok, morfológia ok, pohyblivosť 42% - ale to bolo z roku 2007 z leta 😉

alex21
9. jan 2009

gov ja by som prvý mesiac nemerala a len by som si vychutnala sexik. Prvý mesiac by som kašlala na to či otehotniem alebo nie proste vtedy keď mám chuť a možno sa zadarí a keď nie tak druhý mesiac by som už merala aby som teda vedela na čom som a aby som zas nestrácala veľa času. Ale to je len na tebe. 😉

govinda
9. jan 2009

alex, ja som pôvodne ani merať enchcela. To len lekár chce vedieť, ako sa to bude vyvíjať, nakoľko som vždy mala nepravidelný a dlhý cyklus a dosť blbý hormonálny profil. Mám sa odsledovať 3 mesiace - teda si merať BT a po troch mesiacoch mu to doniesť ukázať a prípadne by chcel skontrolovať Hp 😒 . Vraj už nie som najmladšia a pri mojom cykle 😀 😀 😀 . No je to sradista každopádne 😀
Ja si ale sexík budem užívať tak či tak, nebudem sa riadiť podľa teploty. Keby sme snažilkovali len počas ovu, tak by ma drahý poslal kade-ľahšie, že či ho mám len na plodenie 😀 😀 😀

alex21
9. jan 2009

tak som to nemyslela že máš snažilkovať len počas ovu 😀 😀 😀
A ten tvoj cyklus si pamatám veď sem sa predbiehali kto bude mať dlhší. Ja som vtedy mala najdlhší 54 dní. 😝
Len si už nepamätám koľko máš rokov. Mne sa zda že si mladá. 😨 🤐 Teraz fakt neviem 😅

govinda
9. jan 2009

alex, tento rok v lete budem mať 29 😉 - to už nie je najmenej 😒 😀

alex21
9. jan 2009

tak si mladšia ako ja ja budem mať 30 😝 😀 mám taký pocit že si júlová ako ja nie
Ale viem zase že čo sa týka snaženia tak to už naozaj nie je málo 🤐

govinda
9. jan 2009

alex, dobre si pamätáš, júlová 😉 . No to už fakt nie je najmenej, tak lekár tomu chce aspoň takto pomôcť 🙂 . Kebyže som predtým nemala problémy, tak vôbec nestresujem s nejakým HP, ale moje šialené cykly ma chcú ovládať a tentokrát som sa rozhodla, že ich budem ovládať ja 😀 😀 😀 a ak nie ovládať, tak aspoň potajomky sledovať 😀 . Veď ja tomu prídem na koreň 😉

alex21
9. jan 2009

tak ho teda pekne špehuj 😀 a dohovor mu že nech si dá potom pauzu aspoň takú dlhú ako som mala ja. Ja som ho nemala 20 mesiacov a teraz budem mať mrchu druhý krát a asi to bude 28 dnový cyklus.
idem už buvať lebo neviem či ma zachvíľu nebude budiť Eliška. 😝
Maj sa zatial a dobrú noc 😉

govinda
9. jan 2009

alex, dobrú nôcku a zájdi pokecať niekedy 🙂

jane1
10. jan 2009

gov a prídeš potom aj do nasej témicky? BT? ja so sem za tebou prisla no 😉 😀 😀 😝

andrea52
autor
12. jan 2009

ahojte babule 😵

teda clovek sa tu na chvilu nezastavi a take novoty 😵
govi vitaj konecne medzi nami a mozno by naozaj nebolo od veci sa zastavit castejsie 😉 drzim silno palce pri snazeni, uz sa to musi podarit 😉
lauri a ty v ktorej teme tak piln zarezavas??
alex raz ti napisem ip, ale vies ako to chodi 😀 😝

babule pekny den a dufam ze sa tu coskoro zideme vsetky 😉

katy2
12. jan 2009

adka, ahoj 🙂
krasne rastie ta tvoja malinka.... 😵 😵 😵 😵

andrea52
autor
12. jan 2009

katy no ak to tvoje babenko rastie krasne 😵 ako pohyby uz citis???

katy2
12. jan 2009

adka, pohyby zatial necitim ziadne, ani bublinky.... verim, ze coskoro zacnu.... 🤐

andrea52
autor
12. jan 2009

neboj moja, urcite budu 😉 a uz aj mozno su len nevies ci je to to prave 😉
ja som to tiez nevedela zo zaciatku 😅

katy2
12. jan 2009

myslim, ze drobec bude este kopkat az-az.... 😉

andrea52
autor
12. jan 2009

to veru hej, to si este uzijes, ja som si uz aj na konci ponadavala 😅 , myslela som ze budem mat narazene prave rebro, tak sa jej to pacilo 😀
no musim bezat Re´beka je hladna, zase 🙂
tak teda drzim palce, paaa 🙂 😉

katy2
12. jan 2009

pa a drzte sa 🙂

govinda
12. jan 2009

ahojte kočky. Tak ja som tu 🙂 . A vy ste kde? 😕 😀 😀 😀
jane, jasne že sa zastavím, návštevy oplácam 😀 😀

katy2
13. jan 2009

ahoj, govi 🙂
vidim, ze sa pekne miname.... 😉
ako sa mas? co noveho?

govinda
13. jan 2009

katy, ja na net v práci nemôžem, takže som tu väčšinou až popoludní a večer, keď mám čas.
A čo nové? Ani nič. Vysadila som hak, čakám na mrchu 😀

rosita
13. jan 2009

Ahojte dievčatá! môžete mi poradiť, prosím? mešká mi menzes (dnes 9.deň), robila som si test asi pred 5.dňami a bol veľmi, ale naozaj len veľmi slabučko pozitívny. Druhú čiarku som tam hľadala ťažko, ale bola tam. A keď som si ho robila včera, tak bol úplne negatívny. Mám aj hlienovitý "ťahavý" výtok ako pri ovu. Je teda jasné, že nie som tehotná, či ešte je tam nejaká šanca? PS: ešte kojím.

govinda
13. jan 2009

rosita, tak to nechápem, že po 9tich dňoch test negatívny a predtým pozitívny. Ja by som testla ešte raz zajtra hneď ráno s prvým močom, pretože tam by malo byť hcg najvyššie a podľa toho by som sa zariadila. A ak by bol negatívny, tak by som skočila k lekárovi.

kveta
15. jan 2009

Ja to chápem. Bábo to vzdalo.

rosita
15. jan 2009

ďakujem govinda! robila som si test včera, a bol negatívny. už by to teda malo byť jasné, že nie som tehotná, ale potom nechápem, kde mám menzes, tvrdý krčok, hlienovitý výtok a ...podráždenosť...to mi včera povedal manžel🙂 Je asi nemožné, že by test neukázal tehotenstvo v 10.-ty deň meškania, že?

rosita
15. jan 2009

mysliš Kveti? a nevyplavilo by sa krvou von? lebo menzes stále nemám...